2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

saol duygucuğum şükür alabildik raporu yalnız sigortamın yeniden başladığına dair belge istediler ssk sorun çıkmasın diye onu alcam işte

deryacım o zaman senın melegın ıyıce buyudu bence cunku benım kayınvalıdem esımı 4.5 kg dogurmus o soyluyordu elını tutuyordum ayagını tutuyordum dıye bende yok artık daha neler dıyordum..demek dogruymus:)))

saol duygucuğum şükür alabildik raporu yalnız sigortamın yeniden başladığına dair belge istediler ssk sorun çıkmasın diye onu alcam işte

az kalmıs yüzmüş kuyruguna gelmısın onuda halledersın ınsallah bak sıkıldın cok ama halloldu bır daha uzme kendınıa.s.

ben çok merak ediyorum ultrasondaki bu kilolar ile doğumda aynı olacak mı diye????mesela ben 33+4 iken kendi doktorumda 2443 gr çıktı...34+5 iken doktorumun eşininkinde 2496 çıktı...sanki kilo almamış gibi..ama ultrasonlarımzda fark çıkıyor bizim dedi doktor...acaba doğum kiloları nasıl olcak meleklerimizin????

benım bıldıgım kadarıyla ultrason tahmını kılosunu verıyor bıre bır aynı olmuyor dıye bılıyorum.

derya sana bırsey sorcam doktor bana ıste kasılmalar ıcın magnezyum ve kalsıyum vermıstı demıstım ya ben bazı gunler onları ıcmıyorum bebısın gelısımı ıcın zararlımı acaba ya kafama takıldı?
cunku bazen dogal yolla cok kalsıyum alıyorum o zaman ıcmıyorum ara sıraCADIARZU

ben de anlatanlara pek inanamıyordum canım...acaba ayağının şeklini falan da göürümüyüz ki resimledki gibikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3lülülülülülü

canım bebeğin için bir sakıncası yok...ben de unutuyorum bazen...mg senin kasılmaların için zaten daha çok...ca ise yine senin için..bebeğin ca ihtiyacını senden karşılıyor zaten sende eksiklik olmasın diye içmen gerek..

kızlar bu arada dün bi sürü yeni doğan bebek gördüm doktorumu bulana kadar :))))))))))))))))) allahım çok güzellerdi ya bütün gün izlesem bıkmam herhalde bide benim bi müş. vardı oda hamileydi onunda 17 ağustosda normalde perşembe akşamı sancısı tutmuş bide işareti gelmiş kan gelmiş yani sabah sıramın gelmesini bekliyene kadar çay bahçesinde kahvaltı felan yaptık baktım o da orda böyle böyle durumu anlattı neyse sezeryan olcakmış işte hastaneye gittik bunu gördüm konuştum hazırladılar kızı ameliyathaneye gitti bekle bekle kız yok meğer bekletiyolarmış neyse en son saat 5 gibi eşini gördüm bi kızı olmuş eşimle ben odasına çıktık baktık simsiyah saçlı 3,400 gr bi bebek annesini memesini emiyordu aldım kucağıma sevdim biraz eşimin cep tel. fotosunu çekti öylece eve gittik

Herkese günaydın, ultrasondaki kilolar konusunda ben geçen aylarda doğum yapan arkadaşların yazılarını okumuştum, çoğunlukla ultrason hep fazla söylemiş örneğin tam doğumdan önce yapılan usg de 3 kilo 400 gram demişse doktor, bebek 3 150 gr doğabiliyormuş.
Hatta bu konuda bir topik vardı ben bunları burad okudum sanırım.Temmuz annelerinde okumuş olabilrim.

ay ne güzel ya...biz de sağlıkl abebişlerimizi kucağımıza alalım inşallah...

ay kızlar bu aralar sinir oluyorum yine kayınvalideme...kadın durup dururken hastalık çıkarıyor kendine....muayene fiyatları düştü diye şikayeti yokken doktor doktor geziyor...doktora gidip de sağlam çıkan olur mu....safrasında taş çıktı neymiş efendim eylülde ameliyat olacakmış...3 gündür de fizik tedvi merkezine sürünüyoruz...20 yıl öncesinde başlayan ve halen aynı seyreden hastalıkalrı için...bel ,boyun,diz mr ları çktiirp duruyor..hatta topuk dikenine bile baktırdı ya...tabi gittiği yer herkse hemen fizik tedaviye alan bir yer...en az 2 ay bizimlesin dedi doktor tamam diyor ya...bebeğe o bakacaktı sözde...heran ilgi onda olsun isteyen bir kadın....hamileliğimin başına 15 gün yatmam gerekmişti...ne yapıp edip oda benimde yattı inanabiliyomusunuz???çıldırasım gliyor......

Belki gerçekten sıkıntısı vardır kadının, hazır ucuzlamışken baktırayım demiş olabilir, ama tabi senin doğumuna denk gelmesi terslik olmuş.Belki bu 4 haftada iyileşirde senin doğumunda yardımcı olur, yani sen yeni doğurmuşken de acil olmayan tedavilerini sıraya koymaz heralde kayınvalde hanım...ameliyatı acil değilse öncelik senindir...Ben ise tam tersi kayınvaldem bana yardım mardım etmesin uzak dursun diyenlerdenim...

kızlar betülden haber varmı konuştunuz mu hiç işlerde yüzünden geçmişide okuyamadım

ne kadar iyi niyetlisin canım...ama acil falan değil rahatsızlıkları..mesela bel fıtığı 20 yıldır var..ben 5 yıldır buradayım...ve durumu hep aynıydı...topuk dikeni 20 yıldır varmış ve hiç rahatsızlık vermeiğini kendisi söyledi doktora...diğerleride öyl..benim doğumuma 4 hafta yok canım haftaya cumadan sonra bekliyoruz nst sonucuna göre...gittiği yer fizik tedavi merkzi zaten her bölgeye 20 şer günlük tedavi vern bir yer...bunu bilerek gitti zaten..şuan da eşimle yine izmitteler...mr çektiriyor neredeyse tüm vücuduna...bu arada ucuz diye gitti ama gittiği hiçbiryerin kurum anlaşması yokmuş ve ücretini de biz ödüyoruz...

canım valla kaç gündür msn girmedi gerçi dünde ben yoktum geçmişide okuyamadım ondan sordum bende bilmiyorum çünkü:)))))))))))))))))

Hımmm hakikaten sinir bozucu olmuş o zaman...Haklısın ne diyim...Erkek annelri kıskanıyor işte oğullarını...kaydirigubbakcemile

Hımmm hakikaten sinir bozucu olmuş o zaman...Haklısın ne diyim...Erkek annelri kıskanıyor işte oğullarını...kaydirigubbakcemile

napalım canım annem bu hafta gelecek yanıma babamla zaten...ondan öğrenirim nasıl bebk bakılır..sonra ben baakrım...işe nasıl giderim bilmiyorum ama hiçbirşey kzıımdan daha önemli değil...napalım idare edicez canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…