2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

çok uygun fyatı ya...ben bilmediğim bir markanınkii 35 ytl ye aldım inrimli fiyatı bir de.....

Benimkide indirimli zaten derya indirimden aldım bende çok iyi fiyatları katalog fiyatı kaçaydı bilemiyorumda ben iyi denk getirdim onu

sorma canım en önemli şeylerii bile unutuyorum.. bi de heyecandan sesim soluğum kesiliyo ..dr.da diyodur ayy ne kadar sakin biri diye.. halbuki ilgisi yok :roflol: bu sefer not alayım bari kağıda iyi akıl ettirdin canım sağol :1rolleyes:
15 günde bir gidince iki kere mi ücret ödeyeceğiz yavv zaten muayeneye o kadar ödüyoruz iki kere alırlarsa göçtük desenize :çok üzgünüm:

alıyorlar valla canım..eskiden kontrol diye almıyoladı..bu ssk anlaşma muhabbetlerinen dolayı fişyatlar düşütü ya..artık alıyorlar buradakiler.....

çok uygun fyatı ya...ben bilmediğim bir markanınkii 35 ytl ye aldım inrimli fiyatı bir de.....

evet canım ya markasız ürünler bile o fiyatlarda bana da çok uygun geldii..sitesine baktım online satışı da var almayı düşünüyorsanız eğer..

gülşahcım 4 battaniyeniz varmış yeter tabii canım ama nevresim değişmelik alırsan bi tane daha iyi olur..benim bi uyku setim var, bi de nevresim takımı annem verdi benim bebekliğimden :CüvCüv: saklamış onca yıl bebişim de kullanacak ne güzel..peluş battaniyemiz yok bizim de. onuu ve nevresim takımını taçtan alacağım....

Benim dr.15 günlük muayenede para almıyor bildiğim sadece aylık muayenelerde para alıyor oradaki ücretleri bilmiyorum ama burda 80 lira veriyorum hatta geçen seferde 50 lira aldı bizden bende anlamadım ama 15 günlük kontroller ücretsiz inşallah seninkide öyle olur canım yoksa göçeriz valla zaten herşey masraf sen onu sorarsın kontrole çağırdığı zaman

evet canım benim de ilk başlarda ayda iki kere gittiğim olmuştu o zamanlar ayda bir ücret alıyordu..muayenehanesine gidiyorum ben.. dr. hastane ile anlaşmalı değil.. ayda iki kere almaz yine herhalde.. insaff tatlicadiarzu

Son düzenleyen: Moderatör:
evet canım ya markasız ürünler bile o fiyatlarda bana da çok uygun geldii..sitesine baktım online satışı da var almayı düşünüyorsanız eğer..

gülşahcım 4 battaniyeniz varmış yeter tabii canım ama nevresim değişmelik alırsan bi tane daha iyi olur..benim bi uyku setim var, bi de nevresim takımı annem verdi benim bebekliğimden :CüvCüv: saklamış onca yıl bebişim de kullanacak ne güzel..peluş battaniyemiz yok bizim de. onuu ve nevresim takımını taçtan alacağım....

Benimde bi uyku seti ,4 battaniye,bi nevresim tk.var ama değiştirmelik bi tane daha nevresim alayım en iyisi,ne güzel bebişinde kullanıcak ha annesinin nevresimini ne güzel valla çok severim öyle şeyleri,taç uygunmuş al tatlım belki fiyatlar kısa süreliğine filan inmiştir

sonunda oku oku bitirdim ya..........arkadaşlar iyisiniz dimi bugün??? ben de birazdan kzıımın kyafetlerini ütüleyeceğim..yıka yık abitmiyor ya...habi re alıyorum galiba :))) yeni bir haftaya girdim ben de...34. hafta bitti artık......

Benim dr.15 günlük muayenede para almıyor bildiğim sadece aylık muayenelerde para alıyor oradaki ücretleri bilmiyorum ama burda 80 lira veriyorum hatta geçen seferde 50 lira aldı bizden bende anlamadım ama 15 günlük kontroller ücretsiz inşallah seninkide öyle olur canım yoksa göçeriz valla zaten herşey masraf sen onu sorarsın kontrole çağırdığı zaman

Selam gülşah;
benim gittiğim hastanede de bir hafta geçerli. Yani 15 günde bir gidersek , hamileler için herhengi birşey yapılmıyor ise iki kere vereceğim gibi...
Bide SSK anlaşmaları ayın 1'inden sonr afes edilebilirmiş özel hastanelerde. İnşallah hesaplı bişey olarak anlaşma devam eder bebeklerimizin şansına bende hep onu düşünüyorum, çok canım sıkkın bu konuya... Son dakka başka doktor aramak istemiyorum. Allah yardımcımız olsun.

sonunda oku oku bitirdim ya..........arkadaşlar iyisiniz dimi bugün??? ben de birazdan kzıımın kyafetlerini ütüleyeceğim..yıka yık abitmiyor ya...habi re alıyorum galiba :))) yeni bir haftaya girdim ben de...34. hafta bitti artık......

Hayırlı olsun deryacım mutlu sona hepimizden önce yaklaşıyosun ne güzel ya az kalması bizim günlerde hemen geçiverse:))Benim yıkama işim bitti yazık kıyafetleri hurcun içinde duruyo hala ben başlayamadım bi türlü ütülere,dünde en son nevresimi filan yıkadım ama ne güzel kokuyo böyle sanki bebişimin kokusu diyorum bütün eve yayılıyo kokusu muhteşem bişey ya

sagol canım iyiyiz çok şükür sen nasılsın ? kolay gelsin..neler neler aldın bebişine resim de koymuyorsun bize hiç bakalım şöyle güzel minicik kıyafetleree :CüvCüv:
senin bebiş sezeryanla iki hafta önce alınacak ya ; takvimini ona göre mi ayarladın... bayağı fark var çünkü aramızda.. yeni haftanız da güzel geçsin inşAllah....

