2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

[.........................................................................

Son düzenleme:

aynen canım bizimkiler de krnıma dokunup durucum diye sevip konuşuyorlar....ultrason rsimlerini heyecanla bekliyorlar...kayınvalidem yanımızda muayenye bile gelmiyo...ulrasonu gösterince hmen aynı bana benziyor diyor.....kötükedihüso

kızlar ben evleneli daha 1 yıl bile olmadı 1 eylülde evlendim sonra zaten hamilelik yani eşimin ailesiyle vakit geçirmedim sadece 1 hafta şubat tatilinde birlikte aynı evin içinde kaldık kayseride o kadar yazında zaten şimdi hamilelik olduğu için gitmedik eşimle bursadayız
yani onları tam manasıyla tanımıyorum.ama az çok bi izlenim oluyo tabi
bi kere kimse insanın kendi ailesi gibi olmuyo ne kadar iyi olurlarsa olsunlar
mesela kırıldığım şeyler oluyo tabi
kaynım bursaya yanımıza geldi kayseriden ama kayınvalidem bi telefon açıp sana ne yollayayım canın bişi istiyomu demedi
bebeğe 1 patik bile yollamadı
kızmıyorum sadece kırılıyorum bi de ilk torunları olucak

canım hepsi aynı...bşver....en azından uzaksın...yakına olmak her gün görmek zorunda kalmak çok daha kötü kötükedihüsokafamçokkarıştı

aynen katılıorum.kendi ailemizden gördüklerimizi onlardan bekliorus ve bence daha çoookkkkk bekleris

kızlar bişey sorucam sezeryan olucak olanlarada doktorları catı muayenesi yaptımıı??

kızlar bişey sorucam sezeryan olucak olanlarada doktorları catı muayenesi yaptımıı??

mrhaba kızlarrrrrrrrrrrrrkaydirigubbakcemile5
ben geldimmmmmmm nasılsınız bakalım
müjdes ben sezaryen olucam inş. aama bana çatı muayenesi demedi daha doktorum şimdilik :teselli:

mrhaba kızlarrrrrrrrrrrrrkaydirigubbakcemile5
ben geldimmmmmmm nasılsınız bakalım
müjdes ben sezaryen olucam inş. aama bana çatı muayenesi demedi daha doktorum şimdilik :teselli:

sagol cnm bilgi icinn..benimde bebegim makat geliş oldugu icin simdilik sezeryan gozukuyo...agustosun son haftası yine gidicemm doktora yaparmı yapmazmı merak ettim benimkide bişi demedi...bi dönse bebegim hayırlısıyla cook ii olucakk yaaa

sen normal doğum mu istiyordun canım ters olduğu için mi sezaryen dedi doktor :CüvCüv:

Herkes kayınvaldesini çekiştirmiş, bende çekiştirmesem biyerim şişer,
benimkide bir çöp almadı, ama diğer tek torunlarına yağdırırlar, gerçi benimki daha doğmadı diye almıyorlar belkide bilmiyorum..
Bir battaniye istedim kayınvaldemden yeni bitirdi sağolsun, zaten kayın pederimde söylenip durdu bunun hazırları var ne gerek var örmeye falan diye...
Ama bi daha derse bende "tepsilere dantel öreceğine bunu örsün, hiç değilse battaniye anı olur allah izin verirse" dicem...

Serpil hoş geldin canıım...
Nerelerdeydin baklım aramıza katılmak iin neden bu kadar geç kaldıın???
Kaç haftalık hamişsin??
Kız mı,oğlan mı bebişin?

herkes kaynanasindan dert yaniyo ama cok sükür benim kaynanamda kayinpederimde cok iyi insanlar ben yurt disinda oldugum icin annemler cok uzakta ama sagolsunlar kaynanamlar kizlarindan ayirmiyorlar.allah böyle kaynana kaynata herkese nasip etsin

Ne mutlu sana canım
Benimki de çok da cadı değildir ama işte bazen yine kaynanalık yapmadan duramaz
ama yine de sağolsun diyorum.

Ne mutlu sana canım
Benimki de çok da cadı değildir ama işte bazen yine kaynanalık yapmadan duramaz
ama yine de sağolsun diyorum.

beterin beteri var canim seninkiler orta seker demekki.benim kaynanam bide teyzem yani belki ondanda olabilir ama gene hersey karsilikli anlayista.3sene beraber oturduk en ufak bile bi problem olmadi.simdi ayriyim ama hep beraberiz yani ben hep onlardayim

canım ama teyzenmiş neticede anne yarısı derler...

ama tabi yapmayan yine yapmaz,allah tadınızı bozmasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…