2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

benim çin işkencem bu günlerde midemden...ölüyorum yanmasından ya...................

AYY EVET BENİMDE BİR ARA OK KÖTÜ İDİ SONRA ŞEKER BİRAZ YÜKSEK ÇIKINCA DİYETE GİRDİM BİRAZZ ONDAN SONRA DÜZELDİ KIZARTMA SİTLİ ŞEYLER KARBONHİDRATLI ŞEYLER YEMİYORUM ONDAN SANIRIM. ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN BİLİRİM GICIK BİŞEY. DERYACIM BEN ÇIKIYPORUM AKŞAM EVDEN GİRMEYE ÇALIŞIRIM EVDEKİ İŞLERDEN VAKİT BULABİLSEM kaydirigubbakcemile

AYY EVET BENİMDE BİR ARA OK KÖTÜ İDİ SONRA ŞEKER BİRAZ YÜKSEK ÇIKINCA DİYETE GİRDİM BİRAZZ ONDAN SONRA DÜZELDİ KIZARTMA SİTLİ ŞEYLER KARBONHİDRATLI ŞEYLER YEMİYORUM ONDAN SANIRIM. ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN BİLİRİM GICIK BİŞEY. DERYACIM BEN ÇIKIYPORUM AKŞAM EVDEN GİRMEYE ÇALIŞIRIM EVDEKİ İŞLERDEN VAKİT BULABİLSEM kaydirigubbakcemile

kendine iyi bak canım..öpüyorum....a.s.

kimsecikler kalmamış sanırım:KK43:
dün annem, aşkımın annanesi ve bir akrabası bizdeydi
veee benim ve ablamın kızıma aldığımız cicileri odasına yerleştirildi törenle:)))
ama hala yatapını almadık ve uyku setini:KK43:
aşkım bu gece şehir dışından dönüyor iyişallah,yarın ilk işimiz kızımın yaylı yatağını ve uyku setini küvetini ve birkaç eksiğini daha almak olacak iyişallahh
iki koca bavul kıyafet dolabına ve şifonyerine yerleşince az göründü gözüme kızlarrr:)))
bir ara listelerim sizede:))
hastane çantamızda hazır, annem taçın organik pamuktan olan nevresimindende almış pembe pembe:))
onuda yıkadık ütüledik, ayrıca 2 pamuk yastık ve 1 yün yorganda yaptırmış canım annecim, birde dolap içlerinin örtülerini yaptırmış..
ayyyyy odasına girip duruyorum dolaba bakıyorum çekmeceleri açıp kapatıyorum
kızımın eksikleri tamamlanıyor yavaş yavaş:)))
cibinliğini ve dönencesinide astık
yatağı ve uyku seti (e birde avize ve abajuru, halısı ve dekoratif bir kaç ayrıntısı) alınıp hazırlayınca (uffff ne çok eksik varmış yaa) resimlerini çekip sizlerlede paylaşıcaz teyzoşları iyişallahhhh

sizler nasılsınız diyeceğim ama kimsecikler yok galiba
neyse sonra devam ederiz bizde

iyi akşamlar hamişler kimse yokmu..................

burası çok sıcak bunalıyorum..........

Kızlar kimsecikler yok yine bakıyorumda inşallah hepiniz iyisinizdir,bende bugün bebişimin eşyalarını dolabına yerleştirdim ay ne büyük mutluluk gelip gidip bakıyorum alınacak bikaç bişey daha kaldı,taçtan bi nevresim tk.daha almayı düşünüyorum,bez falan alırım bikaç pk.te pek bi eksiği kalmadı şimdilik yavrumun bizim çantamız hazırlanıcak daha,bakalım haftaya bi dr.a gidelim ne diyecek ona göre hazırlarım artık...Akşamda eşimle dışarı çıkmıştık bende aşırı bi baş dönmesi ayakta duramadım ama eczaneye gittik tansiyon 14-7 çıktı eczacı belkide sıcaktan etkilenmişsinizdir dedi daha yavaş yavaş kendime geliyorum valla şu kalan zamanda bi geçseydi hayırlısıyla,neyse kendinize çok iyi bakın kızlar

günaydın kızlar raporumu aldım şimdi bi tane evrakı işyerine verin dediler aslınımı vercem fotokopisini mi ayten özellikle sorum sana :))))))))))))) bi haftam kaldım kurtulcaksınız benden :)))))))))))

günaydınnnnn şekerlerrr güzelll hamişler:dance:
herkes ıyıdır umarım..
sarıkanarya,gülşah hayırlı olsun canım esyaları yerlestırmıssınız,darısı basıma..benımde bugun nasıpse bebısımın odası gelıcek uc kapılı dolapla degıscek.ondan sonra bızde butun esyalarını ya bugun yada yarın yerlestırmeyı dusunuyoruz esımle kısmetse..
zaten kıyafetlerının hepsı yıkandı utulendı bırtek yerlescek.hersey bıtınce resımlerını cekıp gondercem sıze:1hug:

günaydın kızlar raporumu aldım şimdi bi tane evrakı işyerine verin dediler aslınımı vercem fotokopisini mi ayten özellikle sorum sana :))))))))))))) bi haftam kaldım kurtulcaksınız benden :)))))))))))

gunaydın canım sanada hayırlı ugurlu olsun raporunu almıssın..bol bol dınlenırsın artık ohhh:dance:

kızlar biraz önce kızım öyle bir harektet ettiki korktum....karnımın sağ tarafında bir vurdu sanki avucumda eli ya da ayağı vardı...hem çok heyecanlandım...hem de çok korktum ..

canım aslını sakla fotokopiini ver sonraaa bu evrakları hep sakla emeklilikte lazım olacak.

kızlar biraz önce kızım öyle bir harektet ettiki korktum....karnımın sağ tarafında bir vurdu sanki avucumda eli ya da ayağı vardı...hem çok heyecanlandım...hem de çok korktum ..

yerim ben onun elini ayağınıııı annesiii, sıkılmıştır artık büyüdü artık. deracım seninki kaç kilo şu anda biliyomusun ya da en son kaç kiloydu.

deryacım gunaydın aynı sey banada yapıyor oglum karnım bır yamuluyor sag taraf şiş sol taraf inik:1shok:ödüm kopuyor bır yandanda onun bu kadar buyumus olmasına sevınıyorum..:CüvCüv:

yerim ben onun elini ayağınıııı annesiii, sıkılmıştır artık büyüdü artık. deracım seninki kaç kilo şu anda biliyomusun ya da en son kaç kiloydu.

canım salı günü 3 hafta olacak doktora gideli...33+4 günlükken 2443 gr dı...çarşamba günü gideceğim konrole ...bende merak ediyorum...tahminin 3 kg olmuştur inşallah :))):Saruboceq::nazar:

deryacım gunaydın aynı sey banada yapıyor oglum karnım bır yamuluyor sag taraf şiş sol taraf inik:1shok:ödüm kopuyor bır yandanda onun bu kadar buyumus olmasına sevınıyorum..:CüvCüv:

günaydın canım..dediğin gii normalde sağ tarafım hep kabarık sol inik..bir geriyor orayı ağrı da yapıyor...ama bugünki çok garipti ya eli ya ayağı oradan çıkacak sandım..elimi koydum avucumda hissettim ya kaydirigubbakcemile3:nazar:

X