2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Aslıcım allah yardımcın olsun bacım.Elini hiçbişeye sürme sakın.Ağır falan kaldırayım deme ay nasıl yerleşçen cnm ya bana düştü tasası şimdi.Ben iki göz evin hakkından zor geldim valla.kaydirigubbakcemile5

kübracımm tşk ederim canım elimi sürmesem benden başka yapacak kimse yokki dertliyim sorma zaten canım gelip yardım edeyim diyen yok annem sagolsun geleyim diyor ama dogumda gelecek erkenden gelirse sonrasında çok kalamaz diye doguma yakın istiyorum kayınvalidemler burda ama onlardan gelen yok. :nazar:eşim sagolsun ev toplamada yardım etti ama agır birşey yapmasamda belim çok agrıyor 2 gündür. ama Allah yardım ediyor bebiş dogmadan taşınmayı çok istemiştim daha sonra bebekle zor olacak diye hayırlısı ile birde taşıyayım tamamdır.:Saruboceq:

merhaba bayanlar,
bugun moralim bozuk bıraz abim sağolsun!!
herkesi kocası üzer, millet kocasından şikayet eder benımkı sukur sorunum yok
ama abim yetiyor vallahi..
bır gun patlayacagım ama ne zaman bılmıyorum.. ya sabııırr !! demekten baska bırsey bulamıyorum..
sizler ıyısınızdır umarım.. yıne tenhalasmıs burası..

aynen canım benim de bugün abim yüzünden canım çok sıkkın sıkmamaya çalışıyorum ama olmuyor sinir ediyor benisüprizzzzz

betülcümm kendini hiç üzme hayatımm amann boşverr de geç diyecegim ama kolay degil biliyorum bize konuşması kolay gelir. papatyam, amonracımm bakıyorum ne güzel uyuyorsunuzz ohhh valla ben hiç uyuyamıyorum ve geceleri sabahları artık uyuyamamaktan çıldıracak gibi oluyorum. uykudan uyandıktan sonra 3 saat nöbet tutuyorum.

aslıcım ev bulmuşsun hayırlı olsun kaydirigubbakcemile3bebişe de az kaldı ne güzel yeni ev e gelcek ,bayılırım yenilikşere boya yaptırmıştk 10 gün önce 2 gün öncede parke döşedik biz de miss ss gibi oldu evimm-kolay gelsinn de yorma kendini haaa aman dikkat kaldı senin zaten

aslıcım ev bulmuşsun hayırlı olsun kaydirigubbakcemile3bebişe de az kaldı ne güzel yeni ev e gelcek ,bayılırım yenilikşere boya yaptırmıştk 10 gün önce 2 gün öncede parke döşedik biz de miss ss gibi oldu evimm-kolay gelsinn de yorma kendini haaa aman dikkat kaldı senin zaten

tşk ederim canımm sende yorma kendini aman dikkat et güzelim evt yeni ev yada eşyaların yeni olması temiz olması gibisi yok.

aslıcım allah yardımcın olsun canım. ben pacargünleri toz alıyorum 3 posta çamaşır asıp katlıyorum canım çıkıyor heryerdek, kemiğime ağrı saplanıyor. sen nasıl başediyosun birde sen baya ilerledin dikkat et aman haaaa. ben çok evhamlanırım böyle şeylere. evi yerleştirmeye kadın tut barii canım. kolay gelsin çok çok sana

merhaba kızlarrr
ben geldimmm
artık doğum izninde sayılırım:))
yarın hastaneye gidip raporumu alıcam iyişallahhh

aslicim yeni eviniz hayırlı olsun canımm
selinncim seninde yenilenmiş evin hayırlı olsun:))kendinizi yormayın kızlarrr lütfenn
zaten erken doğumlar çok sık oluyor,meleklerimiz sonuna kadar kalsınlar bizimle:))

merhaba kızlarrrr
gülcüm bebısın kocaman olmus masallah hersey yolundaymıs allah bozmasın cok sevındım arkadasım..
aslıcım allah yardımcın olsun yaa bende ev tasıdım 1 ay once bılıyorsundur belkı gercekten cok zor hamısken tasınmak banada yardım eden pek olmadı ıs basa dusunce yapılıyor daha yenı yenı evım toparlandı darısı senın basına ınsallah...

