2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

merhabalar sitenin güzel hamişleri.:CüvCüv: dün kontrolümüz vardı. 35+1. kilomuz 3077 gram geldi. doktor 100-200 gram oynayabilir ama dedi. ve plesanta artık kireçlenmeye başlamış. perşembe günü elektro çekicek. ve eylülün ilk haftası sezeryana alıcak. zaten normal yada sezeryan konusunda çok düşünüyordum yardımcı oldu bu konuda.hepimiz için hayırlısı olsun.

herkese guzel bir hafta sonu diliyorum ..kac gundur siteye ulasamadim ,ay ne alismisim meger ..
sekreterya gunaydin masallah bebegine ,kilosu guzel masallah..hayirlisi ne zamansa o zaman saglikla kavus yavruna ..
deryacim okudum o kadar uzme kendini ,iyice yipratiyorsun kendini ,dr.una guven ..ne zaman alalim derse artik engel olma ,cunku bazen insan annelik duygulariyla hareket ederken bebegine bilmeden zarar verebilir..hadi bakalim ,uzme artik kendini ,aslinda neselenmen lazim ,duruya kavusacaksin ,allahim saglikla mujdeli haberlerini versin insallah..bek az daha beklersen duru annemin beni gormeye niyeti yok deyip ,normal dogumla kendi gelecek haberin ola :) hadi canim guzel haberlerini bekliyoruz ..
gece uykusuzlugu bendede basladi ,cok sukurki aksam uyuyabildim ..cuma aksami aynen cildiracak gibiydim ,icimde bir sIkInti,uyuyamiyorum ,oda degistirdim ,yok cam actim ,bana misin demiyor ,sabaha karsi uyumusum ama ertesi gun ,butun gun bas agrisi cektim ..allah yardimcimiz olsun insallah..
bu arada dun siteye giremedim ,herkesin gecmis berat kandili kutlu olsun ,dualarimiz kabul olsun ..

günaydın arkadaşlar...nasılsıız bakiiiiiiiiimm???bu gece rahat uyudum sonunda....kaçgündür olumsuzluklar belisizlikler beni yordu...dün sonuç güzel olunca herşee rağman..bir de artıknetleşince doğum rahatladım sanırım...en geç 3 gün sonra doğuruyorum............ayyyyyyyyyy çok heyecanlı.........hayılısı ile darısı herkesin başına...hepimiz sağlıkla kucaklaarıma alalım bebişlerimizi....

canım ağustos anneleri bölümüne de yazdım biz ikimiz aynı gün bebişlerimize kavuşacağız allah izin verirse.ben de çok heyecanlıyım.hep oğlumu düşünüyorum.umarım her şey sorunsuz olur.:Saruboceq:gün sayacağız artıkhihoyyyt

gülşahcım ,ayşegülcüm,elifcim günaydın sizlere de.....
gülşahcım çatlaklar bende de fulll...karnımın yarısı harita gibi...kasıklarım bel çevrem...bir de nasıl kaşınıyorlar dimi?hele bu ara kafasının durduğu yer offff öldürüyor kaşıntıdan...koltuk altındaki bezeleri doktora sordunmu canım....beni de hamilelikten önce çıkmıştı şimdi büyüdü kocaman...aksesuar memeymiş benimkisi....sende sor bence...görünüşüm iğenç ama kötü birşey değilmiş ....sen de takma kafana sakın canım...
ayşegülcüm
,plasenta yaşlanması bende de başlamış...doktorum o yüzden biraz da erken alma taraftarı....maşallah bebişinin kilosuna...benimki 3 kg olamadan plasenta yaşlandı :))) artık seninki 3 kg olmuş haftanda sıkıntı yaratmaz sanırım...üzme kendini sakın...
elifcimteşekkür ederim canım...duru mu merak ediyorum zaten nasıl bir bebiş diye...kucağıma almayı da çok istiyorum öpüp kpklamayı...ama korkmuyorda değilim..bakabilecekmiyim...nasıl bir anne olacağım diye....gece uykusuzluğu çok kötü canım...her gece yaşıyorum...heleki kafanda olumsuz birey varsa çok daha kötüymüş kurdukça kuruyorsun....

ayyy ne çok yazmışım..kaç gündür yazamıyorduk ya :))))

günaydın canım....siteden dolayo neredeyse birşey okuyamamıştım...bugün çok iyi nazar değmesin 20 ağustos mu seninde....hadi hayırlısı bakalım...inşallah sağlıkla kucaklarımza alırız canım...

