2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

duygucum sen de dinlenip geldin sanırım...ben dinlenmek yerine daha çok yoruldum..kendime iş çıkardım...canım tatlı istedi diye..sonra eşlim yemeğe geldi...belim koptu sanki...ama işler bitti en azından...hava biraz serinlesin markete gitmem gerek evde birşey kalmamış...

aslıcım benim aşırı kaşıntım vardı bir ara hamileliğimde
doktora gittim fitil verdi o da, içinde 14 tane vardı sen 7 tane kullan bırak dedi 7 tanesini kullandım şimdi çok şükür hiçbir şikayetim yok

heyoo heyoooo heyooooo
meeennnnn geldiiimmmmmm:teytey::teytey:kaydirigubbakcemile2

MERHABA CANIM HAMİŞ ARKADAŞLARIMMMMMMMMMMMMM:teytey::teytey:
yazamadım sabahtan beri bugün son günüm işyerindeki şükür bitti artık evdeyim...
o yüzden biraz yoğundum yazamadım,devretme işi falan işte...
ama sabahtan beri baktım size ..gamyoncuiremsu
evde de net var artık evden yazışırız kalan günlerde deeeeehihoyyythihoyyyt

hoşgeldin canım.............kaydirigubbakcemile5

Ben dee geldim..... Ama size merhaba demek için....

dışarıya çıkıyorum..... öpüyorumm hepinizi....

Bu arada benim de haziran ve temmuz aylarında suyum az görünüyordu.. dr um bol bol su içmemi önerdi.... son gittiğim kontrolde suyun normale geldiğini söyledi....
inşşş sizin de öyle olurr

aman cansummmm bol bol su iç kıssss bebısı sususz bırakma valla ben hergun 4 tane 0,5 lt lik su içiyorumm eve gıdıyorum yatana kadar yıne ıcıyorum doktorum masallah bol bol suyu var dedı sende iç cnmmmmmm

deryacımm iim sen napiiinnnn

ebuşşşşş sen napin kııısss evde evde olmak nasıl bişii

kızlar bıde 32. haftada rapor alacam yaaa, doktora muayene olmam gerek hanii:))))
neler goturucem evrak olarak bana solesenıze yawwww:uhm::uhm:

daha tadına varamadım yaw evde olmanın, bugün son işte :mymeka:
ben bişi götürmedim seroooo evrak olarak elimi sallaya sallaya gittim...:lepi:

seren ben sordum dr.uma sadece vizite kağıdı istediler...benim de anlamadığım ben 37,haftayua kadar çalışabilir raporu alacam ama o haftaya kadar çalışmak istemiyorum nasıl yapıcam bilmiyorum

delikız bebişin ve senin hakkında hangisi hayırlısı ise öle olsun ama çok su içmenin faydası olacaktır ben küçük pet şişemi doldurup doldurup içiyorum çok faydası oluyor...

daha tadına varamadım yaw evde olmanın, bugün son işte :mymeka:
ben bişi götürmedim seroooo evrak olarak elimi sallaya sallaya gittim...:lepi:

kaydirigubbakcemile elını sallaya sallayamı gıttın kıs evrak olmadan sana para vereceklerınımı sanıyon şaşkın:mymeka: iide sen nasıl bugun son dıyon tekrardan işemı gıdeceksın anlamdım bacımmmmkaydirigubbakcemile5

fatihderya cnm aynen bende 37. haftaya kadar calısmayacagın 35. haftada işten ayrılıyorum ama ıllede 37. haftada rapor alınacaksa patronumla konusucam benı 2 haftadaha sıgortalı gostersın napım son care olarak rıca edecemkaydirigubbakcemile3

serenciiiiiiiiiiiim ben pazartesi gidip çalışamaz raporu alıcam ondan son günüm diyorum yani 35.haftada kapanacak raporum..37 yi beklemicem..evrak olarak sadece vizite kağıdğ götürdüm giderken doktora doktorun verdiği çalışır raporunun da fotokopisini almıştım kendime pazartesi de çalışamaz raporunun fotokopisini alıcam kendime canımmm....

wiski nasıl olacak yani önce çalışır raporu aldın şimdi çalışmaz mı alacaksın öyle mi yani?

aa süper o zaman öyle olursa çok iyi bende öyle yapayım sağol canım seren sen de okudun değil mi?

selam tombişleerr

Ebuuş,Sereen hoş geldniz kızlar seyrek takılır oldunuz artık he,yoksa bizi begenmiyormusunuz????

Aslıcım ben de kullandım mantar kremi ve fitili 4.ayın içindeydim ay artık dayanılmaz olmuştu akıntı ve kaşşıntılar,doktorum hem fitil hem krem verdi,tedavisi olmazsa erken doğuma yol açabilir demişti ben de kullandım.doktor verdikten sonra sorgulamadım zaten prospektüsünde hamileler için falan gibi bir ifade vardı canım.Hamilelikte mantar çok rastlanılan bir durummuş...sen ilacını kullan içini ferah tutt.

Öptüüüm.

slm hamişler nasılsınız???????
benim bugün keyfim yok halsizim bebekler çok baskı yapıyorlar sanki hep tuvaletim var gibi.............

herkese merhabalar yine bir sürü yazı yazmışsınız olku oku bitmedikafamçokkarıştı

aytege gözün aydın canım inşallah daha da iyi olur bebişin:Saruboceq:

deryacım sanırım kimin önce dogum yapcağı belli olmaycak yerimsenibenbenim bütün tahlillerim yapıldı ama daha önce dediğim gibi 25-28 agustos arasında buda hemen hemen 39 haftamda benim daha önce geçirdiğim bi amaliyattan dolayı hamileliğim öncesinde denmişti gebelik olursa sezeryan olma riskimin yüksek olduğu nitekim öle oldu arkadaşlar.

fatma geçmiş olsun aman ihmal etme canım bol bolda su içmeyi sakın unutma maşallah bebişine kilosu falan da iyi degmesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…