2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

şule hoşgeldin ..bebişinin cinsiyeti ne ? sağlıkla kucaklamanı nasip etsin Allah..

zeos bebeğinin kafası iri olursa mecburi sezeryan olacak benim dr. da öyle diyor.. benim bebiş ters duruyo zaten.. bi de normalden iri, ölçümleri de..kafa ölçüsü bazen diğerleriyle orantıılı, bazen diğerlerine göre önde çıkıyor..koca kafalı mı olacak bizim bebişler yoksa :))

geçen aydan söyleişti doktor kafa capı biraz iri de.bende o gündür bugündür koca kafalı askım diye seviyodum bebişimikaydirigubbakcemile3.cumartesi sırtını döndü göstermedi bi yerini bize yüzüne hasret kaldık.küstürdüm sanırım bebişimi şimdi gölünü almaya calışıp yakışıklı ğluşum diye seviyorum

Hoşbulduk mervecim,napiyim iyiyim arkadaşım benimde eşim geldi gitti anca gelebildim bende,sende iyisindir inşallah...Bu ağda işi çok zor ya hazırlıksızda yakalanmak istemiyorum kendimce halletmeye çalışıyorum o işi tabi karnımdan görebildiğim kadarıyla,perşembe dr.a gidicem bakalım ne diyecek doğum hakkında çok merak ediyorum,bütün gece rüyamda bebeğimi gördüm 11 eylülde doğuruyomuşum ama daha zamanı dğildi diyorum sonrada emziriyorum bide bebeğimi ne zaman görsem hep sarı görüyorum bakalım bana çekerse sarışın olur belki kuzum hayırlısı rüya işte pekte yorum yapmıyorum rüyalara ama yinede güzel bi rüyaydıkaydirigubbakcemile2

hoşgeldin yeniden canım Şeniz sağol ben de iyiyim çok şükür..dün son eksikleri tamamlamak için akşama kadar dolaştık çok yorulmuşum .. ana kucağı otomobil koltuğu olanlara baktık 280- 300 civarıydı..chiccco markaydı baktıklarım.. sen hangi markayı kaça aldın canım yaa pahalı geldi almadım ben o kadar parayı vermeye ne gerek dedim var zaten 1 yıl kullanılacak topu topu..

rüyan hayır olsun canım yaa ben bebişin doğduğunu hiç görmedim şu sıralar kendimi hep alışveriş yaparken görüyorum kaydirigubbakcemile3 eksikleri halledemedim diye telaş ediyorum ya ondan sanırım kaydirigubbakcemile3

Kızlar bişey sorucam size benim göğüs uçlarım biraz problemli yani küçük şimdi beni acaip bi korku sardı ya bebeğimi emziremezsem diye hastaneye giderken zaten silikon göğüs ucu götürücem ama bebeğimin kendi göğsümden emmesini daha çok istiyorum aranızda böyle bi sorunu olan varmı ya emziremezsem ooff acaip sıkıntı yapıyorum kendime bu durum rüyalarıma bile giriyo inşallah böyle bi sorun yaşamamda bebeğimi rahatça emziririm:KK43:(

geçen aydan söyleişti doktor kafa capı biraz iri de.bende o gündür bugündür koca kafalı askım diye seviyodum bebişimikaydirigubbakcemile3.cumartesi sırtını döndü göstermedi bi yerini bize yüzüne hasret kaldık.küstürdüm sanırım bebişimi şimdi gölünü almaya calışıp yakışıklı ğluşum diye seviyorum

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 aynen canım ben de ultrasonda koca kafayı gördükçe koca kafalım benim diye seviyorum kaydirigubbakcemile3 ama dr. gayet normal diyor.. kilosu da önde çıkıyor çünkü..ama sezeryan yolu gözüküyor maalesef..ne yapalım bizler için hayırlısı ne ise öyle olsun inşAllah.. :Saruboceq: :Saruboceq:

hoşgeldin yeniden canım Şeniz sağol ben de iyiyim çok şükür..dün son eksikleri tamamlamak için akşama kadar dolaştık çok yorulmuşum .. ana kucağı otomobil koltuğu olanlara baktık 280- 300 civarıydı..chiccco markaydı baktıklarım.. sen hangi markayı kaça aldın canım yaa pahalı geldi almadım ben o kadar parayı vermeye ne gerek dedim var zaten 1 yıl kullanılacak topu topu..

rüyan hayır olsun canım yaa ben bebişin doğduğunu hiç görmedim şu sıralar kendimi hep alışveriş yaparken görüyorum kaydirigubbakcemile3 eksikleri halledemedim diye telaş ediyorum ya ondan sanırım kaydirigubbakcemile3

Güle güle kullansın şimdiden kızın mervecim..Ben aldım aslında ablam o kadar almayın diye ısrar etmişti ondada chiccco vardı eşim alalım diye tuutturunca mecbur kaldım,kanz ın oto koltuğunu aldım ben canım bana satan kız pierre cardinin ürünü dedi 135 ytl.normal yani fiyatı nettede araştırdım pierre cardinin yan ürünüymüş gerçektende herhalde sağlamdır güzel valla ben beğendim dediğin gibi çok az kullanacaklar o yüzden çok pahalı bişeye gerek görmedim bende...Rüyalar çok karışık son zamanlarda hep kucağımda görüyorum oğlumu inşallah gerçektede öyle olur ne diyim hayır olsun

