2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

KIZLAR GÖBEĞİM ŞUAN AŞAĞIDAKİ SİTEDEKİ RESME BENZİYOR AYNEN FAZLASI VAR EKSİĞİ YOKKK

http://warrior.kucukresim.com/uploads/img001899d21.jpg

http://warrior.kucukresim.com/uploads/img00190e856.jpg

ay cnm gecmıs olsun yaa :çok üzgünüm:
ama hamişlerin bakması sakıncalıdır derler kaldır ıstersen
ama allahım sana yardım etsınde bıranonce gecsın cnm yaa ay cuma bugun dua edım senın ıcın sende et kendın cıcınde tez zamanda gecsın cnmm:1hug:

Canım saol ya; bu arada dikkatli olun ama sizde... :teytey:
Harbiden artık sabretmekten başka yapacak bişeyimiz yok. Allah yardımcımız olsun hepimizin..

Canım ya kıyamam sana bilirim kaşıntıyı çok kötü bişey.Bende olmuştum gebelik alerjisi ama benim ayaklarım kaşınıyodu deli gibi.Allah yardımcın olsun.

sağol canım yaa keşke benimde ayaklarda veya nebileyim el falan olsaydı bu kadar korkmazdım başka hiç biryerimde yok sadece göbeğimde bebeğimin üzerinde olması beni endişelendiren şey işte allahtan bebeğe bir etkisi yok dedi dermatolog umarım öledirr

Günaydın annişler bugün nasılsınız?

maaşallah tam gaz devam sizleri okumaktan yazmaya fırsat bulamıyom

hicrancım çok geçmiş olsun canım,inşallah tahlil sonuçların iyi çıkar da bebişin erken gelmez

Canım gerçekten de böyle ise harbiden çok dikkatli ol ya.. Bu kadar olduğunu bilmiyodum valla. Allah yardımcın olsun.Ama fazla kaşımamaya çalış canım ya... Duş falan al geçirmeye çalış nebileyim... İnşallah çabuk geçer canım ya..

hepinize teşekkür ederim paylaşımlarınız ve desteğiniz için kızlar iyiki varsınız ben gidip azcık uzanıcam malum akşam nöbetteydik gene biraz uykum geldi karnımızda tok uyuruz inşallah hadi byyy

canım çok geçmiş olsun yaa karaciğerden olduğunu sanmıyorum canım eğer öyle olsaydı sadece göbeğinde olmazlardı vücudunun çeşitli yerlereine dağılırdı inşallah basit bi kaşıntıdır takmamaya çalış çünkü böyle şeyler stres ve sıkıntı ile daha da dağılır ve fazlalaşır

bende aynen çoğunuz gibi uyku problemleri çekiyorum,aynı pozisyonda devamlı olmuyo uyuşuyo insan
sağdan sola dönmekte işgence gibi yavaş yavaş dönene kadar uykun kaçıyo ne yapacaz bilmem
evde ne kadar yastık varsa hepsi bizim yatakta yer kalmadı bize yastıklardan
sabahta ne güzel yağmur yağıyodu keşke biraz daha devam etseydi güneş yine çıktı

kızlar benim kocişim karnıma dokunamıyo gece sarılırken eli geliyo sanki yanlış bişey ellemiş gibi nasıl kaçırıyo elini korkma elektrik çarpmaz diyorum elimle sevdiğim zaman hareketlenmeye başladığı zaman tuhaf oluyorum diyo bu yüzden de hiç sevemiyo bende gıcık oluyorum kendimi çok kötü hissediyorum vebalı gibi

:roflol::roflol: ay alemsınız yahuuu kıs nıye korkuyo gercı napsın adamcagız ılk defa basına gelıyo ya garıp oluyodur

bızımkı baya bı alıskın elı habıre karnımda yuzunu bıle dayıyo şaşkınsırnaşık şey

oda yetmezmıs gıbı ay annelık nasıl bişey acaba dıyıp karnını karnıma dayıyo o sırada bızım bebıs tepıkleyınce baslıyo gulmeyee:roflol: ay tam komedı bızımkıde yaaaa:roflol:
ama saolsun cok ilgili :asigim:

senınkıde alısır cnm uzulme napsın korkuyordur belkıde bişey yapacam dıye gamyoncuiremsu

benim kocişte fazla dokunmazz. geçen gün soruyor ayak tabanını ne zaman göreceğiz karından ne zaman belli olacak diyorrr:roflol: öldüm gülmekten sen dedim o internette gördüğün anne karnındaki bebek ayağının her kadında cillop gibi göründüğünüm sanıyosunlaelaelaelaelae eee görmeyecekmiyim diyorrrrrr:roflol::roflol:

