2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

derya hoşgeldin..geçmiş olsun..evet ilk gelen sen olduğun için genelde seni merak ettik .. iyi misin şu anda ? inşAllah o önceki hastalığın değildir fazla uzun sürmez geçer hemen canım..

sağol mervecim şimdiiyiyim ...ama hiç geçmeyecek zannettim...hergün alıyor artık...son günlerde güzelce geçse...

arkadaşlar zor giriyorum siteye tekrar iyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ediyorum
deryacım geçmiş olsun aman son günler bolca dinlen
hepiniz öpüyorum iyi sohbetler diliyorum bana müsade biraz işlerim var sonra görüşmek üzere hoşcakalın

merhaba arkadaşlar..ben yeni girebildim bugün kendimi çokkötü hissdediyordum yeni kendime geldim...baş dönemesi ve mide bulantısı vardı çok fazla...hamilelik öncesi rahatsızlığım vardıç...meniere....o tekrarlıyor galiba 3-4 gündğür bulantım çok fazla..mehtapelif ve ayten geldim teşekkür ederim size beni merak etmişsiniz :))))

Geçmiş olsun derya umarım önemli bişeyin yoktur ne garipki benimde son günlerde baş dönmem çok arttı bazen yere yığılacak gibi oluyorum sonuna geldik artık inşallah kalan günlerimizi iyi geçiririz

çarşamba günü doktora gidecektim konmtrole ..eşim dayanamamış kızını daha erken görmek için bu akşam yediye randevu almış..acaba kızım kaç kilo oldu????

KIZLAAAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRR bugün rizede ki eltim epidural sezeryan ile bir erkek bebek dünyaya getirdi:nazar::nazar: eltimin durumuda bebeğinin durumuda iyiymiş çok şükür darısı başımızaaaaaaaaaa

bu arada bebeğin erkek olduğu kesinlik kazandııı 3,100 kiloymuş bebekkk 39.haftasında dünyaya gelmiş oldu

Hayırlı olsun hicrancım ne güzel valla inşallah bizlerde bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alırız Allah ım hepimizi bi avazda kurtarsın

hicran Allah analı babalı büyütsün oğlunuzu ailesine bağışlasın ..sen kız olacak diyordun değil mi ya ? nasıl erkek oldu o bebiş :))

emel aldıklarınızı güle güle kullan..ben de bir sabahlık gecelik, bir de pijama takımı almıştım...ama benim yüksek ihtimal sezeryan olabileceği için dün bir takım daha gecelik sabahlık aldım..pijamayı rahat giyemem diye..hastaneye iki gecelik götüreceğim ben..

gülden kolay gelsin işlerin.. Allaha emanet ol .. :)

antaev3.png

Kızlar bende dün aldım çantamızı.Güldencim doğumgünün kutlu olsun,oğluşunla nice sağlıklı mutlu yıllara.Bu arada benim göğüs uçlarım çok hassas,zaten uç denen bişeyde yok ama azıcık dokunsam içim çekiliyo sanki, çok acıyor yıllardır böyle.Millet tutar sıkardı rahat rahat ben elim yanlışlıkla çarpacak diye korkuyorum,biraz ellesem 5 dk sızlıyor biryere çarptırmışım gibi.Nasıl emzirecem bensenağlama.Bide aldığınız geceliklerin resmini koyarsanız sevinirim.Bir gecelik yetermi acaba?İki tane al diyorlar.Bugün gecelik ve pijama almaya gidicem.Eksikler al al bitmiyor.Bir günde birşeyi beğenipte alamıyorumki.Ya daha güzelini yada daha uygununu bulursam diye geziyorum,sonra pişman olmayayım diye.Odamız 2 ay önce hazırlandı yerleşti hâlâ beğenipte bi avize alamadım.Bu çantayıda hayretki ilk girdiğim yerden aldım.Pazar olduğu için nerdeyse bütün mağazalar kapalıydı ve çok yorgundum gezmek istemedim.

Canım güle güle kullan bebişinin çantasını çok güzelmiş,göğüs uçlarıda dedim ya benimkilerde problemli malesef ama inşallah bi sorun olmadan hepimiz emziririz o silikon göğüs uçlarından sanada tavsiye ediyorum almadıysan her ihtimale karşı al bulunsun,sezeryan yapacaklara gecelik tavsiye ediliyor canım ben bi tk.gecelik bi tk.da pijama aldım ama pijamanın beli alttan ayarlanabiliyo sezeryan bile olsam rahat ederim yani,eksikler hiç bitmiyo malesef hala daha liste hazırlıyorum o lazım şu lazım diye hayırlısı olsun ne diyim

arkadaşlar zor giriyorum siteye tekrar iyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ediyorum
deryacım geçmiş olsun aman son günler bolca dinlen
hepiniz öpüyorum iyi sohbetler diliyorum bana müsade biraz işlerim var sonra görüşmek üzere hoşcakalın

teşekkür ederim canım...senin de doğum gününmüş..nice yıllara inşalalh eşin ve bebişinle...a.s.

ben de 1 gecelik 2 pijama alıdm....gecelik hastane için 1tane yeterli dedi sezeryan olan arkadaşalrım..pijama da ev için ..belden ayarlamalı..üsttende emzirme yerleri var.....

kızlar selaam
Nasılsınız?Bebişler kıpır kıpırdır inşallah..:emir_bebek:

hafta sonu doğuran falan olmadı dimi??Ben giremedim de..kaydirigubbakcemile3

Eeee artık sonlara geldik her an müjdeli bir haber duyabiliriz.
Benim hastane çantam hazır,valla kapının önünde bekliyor ne oluur ne omazz...:eek:

sagol gülşahcım..emel resimlerini koyabilir misiniz demişti ya fikir olsun diye koydum ama herkeste görünmüyor sanırım resimler..işlerini bitirdin mi canım fazla yorma kendini tamam mı ..:)
gül hoşgeldin..evet her an herşey olabilir..benim hastene çantam hala hazır değil ya yavaş yavaş tamamlamak lazım gerçekten..

sagol gülşahcım..emel resimlerini koyabilir misiniz demişti ya fikir olsun diye koydum ama herkeste görünmüyor sanırım resimler..işlerini bitirdin mi canım fazla yorma kendini tamam mı ..:)
gül hoşgeldin..evet her an herşey olabilir..benim hastene çantam hala hazır değil ya yavaş yavaş tamamlamak lazım gerçekten..

Yemeği filan yaptım bide karnımı doyurdum ekstradanda işler işte tatlım iş zaten hiç bitmiyoki geldim şimdi gördüm geceliklerini tekrar güle güle giy canım,ben pijamayıda geceliğide uzun kollu aldım sıcakmı olurki gerçi o zamana biraz soğur belki havalar,seninde biri uzun kollu sanırsam,ben sabahlık almadım evde var bi tane gerekirse onu kullanırım artık...
Gül canım hoşgeldin doğuran olmadı merak etme galiba ay sonuna doğru başlayacak bizim grup benimki erken gelmezse inşallah daha çookk var eylül sonuna

X