2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Herkeslere slm.iyi pazarlar kızlar,gecelerim kabus gibi geçsede yinede sabrediyorum artık,deryacım maşallah canım kavuşuyorsun duruna hiç endişelenme herkes anneliği anasının karnında öğrenmiyorya mutlaka bizde başarırız ilk zamanlar biraz zorlansakta başarırız sen ve inşallah hepimiz iyi birer anne olacağız kısmetse,şimdilerde sadece kızını düşün ve sakin ol daima tatlım...Herkesin doğum tarihi belli neredeyse benim dr.yavaşında yavaşı valla daha 3 hafta sonrasına gün verdi oda çatı muayenesi ve doğum şeklini belirlemek için neyse ben zaten normal istiyorum bizim kuzunun canı ne zaman isterse o zaman gelsin hatta birazda geç gelsin şu sıcakları bi atlatsak..
Duygucum ekledim msn.ni tatlım görüşürüz bol bol artık
Sedacım senin tarihinde belli olmuş sanırım ne güzel inşallah bebeğini sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın...
Herkese güzel bi gün dilerim kızlar:))

gülşahcım sana bişey sorucam, sen tansiyon ölçümünü dijitlden mi yapıyorsun, öyleyse markası nedir? ben benim aletten kıllanmaya başladım manuel birşey alsammı acaba onu düşünüyorum, bir de ne kadar sıklıkla ölçüyorsun ve kaçla kaç arası çıkıyor yazarmısın?

merhaba arkadaşlarrr
yaaa kaçgündür siteye girmek için bir amuda kalkmadığım kaldı valla:KK43:((
neyse düzelmiş sonunda

kızlarrr
biz dün doktordaydık
veeeee
sezeryan günümüz belli olduu
4 EYLÜLLL
kızım kocaman olmuş,ilk defa nst yede girdik,herşey yolunda dedi doktorumuz,27 ağustosada sanırım son kontrol için gün verdi
buarada kızımın halısınıda aldık,odası eşyaları hazır artık:))

gülşahcım sana bişey sorucam, sen tansiyon ölçümünü dijitlden mi yapıyorsun, öyleyse markası nedir? ben benim aletten kıllanmaya başladım manuel birşey alsammı acaba onu düşünüyorum, bir de ne kadar sıklıkla ölçüyorsun ve kaçla kaç arası çıkıyor yazarmısın?

Sedacım ben ölçümü dijitalden yapıyorum ne kadar sağlıklı bilemiyorum ama başka çarem yok malesef,ben daha önce pek önemsemedim uyduruk bi marka aldım sonra belki yanlış ölçüyodur diye gittim braunun tansiyon aletini aldım aslında keşke almasaydım çünkü ikisi arasında ölçtüğümde pekte bi fark çıkmıyor canım,geçen gün dr.a gitmeden önce stres yaptım kendime ölçtüm benim aletlerdede yüksek çıktı sonra limon suyu sıktım içtim düşürdü tansiyonu evden çıkmadan yine ölçtüm bu sefer normale dönmüştü,dr.un orda manuelle ölçtüler evdekiyle aynı çıktı yani 12 büyük,lafı çok uzattım tatlım ama bence pek bişey farketmiyo kendini tansiyona odaklama günde 2 kere bi sabah bide akşam yemek yedikten 2 saat sonra falan ölçüyorum canım sende günde 2 den fazla ölçme bana kalırsa,genellikle 11-12 arası çıkıyo benimki ama 16-17 ye çıktığı zamanda olmuştu onlarda stresten,sen aleti değiştirme bence kafana takma emin ol sadece sıkıntıdan bu arada sen idrarda proteine baktırdınmı

merhaba arkadaşlarrr
yaaa kaçgündür siteye girmek için bir amuda kalkmadığım kaldı valla:KK43:((
neyse düzelmiş sonunda

kızlarrr
biz dün doktordaydık
veeeee
sezeryan günümüz belli olduu
4 EYLÜLLL
kızım kocaman olmuş,ilk defa nst yede girdik,herşey yolunda dedi doktorumuz,27 ağustosada sanırım son kontrol için gün verdi
buarada kızımın halısınıda aldık,odası eşyaları hazır artık:))