heee dedim hayatım tabanını yarın bilemedin en geç 3 güne görürürsün ellerini dayaması için daha 3 hafta var dedim bakıyorrr banaaa öleeeeeeeeeeeee.. doğrumu diyo dalgamı geçiyo diye anlamaya çalışıyorrr

aslında bu konularda çok rahat ve geniştir ama ne biliyim geçen gece ona sarılmışım uykumda o sıradada bebiş başlamış dolanmaya tekmelemeye onun sırtına değmiş karnım bana diyo ki elini çeksene napıyon sırtıma elim orda değilki diyorum ee o zaman o ne diyo bizim kızdır dedim bi fırladı yataktan sen bana sarılıp uyuma bi daha diyo belki sen onu rahatsız ediyosundur sıkışıyodur belki diyo bu yüzden de tekmeleyip düzel demek istiyodur diyo allahım gece gece öldüm gülmekten senaryolar yazıyo kafasından

hay allahım yaaaaaaaaa:roflol::roflol: bu kocişler çok alem yaaaaa benimkide sarılacağım zaman çocuk sıkışır diyorrr:roflol: seninkide pek alemmiş yaaa adamcağız tırstı mı yaneeelaelaelaelaelaeçok güldüm yaaaa sıkıştırma adamı öle

herkese gunaydın kızlar uykusuz bır geceden sonra ancak kendıme gelıyoruma.s.
herkes ıyıdır umarım bende ıyı olmaya calısıyorum butun gece bacak agrısı kalcalarımın agrısı donerken agrı ne kadar ıyı olunursa o kadar ıyıyım:)yatakta donmek tam bır kabus
dun ılk olarak benımde bacaklarım ve karnım kasınmaya basladı bunlar catlak belırtısımı arkadaslar ya:uhm:

ay cok alemsın yaaa guldum sabah sabah :roflol:yazık adamcagıza ya korkmus bırsey yapcak yanlıslıkla dıye...
benımkıde tam tersı bır sarılır opcegı zaman ustume abanır yaaa yavas dıyorum ay pardon dıyor:roflol:

ayy normalde bi rahattır doktora her kontrole gittiğimizde bana soracak bişey bırakmaz herşeyi o sorar herşeyi o anlatır bi samimiyet bi samimiyet yok doktor hanım elleri nereszi yok ayakları neresi yok kalbi nerde atıyo kadın bi saat ona gösteriyo neyi nerde diye ve biz kapıdan her çıkışımızda çok alem bi çiftsiniz sizin gibisini az gördüm diyo bende aman iyiki az diyorum. ablam da hamile randevularımızı aynı güne alıyoruz beraber gidiyoruz ona bile karışıyo ablam ultrasondayken odaya falan giriyo daha eniştem görmedi kendi bebeğini benim kociş kaç kere gördü. yani anlıcağınız biz hastaneye gidince şenlik başlıyo.:roflol:

ahh nerde anacım ne abanması yatakta aramızdan kamyon geçer kafalarımız nerdeyse aynı yastıkta ama vücutlar ik metre ayrı yerlerde bazen diyorum ki yataktan düşücem yanaşalım biraz daha yok yok diyo alıyo bi yastık dayıyo sağıma soluma düşmezsin şimdi diyo

canım kaşınma herkeste olur illaki kaşındı diye çatlamaz ama dikkat et sakın kaşıma kaşırsan çatlarmış böyle elinle ovala kaşınırsa masaj yapar gibi yap ben maalesef karındanda kalçadanda heryerden çatladım yaaaaaasenağlama ama dikkat et sakın tırnaklarınla kaşıma canım:içelim:

Slm.kızlaarr,hepinize iyi cumalar dilerim inşallah bebişlerimiz sağlıkla gelsinler..Kübracım maşallah canım bebişin kocaman olmuş çok sevindim...Mervecim sende inşallah güzel haberlerle gel bekliyorum büyümüştür mutlaka meleğin..Kızlar bana dr.demedi hiç 2 haftada bir gelicen falan diye hgatta bu gittiğimde hiç doğrudügün ilgilenmedi bile 34.haftada görüşürüz dedi ne bileyim bende hayalkırıklığına uğradım açıkçası biraz kritik aylara girdiğimiz için bende endişeleniyorum,inşallah kuzularımızı sağlıkla kucağımıza almak nasip olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…