2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

agustos yada temmuz anelerinden neslihan83 bebegini kaybetmiş :1shok:kızlar cok kötü oldu.allah yavrularımızı bize bagıslasın.:Saruboceq:agustos ve temmuz annelerinden bu kaçıncı sayısını ben unuttum.allah sabırlar versin

AMİİNN CNM ALLAH ONLARADA SABIR VERSIN AMA NERDE BEN GOREMEDİM:çok üzgünüm::uhm:

ben de kararsızım canım .. portbebe ilk zamanlar için kullanışlı gibi görünüyor..geçen gün parkta gördüm; kadın yeni doğmuş bebişini koymuş içine , sepet gibi.. tutmuş saplarından taşıyordu çok hoşuma gitti :emir_bebek: gerçi bizimkileri kışın parka bahçeye çıkartamıycaz ama..çanta dün bi tane buldum tam istediğim gibi kocaman deri çantalardan ama valiz gibi..hastaneye onu götüreceğim..ama bebişe de ayrı bi çanta almak istiyorum..kullanışlı olur işime yarar diye düşünüyorum...

Canım portbebe gerekli bence ilk zamanlar zaten inşallah hastaneden falan çıkarırken koyarız bebişleri içine daha iyi olur bizim içinde,benim büyük çantam var ama madem annem almış bi süre kullanırım artık hem dedi bebişin arabasınada uygun renkte aldım iyi dedim bende napalım belki işimize yarar

Gülden arkadaşımıza nice mutlu yıllar dilerim.a.s.Arkadaşlar şu alttaki takvim için yardımcı olursanız çok sevinirim.Gerçi az kaldı doğuma ama olsun.Çok heveslendim.

bu çok şirin geldi bana alırsam bunu alacağım canım nasıl sence ? 30 ytl idi bi sitede galiba..

Kızlar ben hala bebeğime bakım ürünlerinden almadım.Ne alacağımı bilmiyorum alan varmı acaba.Ben nivea istiyorum sırta asmalı çantası varya çok hoşuma gidiyo.Napsamki acaba sizce

Kızlar ben hala bebeğime bakım ürünlerinden almadım.Ne alacağımı bilmiyorum alan varmı acaba.Ben nivea istiyorum sırta asmalı çantası varya çok hoşuma gidiyo.Napsamki acaba sizce

güzelim ben chicco aldım set olarak.yanında canta da hediyeydi.kullanan arkadasım ck memnun kalmış.

Kübracım dün nerde okudum bilemiyorum ama eğer nivea istiyorsan migroslarda çantasıyla birlikte bakım seti indirimdeymiş galiba bi bak istersen nasılsa eskişehirde büyük migros vardır çok uygun bi fiyattı inşallah yanlış hatırlamıyorumdur,ben sebamedin ürünlerini aldım ilk etapta genellikle ama niveada çok güzel

Son düzenleme:
Kızlar ağustos anneleri bölümünde bi arkadaş konu açmış hastaneye götürüleceklerle ilgili bi ara bakın derim fikir sahibi olursunuz zaten çok fazla şey götürmeyin diyolar en fazla 2 gün kalıp çıkılıyomuş sanırsam ben ona göre bi liste hazırladım

Ay çok güzel bence al kız ayıcıklı ayıcıklı benimkide böyleymiş ayıcıklı dedi annem pek severim böyle şeyleri fiyatıda uygunmuş

evet canım bana da garip gibi geliyordu bu tarz çantalar kullanamam diyordum ama böyleleri de varmış.. pek şirin geldi gözüme.. :))

kübra ben ilk zamanlar kullanmak için sebamed marka aldım..bir bebek kremini aldım pişik olmasını önlüyormuş..her bez değişiminden sonra azar azar sürülecekmiş.. bir de sebamed şampuan aldım.. dalinin de setini almıştım migrosta indirimdeydi.. :CüvCüv:

amonra bende nivea nın çantasını aldım içinde nivea ürünleri de var...ama ayrıca bir çanta daha almıştım önceden...

kızlar siz emzirme atleti aldınız mı ? ben emzirme sütyeni almıştım ama atlet almamışım..kullanışlı olur özellikle hastanede hemşire, anne,eş falan mecburen birilerinin yanında emzirmek durumunda kalacağımız için..
fiyatları da 20 ytl internette bakıyorum şimdi..ayy ne çok şey var alınacak..hep birşeyler eksik ...