Kızlar bişey sorucam size benim göğüs uçlarım biraz problemli yani küçük şimdi beni acaip bi korku sardı ya bebeğimi emziremezsem diye hastaneye giderken zaten silikon göğüs ucu götürücem ama bebeğimin kendi göğsümden emmesini daha çok istiyorum aranızda böyle bi sorunu olan varmı ya emziremezsem ooff acaip sıkıntı yapıyorum kendime bu durum rüyalarıma bile giriyo inşallah böyle bi sorun yaşamamda bebeğimi rahatça emziririm:KK43:(

canım hiç kafanı takma şimdiden bunlara..benim de bazen içe gömülmüş oluyo tamamen ..bazen ise normal görünüyo...ama küçük yani benim de..bazılarında bakıyorum büyük büyük oluyo göğü uçları..inşallah bebişler emdikçe çıkıyormuş uçlar da canım..sen olumsuz şeyler düşünmemeye çalış olur mu :CüvCüv:

Güldencim nice yillara valla yeni farkettim doğum günün olduğunu canim hayrilisiyla bebişinle ve eşinle mutlu sağlikli ve huzurlu sikintisiz bir ömür dilerim sana

teşekkür ederim canım hepimiz saglıklı ve huzurla inşallah bi ömür tamamlarız
baya bi kasvetliyim bu gün hiç mutlu değilim off senağlama
şule hoş geldin iyi paylaşımlar diliyorum

agustos yada temmuz anelerinden neslihan83 bebegini kaybetmiş :1shok:kızlar cok kötü oldu.allah yavrularımızı bize bagıslasın.:Saruboceq:agustos ve temmuz annelerinden bu kaçıncı sayısını ben unuttum.allah sabırlar versin

Kızlar selam herkese nasılsınız.Sabahtan işlerim çok yoğundu anca girebiliyorum.Herkes iyidir umarım yoktur bi yaramazlık.

canım hiç kafanı takma şimdiden bunlara..benim de bazen içe gömülmüş oluyo tamamen ..bazen ise normal görünüyo...ama küçük yani benim de..bazılarında bakıyorum büyük büyük oluyo göğü uçları..inşallah bebişler emdikçe çıkıyormuş uçlar da canım..sen olumsuz şeyler düşünmemeye çalış olur mu :CüvCüv:

ok.canım inşallah dediğin gibi olur bazen doğum yapanlardan falanda okuyorum zorlada olsa vermişler olmadı silikon uçla emziriyolarmış napiyim yeterki sütüm gelsinde bişekilde hallolur heralde,umarım hepimizin bol bol sütü olurda yavrularımızı emzirebiliriz

Gülşahçım seninki benimkinden iyimiş,Benim göğüs uçlarım içine dönük bende kafama çok takıyorum napçam bilmiyorum.Bide emziremezsem diye korkuyorum.Umarım öyle bişey olmaz :1no2:

İİİİİİİİİİİİKKKKKKİİİİİİ DDDDDOOOOOOOĞĞĞĞDDDDUUUNNNNN GÜÜÜLLLDEEEEEEEEEEEENNNN:lepi:

İİİİİİİİİİİİKKKKKKİİİİİİ DDDDDOOOOOOOĞĞĞĞDDDDUUUNNNNN GÜÜÜLLLDEEEEEEEEEEEENNNN:lepi:

İİİİİİİİİİİİKKKKKKİİİİİİ DDDDDOOOOOOOĞĞĞĞDDDDUUUNNNNN GÜÜÜLLLDEEEEEEEEEEEENNNNkaydirigubbakcemile2:dance::dance:

MUUTLUU OL KISSSSS BUĞÜN SEN DOĞDUUUUUNNNNNN:teytey::teytey:
AĞLAMA GEBEYTİİYİMM HEEE:mymeka:

Gülden bugün bende öyleyim canım iki gündür yağmur yağıyo burda bide hava kapalı canım hiçbişey yapmak istemiyo insan bazen böyle oluyo işte,ama sen mutsuz olma bugün bak bugün senin günün ne güzel kız insan hiç doğum gününde mutsuzmu olurmuş hadi biraz gülümse bakiyim bak oğluşunun gelmesinede az kaldı:1hug::teytey:

Gülşahçım seninki benimkinden iyimiş,Benim göğüs uçlarım içine dönük bende kafama çok takıyorum napçam bilmiyorum.Bide emziremezsem diye korkuyorum.Umarım öyle bişey olmaz :1no2:

Hoşgeldin kübracım,valla önceleri pek dert etmezdim tamamen içe dönük değil bazen çıkıyo aslında ama bende çok korkuyorum dedim ya araştırdım hep ama bi çözümü yok malesef,ne annemde nede ablamda böyle bi sorun yok benimki kime çekti anlamıyorum valla,ben doğum yapanlardan okudum kübra sen aldınmı silikon göğüs ucu göğüs ucu olmayanlar genelde onunla emziriyolarmış olmadı öyle vericez sütümüz bol olsunda inşallah zorlada olsa vericez artık bebişlere korkma sende inşallah Allah yardımcımız olsun