kızlar çatlaklar nasıl gıdıyor yaa benım karnımın alt kısmı catlamaya basladı cok moralım bozuldu:çok üzgünüm:
dahada 1 ay var ne olur acaba:KK43:ya harıta gıbı olursa allah korusun ya cok uzuldummmm
kilolar yetmıyor gıbı bırde catlak cıktı

selam kızlar...nasılsınız?dün gece annemle babam geldi....sabahta kahvaltı falan derken vakit geç olmuş...sizi de oku oku bitmedi...bugün iyiyim merak eden arkadaşlar olmuş teşekkür ederim...tansiyonum da iyi gidiyor...cumaya kadar böyle devam cuma günü nst ye gireceğim hayırlısı ile...
hekese güzel bir gün diliyorum arkadaşlar...

selam kızlar...nasılsınız?dün gece annemle babam geldi....sabahta kahvaltı falan derken vakit geç olmuş...sizi de oku oku bitmedi...bugün iyiyim merak eden arkadaşlar olmuş teşekkür ederim...tansiyonum da iyi gidiyor...cumaya kadar böyle devam cuma günü nst ye gireceğim hayırlısı ile...
hekese güzel bir gün diliyorum arkadaşlar...[/QUOT
hoşgeldin derya gözünaydın cnm annene babana kavuştun ne güzelkaydirigubbakcemile2
tansiyonunda iyiymiş maşallah:nazar:dikkat et kendine yorma kendini

kızlar çatlaklar nasıl gıdıyor yaa benım karnımın alt kısmı catlamaya basladı cok moralım bozuldu:çok üzgünüm:
dahada 1 ay var ne olur acaba:KK43:ya harıta gıbı olursa allah korusun ya cok uzuldummmm

duygu ben su çatlak işini anlamıyorum valla var mı yok mu doğumdan sonra anlayacam
ama söylemesi ayıp:eek:şeyim agrıyo :eek:yani bebegin hareketiyle aalakası yok ama resnmen kemiğim ağrıyoo zor yürüyorum ilk ayaga kalkınca

hekese güzel bir gün diliyorum arkadaşlar...[/QUOT
hoşgeldin derya gözünaydın cnm annene babana kavuştun ne güzelkaydirigubbakcemile2
tansiyonunda iyiymiş maşallah:nazar:dikkat et kendine yorma kendini

sağol canım dikkat ediyorum...ayağımın altına yüksek yastık koydum....öyel uzanır gibi oturuyorum...iyi geldi galiba..tabi ailemin gelmesi de etkili :))) öğlenkayınvalidem geldi..ben çatırmadan odama geçtim uzandım tansiyoum çıkmasın diye :)) onu görünce y ad ao kpnuşunca çıkıyor sanki :))

duygu ben su çatlak işini anlamıyorum valla var mı yok mu doğumdan sonra anlayacam
ama söylemesi ayıp:eek:şeyim agrıyo :eek:yani bebegin hareketiyle aalakası yok ama resnmen kemiğim ağrıyoo zor yürüyorum ilk ayaga kalkınca

canım anlamıyorsan çatlağın yoktur bence...benim anlamama gibi bir itimali yok da...kırmızı kırmızı çizgiler doldu karnım...belim..kasıklarım...:çok üzgünüm:

aslıcım allah yardımcın olsun canım. ben pacargünleri toz alıyorum 3 posta çamaşır asıp katlıyorum canım çıkıyor heryerdek, kemiğime ağrı saplanıyor. sen nasıl başediyosun birde sen baya ilerledin dikkat et aman haaaa. ben çok evhamlanırım böyle şeylere. evi yerleştirmeye kadın tut barii canım. kolay gelsin çok çok sana

merhaba kızlarrr
ben geldimmm

selinncim seninde yenilenmiş evin hayırlı olsun:))kendinizi yormayın kızlarrr lütfenn
zaten erken doğumlar çok sık oluyor,meleklerimiz sonuna kadar kalsınlar bizimle:))

merhaba kızlarrrr
gülcüm bebısın kocaman olmus masallah hersey yolundaymıs allah bozmasın cok sevındım arkadasım..
aslıcım allah yardımcın olsun yaa bende ev tasıdım 1 ay once bılıyorsundur belkı gercekten cok zor hamısken tasınmak banada yardım eden pek olmadı ıs basa dusunce yapılıyor daha yenı yenı evım toparlandı darısı senın basına ınsallah...