merhaba arkadaşlar..ben yeni girebildim bugün kendimi çokkötü hissdediyordum yeni kendime geldim...baş dönemesi ve mide bulantısı vardı çok fazla...hamilelik öncesi rahatsızlığım vardıç...meniere....o tekrarlıyor galiba 3-4 gündğür bulantım çok fazla..mehtapelif ve ayten geldim teşekkür ederim size beni merak etmişsiniz :))))

derya hoşgeldin..geçmiş olsun..evet ilk gelen sen olduğun için genelde seni merak ettik .. iyi misin şu anda ? inşAllah o önceki hastalığın değildir fazla uzun sürmez geçer hemen canım..

kızlar siz emzirme atleti aldınız mı ? ben emzirme sütyeni almıştım ama atlet almamışım..kullanışlı olur özellikle hastanede hemşire, anne,eş falan mecburen birilerinin yanında emzirmek durumunda kalacağımız için..
fiyatları da 20 ytl internette bakıyorum şimdi..ayy ne çok şey var alınacak..hep birşeyler eksik ...

Ben sadece emzirme sütyeni aldım canım sordum yakınlarıma emzirme atleti alayımmı diye gerek yok dediler ama yinede sen bilirsin mervecim eğer kullanırım dersen al ama bana sadec sütyen yeter gibi geliyo,dediğin gibi çok fazla alınacak şey çıkıyo valla belimiz büküldü neyse bebişler sağlıklı gelsinlerde önemli değil artık

antaev3.png

Kızlar bende dün aldım çantamızı.Güldencim doğumgünün kutlu olsun,oğluşunla nice sağlıklı mutlu yıllara.Bu arada benim göğüs uçlarım çok hassas,zaten uç denen bişeyde yok ama azıcık dokunsam içim çekiliyo sanki, çok acıyor yıllardır böyle.Millet tutar sıkardı rahat rahat ben elim yanlışlıkla çarpacak diye korkuyorum,biraz ellesem 5 dk sızlıyor biryere çarptırmışım gibi.Nasıl emzirecem bensenağlama.Bide aldığınız geceliklerin resmini koyarsanız sevinirim.Bir gecelik yetermi acaba?İki tane al diyorlar.Bugün gecelik ve pijama almaya gidicem.Eksikler al al bitmiyor.Bir günde birşeyi beğenipte alamıyorumki.Ya daha güzelini yada daha uygununu bulursam diye geziyorum,sonra pişman olmayayım diye.Odamız 2 ay önce hazırlandı yerleşti hâlâ beğenipte bi avize alamadım.Bu çantayıda hayretki ilk girdiğim yerden aldım.Pazar olduğu için nerdeyse bütün mağazalar kapalıydı ve çok yorgundum gezmek istemedim.

Son düzenleme:
herkesi okudum ama kim ne yazmış hatırlayamadığım için genel yazacğım...bakım ürünlerini ben chicco aldım çantalı setini..kaliteli güzle bir marka çünkü..

emzirme atleti aldım..e bebek.com dan istanbul ve ankarada mağazası da varf internetten alabiliyordun..çok güzel..belimizi üşütmeyiz hem de herkesin yanında heryerimizi açmamış oluruz.....

puset ve anakucağını da ebebek.comdan aldım..ikisinin beraber fiyatı 250 ytl...http://www.e-bebek.com/Product_Detail.aspx?ProdID=76225

vitaminler folik asitlere gelince...folik asit bebeğimiz için en önemli şey..spida bfida denen hastalıktan koruyan yegane şey....diğer vitaminler calsiyumlar biizm için ..bebek zaten kullanıyoır bizden herşeyini..bizim depolarımz boşalıyor...doğum sonrası kansız kalmamak..dişsiz kalmamak için gerekli.....

KIZLAAAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRR bugün rizede ki eltim epidural sezeryan ile bir erkek bebek dünyaya getirdi:nazar::nazar: eltimin durumuda bebeğinin durumuda iyiymiş çok şükür darısı başımızaaaaaaaaaa

bu arada bebeğin erkek olduğu kesinlik kazandııı 3,100 kiloymuş bebekkk 39.haftasında dünyaya gelmiş oldu

X