2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

hoşgeldin canım Şeniz hayırlı uğurlu olsun 8. ayımız da güzel geçsin inşAllah..son iki ayımız kaldıı çok heyecanlanıyorum kavuşma zamanı yaklaştıkça :CüvCüv:
sagol canım inşAllah.. gelince yazarım bebişin durumunu..bana öyle dedi bilmiyorum kii, 2 haftada bir geleceksin dedi , kontrol amaçlı.. inşAllah sorunsuz 9. ayımızı da tamamlar miss kokulu bebişlerimize kavuşuruzz.. :asigim:

kızlar bu arada, taç %100 organik bebek nevresimi çıkartmış...fiyatı da 40ytl.. fiyatı uygun geldii banaa ne dersiniz ? bugün bakmayı düşünüyorum ben..

canım bebiş iyiyse gerek yok sürekli doktora gitmene zaten 34 haftadan sonra 2 haftada bir çağırması gerekiyor ben de 30 da gitmiştim bir daha 34 deçağırdı ondan sonra 2 hafta da 1 çağıracak

Hoşbulduk mervecim valla ne bileyim sona yaklaştıkça kendimi bi garip hissediyorum aman bebişler sorunsuz gelsinlerde sağlıklı olsunlarda başka bişey istemem,bilmiyorumki canım açıkçası ben bu ay dr.umdan bekledim belki gel der diye ama yok 34.haftada dedi bilmiyorumki adam sormuyo son zamanlarda bişey,bazen çok ilgili bazen çok ilgisiz,belki gelecek ay sıklaştırır kontrolleri hayırlısı olsun bakalım,inşallah getir güzel haberlerinide bizde sevinelima.s.:CüvCüv:

kızlar bu arada, taç %100 organik bebek nevresimi çıkartmış...fiyatı da 40ytl.. fiyatı uygun geldii banaa ne dersiniz ? bugün bakmayı düşünüyorum ben..

Ben geçen gün aldım taçtan ama hiç bana ondan bahseden olmadı fiyatıda iyiymiş belkide buralara gelmemiştir daha bi araştıralım bakalım,bugün bende bi yerlere gitmek istiyorum ya sıkıldım evde oturmaktan

bana da doktor daha geçen ayki kontrolde dedi bir ay sonra geliceksin sonra 15te bir gelmeye başlıcaksın. p.tesi kontrolüm var sonra iki haftada bir gitmeye başlıcam

canım bebiş iyiyse gerek yok sürekli doktora gitmene zaten 34 haftadan sonra 2 haftada bir çağırması gerekiyor ben de 30 da gitmiştim bir daha 34 deçağırdı ondan sonra 2 hafta da 1 çağıracak

Canım olabilir belkide şükürler olsun bi sorun yok dedi ondan belkide üzerinde durmamıştır,34 ten sonra bekliyorum inşallah o zaman sıklaştırır kontrolleri daha 3 haftam var inşallah o zamana kadarda herhangi bi sorun çıkmaz

[
amin canım inşAllah sağlıkla gelsinler minişlerimiz..evet canım ben en son 28 haftada gitmiştim şimdi 32. haftada gidiyorum.. bi dahaki kontrol benim de 34. haftaya denk gelecek...demek 34. haftadan sonra sıklaştırıyorlar kontrolleri.. dr.lar da ne yapsın canım başları o kadar kalabalık oluyoo bazı hastalar var girip çıkmak bilmiyoo :1ninca: ben heyecandan soracaklarımı bile unutuyorum çıkıyorum :roflol: eşime diyorum bak şunu unutturma diye o hatırlatıyo yoksa bebişi görünce dilim tutuluyo heyecanlanıyorum bi garip oluyorum

günaydın canım......bebek hareketleridir bence onlar..bende de var çünkü.....korkmayalım bence....

hosgeldın mervecım arkadasların dedıklerı gıbı her doktor farklı aralıklarla cagırıyor benım doktorumda bır kere herkesınkı 4 haftada cagırırken benı 6 haftada cagırmıstı bence sorunsuz oldugu ıcın cunku sonucta adam para kazanmak ıstemezmı?belkı bundan sonra ıkı haftada bır cagırır

anım artık yerleri yok ya sırtını dayıyor poposunu dayıyor sertleşyor orası...benim de öyle doktorum tüm ağırlığını oraya veriyor dedi..

sen kaça almıştın canım ? ben sitesine baktım şimdi bebek ürünlerinin çoğu organikmiş zaten..seninki de öyledirr..çok güzel desenler de var..bi de bebek battaniyesi beğendim o da 27 ytl..fiyatları da uygunmuş... ayy keşke aynı şehirde olsak gezerdiikk, hatta sen istanbulda olsaydın :1hug::1hug: deniz kenarına gider keyif yapardık ohh püfür püfür

Doğru canım zaten hak veriyorum adamcağıza akşama kadar hastanede 4 ten sonra muayenehanesine gidiyo tabi o saate kadarda canı çıkıyo,bende bu ay sorucaklarımı hep unuttum çünkü hem tansiyonum hem kilom yüksek çıkınca moralim altüst oldu tabi bide bebeğin heyecanı sarıyo ama sen not al mutlakada sorucaklarını unutma canım sonra düşünüp duruyoruz öylemi böylemi diye

Kız valla kesin ben aramıştım şimdiye merve çıkalım diye ben öyle hiç yerimde duramıyorum atomkarınca gibiyim bebeklerde doğunca onlarıda alır çıkardık kısmet işte neyse arkadaşım dünya küçük inşallah bigün buluşuruz,bende 35 e aldım benimkide pahalı sayılmaz hatta bi tane dahamı alayım diyorum,battaniye almıştım daha önceden peluş olanlardan,dahada 3 tane daha var battaniyesi o yüzden yeterli ama nevresimi düşünüyorum oofff al al bitmiyo ama ben bittim:1no2:

sorma canım en önemli şeylerii bile unutuyorum.. bi de heyecandan sesim soluğum kesiliyo ..dr.da diyodur ayy ne kadar sakin biri diye.. halbuki ilgisi yok :roflol: bu sefer not alayım bari kağıda iyi akıl ettirdin canım sağol :1rolleyes:
15 günde bir gidince iki kere mi ücret ödeyeceğiz yavv zaten muayeneye o kadar ödüyoruz iki kere alırlarsa göçtük desenize :çok üzgünüm:

Benim dr.15 günlük muayenede para almıyor bildiğim sadece aylık muayenelerde para alıyor oradaki ücretleri bilmiyorum ama burda 80 lira veriyorum hatta geçen seferde 50 lira aldı bizden bende anlamadım ama 15 günlük kontroller ücretsiz inşallah seninkide öyle olur canım yoksa göçeriz valla zaten herşey masraf sen onu sorarsın kontrole çağırdığı zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…