tşkler arkadaşlar dikkat ediyorum zaten canlarımm sizlerde dikkat edinn hepimizz evlerimizde güle güle oturalım güzel anneler.
duygucum sorma canım yaa bende son ayıma girmeden önce ayy ne güzel hiç çatlamadım diye seviniyordum ki son ayda bir güzel çatladım sorma gitsin ama ne yapalım anne olacagız olacak o kadar canımcım. :1hug:

sağol canım dikkat ediyorum...ayağımın altına yüksek yastık koydum....öyel uzanır gibi oturuyorum...iyi geldi galiba..tabi ailemin gelmesi de etkili :))) öğlenkayınvalidem geldi..ben çatırmadan odama geçtim uzandım tansiyoum çıkmasın diye :)) onu görünce y ad ao kpnuşunca çıkıyor sanki :))

en iyisini yapmışsın görmemiezlikten duymamazlıktan geleceksin ki sinirin bozulmasınn
annene babana kavustn sefammm olsun de yatt vallaaa

merhaba kızlarrr
ben geldimmm

merhaba kızlarrrr

tşkler arkadaşlar dikkat ediyorum zaten canlarımm sizlerde dikkat edinn hepimizz evlerimizde güle güle oturalım güzel anneler.
duygucum sorma canım yaa bende son ayıma girmeden önce ayy ne güzel hiç çatlamadım diye seviniyordum ki son ayda bir güzel çatladım sorma gitsin ama ne yapalım anne olacagız olacak o kadar canımcım. :1hug:

hoş geldin şekerima.s.
insanın hayatında illaki bitane çıkıyo problem biri sıkma güzelim canını bak bebişini düşün mutlu 0lmak için patlama bence:mymeka: kendi iyiliğin için bitanem bende idare ediyom işte kaç gündür bebek odasıyla uğraşıyrm kız bi türlü bitmio eksikleri ayyyy yarın falan halısı gelsin çekip göndercem resmini
sizde görün oğlumun odasınıgamyoncuiremsu
bak üzme kendini cicim ok. no problem!!kaydirigubbakcemile5

aynen canım benim de bugün abim yüzünden canım çok sıkkın sıkmamaya çalışıyorum ama olmuyor sinir ediyor benisüprizzzzz

saolun arkadaslar, ilgilenen hepinize tesekkurler..
boşver meye calısıyorum ama ben boşvermeye calıstıkca bazı seyler ustume ustume gelıyor..
sabrıımı da zorluyor.. bu benı kacıncı aglatısı artık gına geldi bana da kendı ruhu duymuyor tabı..
gun gelır devran doner dıyorum sadece Allah pişman etsin inşallahhhh!!!
aileye bırılerı gırdımı (özellikle fitneci birileri) bazı seyler eskısı gıbı olmuyor..
bana cok duskun olan abım sımdı cıleden cıkarmak ıcın ugrasıyor sankı..
ve onu doldurmasını da ızın verıyor fitneci bir gerizekalının o ızın veren ve doldurusa gelen akla da ne demelı bılmem..
Allah görüyor ben artık bısey demek ıstemıyorum benı bu kadar uzdugunun hesabı karsılıksız kalmaz Allahın adaletı buyukk!!..

ayten cim senin abın le ne gıbı bır sorunun var..

saolun arkadaslar, ilgilenen hepinize tesekkurler..
boşver meye calısıyorum ama ben boşvermeye calıstıkca bazı seyler ustume ustume gelıyor..
sabrıımı da zorluyor.. bu benı kacıncı aglatısı artık gına geldi bana da kendı ruhu duymuyor tabı..
gun gelır devran doner dıyorum sadece Allah pişman etsin inşallahhhh!!!
aileye bırılerı gırdımı (özellikle fitneci birileri) bazı seyler eskısı gıbı olmuyor..
bana cok duskun olan abım sımdı cıleden cıkarmak ıcın ugrasıyor sankı..
ve onu doldurmasını da ızın verıyor fitneci bir gerizekalının o ızın veren ve doldurusa gelen akla da ne demelı bılmem..
Allah görüyor ben artık bısey demek ıstemıyorum benı bu kadar uzdugunun hesabı karsılıksız kalmaz Allahın adaletı buyukk!!..

ayten cim senin abın le ne gıbı bır sorunun var..

betülcüm ne oldu sana güzelim ya nasıl üzmüşler seni öyle :çok üzgünüm:senağlama
cnm sen hep olumlu düşünürsün iyi tarafından görmeye calışırsın moral verirsin herkese takip ettiğm kadarıyla yazılarını.üzme kendini sen oğlunuu kendini düşünnn cnmm

X