Kızlar günaydın benimkinide 20 gün sonra falan alıcak doktorrrrr,
zaman geçermi dersiniz? Şu 20 gün bana 2ay gibi geçer heralde...Tansiyonum yükselmesin nolur ya :) Rüyamda bitmek bilmeyen bir sezeryana almışlardıbeni.Anestesi uzmanı çok ukalaydı, ben doktorum gelmeden uyutmayın beni diyordum.Tüm gece sayıklamışım :))

Günaydınnn kızlar ıyı pazarlar...sıte ıkı gundur delırtıyor yaaa ne gırebılıyorum,ne yazabılıyorum...dun bır ara acıldı sonra bır daha yok:1no2:neysekı gırdık:)
herkes ıyıdır ınsallah...

Gülşahcım;senı ekledım artık bol bol konusuruz:teytey:bebısıne masallah kocaman olmus herseyde yolundaymıs cok sevındım canım allah saglık sıhat versın ınsallah..
bende dun kendımı o kadar cırkın hıssettımkı resmen agladım..ne gıysem yakısmıyor,kılolar vucudumdakı agırlık ayaklarımın ustune bıle zor basmak benı cok uzuyor..sezon basında hamıle kotu almıstım ıkı tane onlar yakıyor resmen gıyemıyorum bende pazardan penye pamuklu bır pantalon aldım cok rahat ama esım dun gıyınce dedıkı bu cok cırkın kotunu gıy dıyebasladım aglamaya :çok üzgünüm:sonrada tamam tamam gıy dıyor ...
ne dıyım ınsallah bu gunlerıde atlatcaz..

aysegulcum masallah senınde bebısıne allah saglık sıhat versın mutlu sona yaklastınız ınsallah...darısı basımıza...

deryacım senınde hayırlı ugurlu olsun ınsallah allah kavustursun..aslan burcu ıyıdır ıyıdır sırnaşık şey bende ASLANIM:)))

sedacım son günlerimiz ya artık rüyalar normal...kafamızda sıkıntılarla yattığımız sürece görüyoruz onları.......umarım senin ve bebişin için de hayırlı olur canım..

Sedacım senın de hayırlı olsun ınsallah benımde 25 gunum kaldı kısmetse ama bakalım bu hafta kontrolumde kesınlescek:)ınsallah hersey yolundadır..befnde 2 3 gece hep kabus gordum cok kotu oluyor neysekı bır kac gundur yok...cok kafaya takınca oluyor galıba...

gunaydın kızlarr..sonunda siteye girebildimm nihayett neydi dunku hali oyleeee...yavas yavas dogumlar baslamıs .)))) biz hala hazırlıklarımızı yapıyoruzz en son arabasınıda aldık kızımınn boyle sapsarııı quinny cok güsel oldu .)) cuma gunude medipol e yakın papiş diye bi hem cicekci hemde oda süslemecisi var ona gittiik rezervasyonumuzu yaptırdıkk...aynı zamanda dogum fotografcımızı da ayarladık .her sey hazır artık bi dogursamm diye bekliyorumm .))

günaydın duygucum..teşekkür ederim canım..ben osam senin yerinde az zaman kalmış demem eşime gidip ince güzelbir kapri aldırırım o lafının üstüne....ben kotumu yazın hiç giyemedim sen yine iyi giymişsin ..2 tane incecik kumaştan kapri...bird epenye kapri almıştım tüm yaz giydim valla...

günaydın güzel annnelerrrrrrrrrrrrhihoyyythihoyyyt
hadi kalkın toparlanın kızlarrrrrrr aaa saldık kendimizi heeeee bırakın şu mutsuzluğu ne günler geçirdik bu günler de geçecek inşallah..
bana misafir gelecek valla bugün bu sıcakta ne yapıcam bilmem allahtan annem de var da o ağırlar artık Şeniz
herkese güzel pazarlarrrrrrrrrrr............deryaaaaa oooh az kaldı kız bebişin gelmesine ne güzel işte sevinn zaten hepimiz hasretle onları beklemiyor muyuzzzzzzzzz hem annenlere de kötü davranma bakimmmm klava:
onlar olmasa ne yaparızzzzzzzzzzzzzz hadi öpüyorum sizleriiii

mujdecım gule gule kullansın prensesın arabasını ınsallah:)))dugum fotografcısı bende cok ıstıyorum ne kadara mal oldu canım??