Güle güle kullansın şimdiden kızın mervecim..Ben aldım aslında ablam o kadar almayın diye ısrar etmişti ondada chiccco vardı eşim alalım diye tuutturunca mecbur kaldım,kanz ın oto koltuğunu aldım ben canım bana satan kız pierre cardinin ürünü dedi 135 ytl.normal yani fiyatı nettede araştırdım pierre cardinin yan ürünüymüş gerçektende herhalde sağlamdır güzel valla ben beğendim dediğin gibi çok az kullanacaklar o yüzden çok pahalı bişeye gerek görmedim bende...Rüyalar çok karışık son zamanlarda hep kucağımda görüyorum oğlumu inşallah gerçektede öyle olur ne diyim hayır olsun

ben de kraft marka bulmuştum 120 -130 civarıydı onu almayı düşünüyorum çok uzun süre kullanılmayacak birşeye o kadar vermeye değmez gerçekten..kaydirigubbakcemile5
sagol canım senin oğluşun da güle güle güzel günlerde kullansın inşAllah..

Hoşgeldin kübracım,valla önceleri pek dert etmezdim tamamen içe dönük değil bazen çıkıyo aslında ama bende çok korkuyorum dedim ya araştırdım hep ama bi çözümü yok malesef,ne annemde nede ablamda böyle bi sorun yok benimki kime çekti anlamıyorum valla,ben doğum yapanlardan okudum kübra sen aldınmı silikon göğüs ucu göğüs ucu olmayanlar genelde onunla emziriyolarmış olmadı öyle vericez sütümüz bol olsunda inşallah zorlada olsa vericez artık bebişlere korkma sende inşallah Allah yardımcımız olsun

Aynen gülşahçım benimde ne annemde ne anneannemde,kardeşimde var çıka çıka bende çıktı ya.Ben alıcam o silikon göğüs uçlarından da ne marka alıcam nasıl bişeydir hiçbir fikrim yok.Bu cumartesi çıkıp tüm eksiklikleri tamamlamayı düşünüyorum cnm.Bide göğüs pompası alıcam onuda nasıl alacağımı bilmiyorum.Bi çıkmazın içersindeyim cnm.

ben de kraft marka bulmuştum 120 -130 civarıydı onu almayı düşünüyorum çok uzun süre kullanılmayacak birşeye o kadar vermeye değmez gerçekten..kaydirigubbakcemile5
sagol canım senin oğluşun da güle güle güzel günlerde kullansın inşAllah..

Sağol canıma.s.Merve sen portbebe filan aldınmı,geçen annem almış banada portbebe,çantası bide altaçmasını dedi,bende o çantalardan pek istemiyordum açıkçası ama almış şimdi istemiyorum desem olmaz sende alacakmısın o çantalardan yoksa normal büyük çantamı tercih ediceksin

Aynen gülşahçım benimde ne annemde ne anneannemde,kardeşimde var çıka çıka bende çıktı ya.Ben alıcam o silikon göğüs uçlarından da ne marka alıcam nasıl bişeydir hiçbir fikrim yok.Bu cumartesi çıkıp tüm eksiklikleri tamamlamayı düşünüyorum cnm.Bide göğüs pompası alıcam onuda nasıl alacağımı bilmiyorum.Bi çıkmazın içersindeyim cnm.

Kübracım ben bebedorunkini aldım ucuz bişey zaten iki tane oluyo içinde 7 ytl.filan parası ama diğer markalardada var sen satıcıya söyle nasılsa bilir onlar,bende almadım göğüs pompası manuel olanmı iyidir elektrikli olanmı bende pek bilmiyorum ama şimdilik olmazsa manuel olanlardan bi tane alırım bebek emerse zaten sorun kalmaz,sıkma kendini herşeyin bi çözümü bulunur kendimizi şartlamayalım biz emziricez diyelim hep ve öylede olsun ama her ihtimale karşıda o aparatlardan al bulunsun canım:teselli:

Sağol canıma.s.Merve sen portbebe filan aldınmı,geçen annem almış banada portbebe,çantası bide altaçmasını dedi,bende o çantalardan pek istemiyordum açıkçası ama almış şimdi istemiyorum desem olmaz sende alacakmısın o çantalardan yoksa normal büyük çantamı tercih ediceksin

ben de kararsızım canım .. portbebe ilk zamanlar için kullanışlı gibi görünüyor..geçen gün parkta gördüm; kadın yeni doğmuş bebişini koymuş içine , sepet gibi.. tutmuş saplarından taşıyordu çok hoşuma gitti :emir_bebek: gerçi bizimkileri kışın parka bahçeye çıkartamıycaz ama..çanta dün bi tane buldum tam istediğim gibi kocaman deri çantalardan ama valiz gibi..hastaneye onu götüreceğim..ama bebişe de ayrı bi çanta almak istiyorum..kullanışlı olur işime yarar diye düşünüyorum...

X