Selam gülşah;
benim gittiğim hastanede de bir hafta geçerli. Yani 15 günde bir gidersek , hamileler için herhengi birşey yapılmıyor ise iki kere vereceğim gibi...
Bide SSK anlaşmaları ayın 1'inden sonr afes edilebilirmiş özel hastanelerde. İnşallah hesaplı bişey olarak anlaşma devam eder bebeklerimizin şansına bende hep onu düşünüyorum, çok canım sıkkın bu konuya... Son dakka başka doktor aramak istemiyorum. Allah yardımcımız olsun.

İnşallah nuraycım hani derler ya bebek kısmetiyle gelir diye ben buna inanıyorum inşallah bebişlerimizin şansına bizimde bütün işlerimiz yolunda gider umutsuzluğa kapılma son dakkaya kadarda herşey güzel olucak ve biz meleklerimizi huzur içinde kollarımıza alıcaz inşallah

Hayırlı olsun deryacım mutlu sona hepimizden önce yaklaşıyosun ne güzel ya az kalması bizim günlerde hemen geçiverse:))Benim yıkama işim bitti yazık kıyafetleri hurcun içinde duruyo hala ben başlayamadım bi türlü ütülere,dünde en son nevresimi filan yıkadım ama ne güzel kokuyo böyle sanki bebişimin kokusu diyorum bütün eve yayılıyo kokusu muhteşem bişey ya

çok sağol canım..ben de geçen hafta yıkadıklarımı eşimin çalışma odasına smıştım odam bebek kokuyor diyor :))) hepimize hayırlısı ile mutlu sonları görmek nasip etsin Rabbim.......

sagol canım iyiyiz çok şükür sen nasılsın ? kolay gelsin..neler neler aldın bebişine resim de koymuyorsun bize hiç bakalım şöyle güzel minicik kıyafetleree :CüvCüv:
senin bebiş sezeryanla iki hafta önce alınacak ya ; takvimini ona göre mi ayarladın... bayağı fark var çünkü aramızda.. yeni haftanız da güzel geçsin inşAllah....

sağol canım ..ben resimleri ekleyemiyorum çünkü diğer bilgisayarda ama onu açıp eklerim bugün bir ara....takvimim normal sat tarihime göre değiştirmedim.. 2 hafta önce ama net tarih yok henüz...

Amiinn deryacım inşallah...Kızlar benimki geldi yemeğe ben çıkıyorum şimdilik görüşme üzere iyi sohbetler dilerim öptüm hepinizii

Merhaba asliii;
günaydın.. Benim işler yoğun anca okuyabiliyorum zaman bulduğumda da. Ben seyrediyorum LOST'u . Daha doğrusu seyrettim.Sezon bittiği için Ocak 2009'u bekliyoz şimdi .Gerçekten çok güzeldi ama. Başından bağlıyor valla. TNT'de eski sezonlardan türkçe ve ingilizce olarak veriliyor . Ben arkadaşlardan DVD almıştım.Birebir bölüm çıktığında internetten indirip alıyoduk izlemeye. En son 4.sezon bitti. Sabırsızlıkla Ocağı bekliyorum.
Bide Heroes vardı. CNBC-E'de . ama o eksik kaldı 12. bölümde kestiler nedense... O da çok güzeldi, bide ona bakıyoduk. Yaz sezonu da geldi, diziler de arada, televizyonda da çok fazla güzel bişey yok artık. Yazlık dizilerle de idare edeceğiz....
nunu canımm bende 4.sezonu bitirdim ama kaç bölümden oluşuyor onu bilmem lazım eşim işyerinden çekip gelmişti acaba hepsini çekmişmi merak ettim bende bitirmiş olabilirim sonunda nasıl bitiyor 4.sezon söylermisin canım merak ediyorumda.

deryacım sorma valla bende oku oku bitiremedimm. kızlarrr ne muhabbet etmişsiniz öyle yaa gülmekten karnıma agrılar giriyordu nerdeyse.
bu arada bütün güzel annelerim günaydınn.bol tekmelemeli güzel bir gün diliyorum.

deryacım o güzel kokakn şey ne bende alayım.

KIZLAR BAKIN NE BULDUM ÇOK ŞEKER İSTEDİĞİN ŞEYİ YAZDIRIYORSUNNN [url .!.:
https://www.simplycolors.com.tr/[/url]

papatyamm nasılsın canım arkadaşımm tekrar tekrar geçmiş olsun tatlişkomm. inşllah hayırlısı ile geçer yada hafiflerde sende rahat edersin canım. hicrancım bu ekledigin şeyi açmaya çalışıyorum olmadı.

kızlar evde temızlık var..
oğlusumun odası temızlendı paklandı misler gibi oldu.. :1rolleyes:
sadece kıyafetlerını yıkayıp ıcıne yerlestırmek kaldı.. herseyı tamamlansın resmını de cekıcem sıze.. naniknanik
ay cok heyecanlanıyorum yaa oğlum gelıcek oğluummmm... heyyytt beeee.. :sm_cool:

herkese hayırlı cumalar bayanlar..
ben cıkıyorum kursa gıdıcem.. :1rolleyes:

X