2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

ne güzel hepiniz bebğin kıyafetlerini tamamlamış yıkamış ve ütülemişsiniz bide mis gibi kokluyosunuz
benim çok eksiğim var daha alacamda sonra yıkayıp ütüleyeceğim
Çoook Çalışmam lazım Çoookkk
tek tek almak gibi pek imkanım yok çünkü etrafımda bebek mağazası yokki görünce alayım
artık hepsini birden alacam bir hafta sonumu ona ayıracam artıkın kocamda da hiç heves yokki anam acelesi yok deyip duruyo sinir ediyo beni doğuracam erkenden de ben hastanede yatarken gezsin dolaşsın şu eksik bu eksik diye fıldır fıldır müstahaktır ona

Kızlarrr yaa ne bunaltıcı hava var demiiiiii...
kafamçokkarıştı eriyorum sankiiiii evde kimbilir dışarısı nasıldırrr tatlicadiarzu

evet canım dışarısı çok sıcak biraz önce çıktım bunaldım çok kötü zor attım kendimi içeri

kızlarr yaa okula gidecegim yarın dra kontrole gidecegim sevk almam gerekiyor ama hiç evden çıkıp gidesim yok evde otura otura uyuşuk oldum çıktım hiçbirşey yapasım gelmiyorr.

kızlarr yaa okula gidecegim yarın dra kontrole gidecegim sevk almam gerekiyor ama hiç evden çıkıp gidesim yok evde otura otura uyuşuk oldum çıktım hiçbirşey yapasım gelmiyorr.

aynen canımm yaa.. Tatil dönüşü iyice ağırlaştım sanırım.. daha önceleri her gün çıkar 2 saat en azından yürürdüm.. şimdi eşimin zoruyla yürüyüşe çıkıyorum...
Bir de sıcaklar bunaltıyorr...

şuan da kalan son kıyafgetlerini üyülüyorum az kaldı kızımın..........bir yıkanacak yorganı kaldı........bitince ütü resimlerini çeker koyarım kızlar.......

aslii selam;
ben en son 4.sezonun 14.bölümünü izlemiştim. Oradada kestiler zaten. Sonrasını bilmiyorum , ocakta bi daha başlayacak diye biliyorum. Bizimde arkadaşlar indiriyor ,bende onlardan alıyodum.

şuan da kalan son kıyafgetlerini üyülüyorum az kaldı kızımın..........bir yıkanacak yorganı kaldı........bitince ütü resimlerini çeker koyarım kızlar.......

yorganını hangi programda yıkayacaksın canım ? sıkma yaptırmadan mı asacaksın çok kırışır mı acaba ? ..

Bugün d&r dan bir kitap aldım "Tavuk suyuna çorba Yeni annelere hikayeler" diye promosyon sepetinin içindeydi 5ytl bir kaç sayfa okudum çok hoş pozitif hikayeler var ve çoğunda da kendimi buldum size de tavsiye ediyorum arkadaşlar.

Ben sabun aldım hep kalıntı bıraktı ilk yıkadıklarımda sonra omo baby aldım o daha hijyenik ve güvenilir geldi sabunu da beyazlara koyuyorum şimdi yumuşatıcı da az yumoş baby kullanıyorum

Ben sabun aldım hep kalıntı bıraktı ilk yıkadıklarımda sonra omo baby aldım o daha hijyenik ve güvenilir geldi sabunu da beyazlara koyuyorum şimdi yumuşatıcı da az yumoş baby kullanıyorum

aldığın sabun hacışakir miyd canım?çok koymuş olabilirsin deterjanı..üzeride yazıyor azıcık koyacaksın zaten...

aldığın sabun hacışakir miyd canım?çok koymuş olabilirsin deterjanı..üzeride yazıyor azıcık koyacaksın zaten...

evet elim deterjana alışmış çok koydum bir kaç sefer makina köpükten patlayacaktı sonra da vazgeçtim zaten omo baby daha aklıma yattı benim aldığım dalanın sabunuydu

kıslaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrr

http://www.smaturkiye.com

bu sıteye uye olun

ödüllü test bölümüne tıklayınnn

burdaki soruya doğru cevabı veren herkese hediye paketi geliyor.

arkadaşım geçen ay katılmış bugün çok güzel bir peluş ördek gelmiiişşşş

hadi bakem sizde katılın bebişlerinize ufak tefek hediyeler gelsin :)

sorunun cevabı: Daha çok kilo almak için beslenmeliyiz
:dance::dance:

merhaba güzel anneler biz geldik çok sıcak çok yoruldumkafamçokkarıştı hastaneden geldim troid tahlil iverdim nst ye girdik gayet iyiymiş tekrar ultrasyonada girdik maşallah bebişime 2,500 gr olmuş ama halen ters duruyor dedi makattan duruyormuş kafası yukarda midemi yastık yaptı sıpa ölece yatıyor endişelenecek bişey yok 38 haftaya kadar bekliycez dönmezse sezeryana alcaz dedi dr Allahım hepimizi sağlıklıca kavuşmak nasip etsin

üye oldum ve cevapladım canım...sağol....:teytey::teytey::teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…