kesınlıkle haklısın canım ama ben o kadar futursuz hamıle kıyafetı aldımkı yazı hıc dusunemedım2 kot ,bır kot etek,bır kumas pantalon aldım..pazardan aldıklarım harıcama hepsıde yakıyor hıcbırınde rahat edemıyoruMsımdıde cok az kaldı dıye ben kıyamadım acıkcası...senın dedıgın gıbı gecenlerde alayım dedım bır tane pamuklu elbıse gordum cok hosuma gıttı ama sonra dusundum ben zaten 20 gun sonra ustume eskı kıyafetlerımın hıcbırı olmucak ve mecburen gıdıp yenı kıyafetler alıncak mecburen buyuk beden olanlarından:çok üzgünümffff ya:onun ıcın almadım ıste....

günaydın arkadaşlar................

2 gündür sinir oldum siteye girmedim dedim kapandımı ne oldu of deli oldum..............

nasılsınız??? bebişleriniz nasıl kızlar.............????????

bu yaz geçerse her yaz geçer..bu benim slogan lafım oldu bu sene..şükür kanama vb sıkıntı yaşamama rağmen belki ilk oluşu belki yaşımın 32 yi buluşu sebebiyle bana çok ağır geldi hamilelik..millet arası 10 ayla doğuruyo pess diyorum..yaradılış meselesi herşey ..bünye işte..kaynanam çay toplamış gelmiş doğurmuş..ben kendimi yataktan zor kaldırıyorum....geçen gün tülcüde kadın kestirdiğimtülüme bakıyodu bi ters çıktım onlar benim diye,kadıncağız bakmakla bişi olmaz sanırım deyiverdi..yani dengesiz,lanet,şirret bişi oldum hepten..sonrada çok kızdım kendime insanlara nasıl hakircesine tavır takındığım için allah affetsin.hakikaten siteye giremeyince çok sıkıldım,alışmışım...sevgili deryanın durusuna kavuştuğu haberini alınca hepimiz gibi rahatlicam..sende hiç sıkma kendini ferah tut..bu kadar tedbirli olmayabilir 40 ncı haftalara kadar normal doğumu bekleyip duruyu zora sokabilirdin..senden örnekle benimde dr um 12 gun daha olmamasına ramen bu hafta gidp dopler çektiricem bende kordon olayı enteresan çünki..sevgili sedanında tansiyon aletini doğumdan sonra hayırlısıyla kırmasını umut ediyorum..bu arada benim adım da umut..annem romantik bir ecevitçi olduğundan geçmişinde bi askerlik yoklamam gelmedi :))geceleri uyku zor..hep solumda yatıyorumartık yeri az bi tekmeyle bi hareketle zıplıyorum..kilo konusuna gelince zaten yeme bozuklukları olan,gençkızlığı obeziteylemucadeleylegeçmiş bi kadınım..yayılan kalçalarımı basenimi gördükçe içim fena oluyor..hayatımboyunca belkı bır ıkı yaz tam ıstediğim forma gelebilmiştim oysaki..ve henuz biryılık evlı biledeilim eylulde bıryıl doluyo..eşimde bir okadar yakışıklı çakı gibi..benimde yüzüm güzel sayılıur ama artık eşim olimpiyatlardaki atlet kadınlara bile bakarken kıskanıyorum :)hayırlısıyla sağlıkla hepimiz yavrumuza kavuşalımda..o satırları paylaşıcağımız anları iple çekiyorum....

mujdecım gule gule kullansın prensesın arabasını ınsallah:)))dugum fotografcısı bende cok ıstıyorum ne kadara mal oldu canım??

cnm benim eşim goruntu yonetmeni o yuzden cok tanıdıgı var idil diye bi kızla anlastı ki odullu fln bi kız sanırım 500 ytl ..tam emin degilim ama yalan olmasın.. eger dusunursen no sunu veririm sana ..inanılmaz gusel fotolar cekiyor ben dugun fotolarımıda ona cektirmiştim

evet canım benim bebişim de 20'sinde olacak kısmetse.epidural düşünüyordum ama doktor heyecanlı bi tipsin seni uyutalııım dedi ben de kabul ettim.umarım herşey sorunsuz olur.bir heyecan bastı ki beni sorma.hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…