Elif hoşgeldin canım valla sende güzel haberlerle geldin,çok sevindim bebişinin iyi olmasına seninde az kaldı ve sende sezeryanlı olucaksın demek galiba eylül annelerinin çoğu sezeryan yapıcak gibi görünüyo inşallah Allah ım sağlıkla kavuştursun yavrularımıza,benimki henüz belli değil zaten normal olrsa eylülün sonuna doğru hepimiz için hayırlısı olsun inşallahhihoyyyt

Elif hoşgeldin canım valla sende güzel haberlerle geldin,çok sevindim bebişinin iyi olmasına seninde az kaldı ve sende sezeryanlı olucaksın demek galiba eylül annelerinin çoğu sezeryan yapıcak gibi görünüyo inşallah Allah ım sağlıkla kavuştursun yavrularımıza,benimki henüz belli değil zaten normal olrsa eylülün sonuna doğru hepimiz için hayırlısı olsun inşallahhihoyyyt

şimdiden 6-7 kişi biliyorum sezeryan olacak olan canımm
seninde hayırlısı nasılsa öyle olsun iyişallahhh
günler azaldıkça heyecan ve korkular artıyor değilmi?
bizim ŞAFAK 17:))

Hayır gülşahcım doktor idrar testi falan istemedi...
Nedenini bende bilmiyorum ve ona kızıyorum...
benim tansyonum 13-14 arası...130 ile 140 arası gidip geliyor...of ya sıkıldım 12 hiç olmuyor artık...ama dün kayınvaşldem manuelde ölçüm yaptı hep 12 çıktı onunkinde...

kızlar selam bakıyorum sezeryan olacaklar artıyor..................

biraz önce almanyadan arkadaşım aradı doğum olacaktı bu günlerde olmuş tosununu kucağına almış......
normal doğum istiyordu baş çevresi büyük olduğu için sezeryana almışlar sağsalim kurtulmuş.
darısı bizlerin başına arkadaşlar..........

Sezeryanlar epey arttı benimde aşağı yukarı 20 gün var, yani 6 eylül olabilir ama dr net bişey söylemedi...

Kızlar selam;
bende 2 hafta yıllık iznimi almıştım.Yarın işe gideceğim yine, bakalım nasıl gideceğiz...
Bu arada Avcılar Hospital'e Nil hanıma başladık.İki oldu gidiyorum.NST'ye de iki oldu bağlandık.Biraz ürkütüyo insanı...
Bu arada hala başımız yukarıda olduğu için ne yazıkki bende sezeryan olacağım arkadaşlar....Napalım hayırlısı olsun artık. Bebeğim sağlıklı olsun da...Şu anda dayımlardayım , arada bi bakmaya çalışırım. Benimde 7-12 eylül arasında olabilir sezeryan kısmet bakalım...
Doğuma giden var mı kızlar aranız da ya...

şimdiden 6-7 kişi biliyorum sezeryan olacak olan canımm
seninde hayırlısı nasılsa öyle olsun iyişallahhh
günler azaldıkça heyecan ve korkular artıyor değilmi?
bizim ŞAFAK 17:))

Maşallah canım az kaldı neki 17 gün hemen geçer inşallah ve sonunda minik prensesini kollarına alır doya doya koklarsın bende o kadar çok istiyorumki şu günler geçsin galiba artık tahammülüm kalmadı sıcağa hiç gelemiyorum geceleri sanki saunada uyur gibiyim bi çırpıda geçse günler inşallah doğduklarında kıymetimizi bilir bizim kuzular,bikaç gün öncesine kadar ben aşırı sıkıntı yapıyodum bu doğum işini ama çevrem ne kadar stres olursan doğumunda o kadar zor olur dedi saolsunlar beni rahatlatmaya çalışıyolar sende hiç stres yapma sadece miniklerimizi düşünüp rahatlayalım sonuçta herşey gelip geçiyo nasılsa:emir_bebek:

