2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

bende kendi kendime yazar oldum ,kizlar ben gelince kactiniz mi senağlama senağlama bende cikiyorum zaten ,isler beni bekliyor :nazar:

kımse kalmadı galıba bende cıkıyorum hadı bana dua edın umarım cok canım yanmaz:))))
hepınızı optum...

benim göğüslerimden denedim süte benziyor nerdeyse krem rengi sıvı geldi sıkınca dün de bakmıştım yarı saydam krem beyaz karışımıydı fazla da ellememek lazım tabii ama senin durup dururken gelmesi ilginççç üzerine falan yatıncamı yoksa normal dururkenmi akıyordu

arkadaşlar günaydın a.s.
betülcüm dün dediğim gibi benim gögüslerimdednde sıvı geliyor ama araştırmalarıma göre normalmiş.a.s
izmir güzeli gözünüz aydın Allah Analı bablı büyütsün inşallah:nazar:
duygu çok güzel olmuş oda tam bir erkek çocuğu odası olmuş yani ogluşun gülegüle kullansın hepsini saglıklıca inşallah

Arkadaşlar bu gün benim doğum günüm ve yalnızım eşimde geç gelcekmiş evlilik yıldönümüzdede aynısı oldu bu sene özel günlerimin bi önemi kalmadı hamile olduğum için daha bi özen gösterilmesini isterdim senağlamabeklentileri oluyor insanın ister istemez off ya ne iç sıkıcı bir gün....

neyse ben yinede herkese güzel haftabaşları diliyorum çenem düştü yine

ya canım bende oyle okuyordum yazılarda burada bende hıc yoktu acaba olcakmı dıyordum..
ben hıc sıkmadım hanı baslarda, sonra hafıf sızladıgı zaman baktım iç çamaşırı gıymedıgım de tişortum bı ıkı damla ıslanmıs..
bazen arada oluyor her gun degıl de bakıyorum tişortm ıslanmıs yıne ama sankı terlersn olur ya onun gıbı su gıbı yanı süt değil.. ama normalmıs zaten doktorumada sordum okudumda artık cok yaklastı ya zaman bebegın yemeği hazırlanıyor dedı kadın dogumcu ablam..

gülden canım doğum gunun kutlu olsun nice mutlu huzurlu uzun omurlu saglıklı senelere ınsallah..
bebeğinle ve sevdiklerinle birlikte.. a.s.

Slm.herkese güzel bi gün dilerim...
Ümran canım Allah analı babalı büyütsün inşallah sende hayırlısıyla kucağına alırsın...
Duygucum ege beyin odası pek şirin olmuş maşallah Allah ım güzel günlerde kullanmayı nasip etsin..
Güldencim doğum günün kutlu olsun canım nice mutlu yıllara...
Hepinize bol tekmeli bi gün olsun:))

duygucum bebişin odası çok guzel olmuş sağlıkla gelsin inşallah doldursun odasını.. a.s.

hoşgeldiniz gülşah betül gulan nasılsınız arkadaşlarım ?

duygu ben 20 gün önce gitmiştim sir için çok acıdı gerçekten artı sırt üstü yatmak da artık bi işkence benim için..bebiş yukarıda olduğu için.. nefesimi daraltıyo..off ağdacıya gitmek başlı başına kötü geliyo zaten ama ne yapalım mecburiyetten :KK43:((

süt benden akmıyo öyle ıslatacak şekilde, ama uçlarında beyaz ,top top kurumuş şekilde görüyorum ara sıra..ilk gelecek süt daha yoğun kıvamlı krema gibi olacakmış tecrübelilerden edindiğim bilgiye göre..şimdi gelen ağız sütü denen değildir ziyan olmuyordur o yararlı sütlerimiz inşAllah.. :)

arkadaslar cok tesekkur ederım...a.s.

ümrancım bebısınıze allah saglık sıhat versın ınsallah..allah analı babalı sevdıklerıyle buyumeyı nasıp etsın canım:nazar:

kızlar bugun hava ızmırde bulutlu :dance:sıcak ama 3 4 derece daha dusuk of ya su havalar artık bıraz serınlesın butun hamıslıgımızı evde gecırmek zorunda kalıyoruz:KK43:
sımdı olsaydı soyle 25 derece falan cık dolas sahıle carsıya pazara:dance:ama nerdeee.ben bugun guzellık salonuna gıdıcem sir yaptırmaya..son ayında yaptıran varmı ?daha cok acıyormus dıyorlar:bbo:

duygucum ben cuma gunu gittim daha yenii korkutmak gibi olmasın ama eskisine gore cok acılı oldu maalesef .( ama neticede mecburuz dimii yapcak bisey yok .)

Arkadaşlar herkese selam.Uzun zamandır siteyi takip ediyordum ama yeni üye oldum.ben de eylül annesiyim.İnşallah ben de eylülün ilk haftası bebişimi sağlıkla alıcam kucağıma.Benim ikinci bebeğim.Ama sanki ilkmiş gibi heyecanlıyım.Herkese iyi doğumlar diliyorum.

dün gece rüyamda bebişimi dogurmuş oldugumu gördüm.hayrırdır inşalah umarım zamanında gelir.ama doktorum 35.haftadan sonra ve 2.500 kğ geçen bebeklerin miladını doldugunun düşünür heran doguma hazır olarak düşünürüz dedi.benimki de masalah 2700 gr olmuş.bakalım.23ünde yine kontrollüm var doktorumuz ne diyecek dogum için şimdilik hersey normal ama kafa capımız biraz büyük gbi eger cok büyürse mecbur sezeryan olcam sanırım

Arkadaşlar herkese selam.Uzun zamandır siteyi takip ediyordum ama yeni üye oldum.ben de eylül annesiyim.İnşallah ben de eylülün ilk haftası bebişimi sağlıkla alıcam kucağıma.Benim ikinci bebeğim.Ama sanki ilkmiş gibi heyecanlıyım.Herkese iyi doğumlar diliyorum.

hoş geldin canım.allah saglıklı kucagına almayı nasip etsin.bebişin kız mı erkek mi.senin 2.bebiş ise bizimle deneyimlerini paylasırsın artık

şule hoşgeldin ..bebişinin cinsiyeti ne ? sağlıkla kucaklamanı nasip etsin Allah..

zeos bebeğinin kafası iri olursa mecburi sezeryan olacak benim dr. da öyle diyor.. benim bebiş ters duruyo zaten.. bi de normalden iri, ölçümleri de..kafa ölçüsü bazen diğerleriyle orantıılı, bazen diğerlerine göre önde çıkıyor..koca kafalı mı olacak bizim bebişler yoksa :))

kizlar bu aralar cok tuhaf oldum ,ustelik ikinci bebegim olmasina ragmen yine ayni panikleri yasiyorum..her gece ruyamda doguruyorum :) her yeni bir haftaya girince hemen arastiriyorum ,bu hafta bebek dogsa yasar mi diye :) ikincide bu heyecan olmaz diyordum ama oluyormus ..bir yandan bir an once bebegime kavusup ,hemde bir yandan hamileligin bitmesini istiyorum ..diger yandan ilk oglum 41.haftada dogmustu cokta faydasini gormustum ,az hasta olurdu ,bakimi cok kolaydi ..kucuk bebek herzaman daha zor bakilir diye ,hemen dogmasin istiyorum ..son gunler gecmek bilmiyor amaaa :S

normaldir bunlar canım bende iki gündür rüyamda doğum yaptığımı görüyorum ama nedense hep erkek bebek görüyorum tuhaf şeydir dün akşam kızımda rüyasında oğlum olduğunu gördüm güya erken doğum yapmışım anne çok korktum kardeşime bişii olcak diye dedi ikimizde tombul bir bebek görmüşüz ve erkekmişşş noluyor yawww yoksam benimki kız değil de erkek miii nedirrrr:roflol:

Hoş bulduk.Her ikisi de kız.İlki yedi yaşında.Normal doğum yaptım,bu da normal olacak hayırlısıyla.Deneyimlerimizi hep birlikte paylaşıcaz inşallah.Ne yalan söyleyim ben de sizden çok şey öğreniyorum,dedim ya uzun zamandır sizi takip ediyorum.Gerçekten herkes çok samimi.Çok hoş.

hoşgeldiniz gülşah betül gulan nasılsınız arkadaşlarım ?

duygu ben 20 gün önce gitmiştim sir için çok acıdı gerçekten artı sırt üstü yatmak da artık bi işkence benim için..bebiş yukarıda olduğu için.. nefesimi daraltıyo..off ağdacıya gitmek başlı başına kötü geliyo zaten ama ne yapalım mecburiyetten :KK43:((

Hoşbulduk mervecim,napiyim iyiyim arkadaşım benimde eşim geldi gitti anca gelebildim bende,sende iyisindir inşallah...Bu ağda işi çok zor ya hazırlıksızda yakalanmak istemiyorum kendimce halletmeye çalışıyorum o işi tabi karnımdan görebildiğim kadarıyla,perşembe dr.a gidicem bakalım ne diyecek doğum hakkında çok merak ediyorum,bütün gece rüyamda bebeğimi gördüm 11 eylülde doğuruyomuşum ama daha zamanı dğildi diyorum sonrada emziriyorum bide bebeğimi ne zaman görsem hep sarı görüyorum bakalım bana çekerse sarışın olur belki kuzum hayırlısı rüya işte pekte yorum yapmıyorum rüyalara ama yinede güzel bi rüyaydıkaydirigubbakcemile2

Hoşgeldin canım inşallah hepimiz bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alırız,ne güzel ikinci geliyormuş hayırlı olsun

hoşgeldin canım güzel paylşımlar dilerim sana sağlıcakle gelir inşallah bebişinnn

Güldencim nice yillara valla yeni farkettim doğum günün olduğunu canim hayrilisiyla bebişinle ve eşinle mutlu sağlikli ve huzurlu sikintisiz bir ömür dilerim sana

X