Maşallah canım az kaldı neki 17 gün hemen geçer inşallah ve sonunda minik prensesini kollarına alır doya doya koklarsın bende o kadar çok istiyorumki şu günler geçsin galiba artık tahammülüm kalmadı sıcağa hiç gelemiyorum geceleri sanki saunada uyur gibiyim bi çırpıda geçse günler inşallah doğduklarında kıymetimizi bilir bizim kuzular,bikaç gün öncesine kadar ben aşırı sıkıntı yapıyodum bu doğum işini ama çevrem ne kadar stres olursan doğumunda o kadar zor olur dedi saolsunlar beni rahatlatmaya çalışıyolar sende hiç stres yapma sadece miniklerimizi düşünüp rahatlayalım sonuçta herşey gelip geçiyo nasılsa:emir_bebek:

HAYIRLISIYLA bu son günlerimizde bitecek canımm ve kavuşucaz iyişallah kuzularımıza sağlıkla
sitede sırayla birbirimizin güzel haberlerini alıcaz
sonrada bebişlerimizin tatlı telaşlarını paylaşıcaz:))))))99:nazar:

Hayır gülşahcım doktor idrar testi falan istemedi...
Nedenini bende bilmiyorum ve ona kızıyorum...
benim tansyonum 13-14 arası...130 ile 140 arası gidip geliyor...of ya sıkıldım 12 hiç olmuyor artık...ama dün kayınvaşldem manuelde ölçüm yaptı hep 12 çıktı onunkinde...

Aslında dr.unda kabahat ben hem geçen ay hemde ondan önceki ay hep baktırdım çünkü 17 çıkmıştı iki seferde dr.kendisi söyledi zaten bakalım diye hem son aylarda mutlaka yapılması gerekliymiş,benim sana söylememde içinin rahat etmesi açısındandı bakacağı sadece albumin,şu dr.lara anlam veremiyorum senin halini gördüğü halde umursamazlıktan gelmiş allaallaaa:KK43:neyse güzelim bişey yoktur zaten,13 falan çok kötü değil manuelleri hamileler için daha doğru ölçüyo diyolar ama bilemiyorum işte sen dediğim gibi günde iki kere çok dinlenmiş ve kafan rahat şekilde ölç canım daha fazla ölçünce bendde oynamalar çok oluyo geçmiş olsun ve bitsin artık şu çile inşallah

Nuraycım hoşgeldin delikız yani fatma sezeryan oldu aslında o bizden öndeymiş ve günü gelmiş zaten,bu arada fatmadan haberi olan varmı ne yapmış oğluna kavuşabilmişmi hiç girmiyo sanırım merak ettim valla inşallah iyilerdir ve oğlu yanındadır

C yildiz
sana bişi sorucam sende bursada oturuyosun dimi hangi hastaneye gidiyosun

canım ben zübeyde hanım doğum evinin doktoruna gidiyorum bülent kayhan.doğumum da kısmetse orada olacak.sürekli özeline gittim tabi hastane çok kalabalık.sadece tahlillerim hastanede yapıldı.

iyi pazarlar herkesehihoyyyt
2 gündür siteye giremedim sinir oldum bende tek benim bilg. yapıyormu derken sizlerde de aynı sorun varmış, son zamanlara yaklaşıyoruz doğuran olur diye merak ediyo insan siteye girip arkadaşların iyi olduğunu duyunca rahatlıyo kaydirigubbakcemile2

Bazı arkadaşların sezeryan günleri belli olmuş az kalmış hayırlısıyla ne güzel:lepi:
Allah hayırlısıyla kolay doğumlar ve sağlıklı bebişler nasip etsin cümlemize:Saruboceq:
offf daha bana çok var günler geçmek bilmiyo :1no2:
aranızda en son ben doğuracam galiba tabi sezeryan ve erken doğum olmazsa
hepimizin hakkında hayırlısı:Saruboceq:

Nuraycım hoşgeldin delikız yani fatma sezeryan oldu aslında o bizden öndeymiş ve günü gelmiş zaten,bu arada fatmadan haberi olan varmı ne yapmış oğluna kavuşabilmişmi hiç girmiyo sanırım merak ettim valla inşallah iyilerdir ve oğlu yanındadır

Canım Fatma oğluyla evde gayet iyiler:sm_cool:Yazılanları baştan sona akşam okuyacağım.Biraz iş yapayım bugün.Öptüm hepinizi güzel hamişler...

selam kızlar yahu siteye giremiyordum 2 gündür ne bu yahuuu nihayet düzelmiş nevar ne yok bakalım umarım hepiniz iyisinizdir

X