2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

ASLI,DERYA,GÜLŞAH

Bunlar hep tatlı şikayetler ,vallahi aynı ağrılar sızılar bende de var,üstelik benim kuşum daha aşşağılara da inmedii ağzımdan çıkacak gibi nerdeyse..inşallah yaklaşık 1 ay sonra göbeği düştümü,ay gaz sancısı var,geceleri uyutmuyor,benimki çok emiyor,benimki emmiyor diye şikayet edeceğiz..
Kendinize iyi bakın,son dönemlerimiz hamişliğin de tadını çıkarmak lazım ,heryerde hamile kadın diye şımartılıyoruz ayol fena mı işte...
Aslı sen de kendini paralama arkadaşım canının kıymetini bil biraz Deliii:mymeka: bu sıcaklarda bi de 9 aylık kadın ev aramaya mı gittin,aferin sana..Bak ben diyorum önce sen doğuracan bu gidişleee....kaydirigubbakcemile

benim sağlık ocağına gitmem gerekiyor elevit bitmiş gidip yazdırmam lazım ama cesaret edemiyorum

Canım bir şemsiyeyle çık istersen

ya da taksiyle falan git.Dikkat et,birde tansiyon ölçtür gitmişken.

merhaba herkese
bugün sağlık ocağına gittim ebeye muaeyene olmak için hemde biraz konuştuk
doğum çantanı hazırlamadıysan hemen bugün hazırla dediiçine konulcaklar hakkındada konuştuk ama sizden hazırlayannız var mı neler koydunuz merak ettim

Oralarıda sıcaktır mutlaka ama siz görmeyin yanıyoruz valla Adanada
cehennem sıcağı gibi..

Şöyleee kaynak suları olur ya doğal buzz gibi,şelale falan öyle bir suya dalmak istiyorum,çofff diye ses çıkar heralde...Ahh ahhh nerdeeee.............

biz bebişin kıyafetlerini makinede yıkadık hiç elde yıkayıp kendini yorma bence.deterjan ve yumuşatıcı bir arada olan sıvı deterjanlar var onunla yıka bence,sabun tozu kullanmıştım ben hiç memnun kalmadım.

mommysen ne yapmayı düşünüyorsun dogum öncesi iznimiz yandı ya dogumdan sonra da 8 hafta,ne kötü ya.

deryacımm bende duşumu alıp geldimm tatlımm biraz daha iyiyim sankii kendime geldim gibi. gül canımm sorma valla bilmiyorum bu gidişle bende artık kendimin önce doguracakmışım gibi geliyor.

Kız derya ciddimisin sen 15 inden sonra gelebilirmi dedi.Ay nasıl heyecanlandım şimdi kız şunun şurasında ne kalmış amanınnnnnnnnn.Allah kurtarsın bacımmmmm:1hug:

evet canım..37 haftam dolmuş oluyor...yaz hamilesi olunca erken gelebiliyormuş bebişler...37 den sonra bekleyin diyor dotor herkes için...ben illaki sezeryna istediğim için normal doğurmayayım diye sık sık nst olacak ki..bebişin hareketşi azalınca alacak....erken alınsın istemiyorum da ondan :))hihoyyyt

kızlar ben geldim sağlık ocağından valla mecbur kalmdıkça dışarı çıkmayın çok sıcak kendinizi koruyun ebe yarın yine gel dedi kan tahlili olacakmış

Ya arkadaşlar benide aranıza alın diğer topiğe giremiyodum sayfada sorun oluşuyodu neyseki burası açılmış biraz geç gördüm ama............

slm kızlar ben geldım:)Gulsahcım mervecım tesekkur ederım ılgınız ıcına.s.
nst ye baglandım kızlar ama doktorum olmadıgı ıcın sonucunu cumartesı ogrenıcem ınsallah ama sorun yok gıbı allaha sukur..
hazır dısarı cıkmısken oglusuma gıdıp 3 tane daha tulum aldım:dance:
babası parçalıcak bizi valla yeter artık alma dedıkce ben alıyorum:a015:
bugun bebege tulum alayımmı dedım al ama bır tane dedı o da zorla.cıkısta aradım 3 lu set yapmıslar dıye:roflol:ay kıyamam yaa kociş göçtü valla ama aslan gıbı oglu olcak kolaymı demi ama:))
herkes ıyıdır umarım ben sımdı yemek hazırlamaya gıdıyorum aksama gorusmek uzere...:cokacimcoook

slm hanımlar,
sonunda artık bende evdeyim. fırsat bulup 2 haftadır giremedim ne çok yazmışsınız oku oku bitiremedim. bende burdan sonrasından devam ederim artık. bende pazartesi günü nst giricem ilk defa bakalım hayırlısı.

Herkese iyi akşamlar, sabah yazmıştım bebeğim hareket etmiyor diye, hastaneye gittim orada hareket etti, kalp atışı da normal sınırlardaydı ok şükür ama hareketleri dün veondan çöncekine oranla ciddi biçimde azaldı...Bebek büyüyor diyemi bilemiyorum am beni epey korkuttu...

bende bazen öle hissediyorum tam korkmaya başlarken minik kızım öle bir vuruyorki burnumun direği sızlıyor valla bağırsaklarımı çok tkmeliyor bazen ahanda şimdi bir bacak dışarı çıkcak diyorummm şimdi bile vuruyor annesine yemek yeeeeeeeeeeeeeeeeeee diyeeeeeeeeeee:roflol::roflol:sırnaşık şey ben gidip karnımı doyurayım bugün fazla takılamadım size ama benim bir kızım daha var malum onla ilgilendik bugün hanfendünün iştahı kabarmış tatlı pasta vss bişiiler yaptık ben ağzıma koyamıyom ama onuda kırmak istemedimm kardeşi gelirken onu ihmal ettik sanmasın napiim yemek saatim geldi neyse gidip şekerimi ölçüp yemek yiyeyim bennnn gelürüm sonraaaaaaaaaaaaaa

selam hamişler...........kaydirigubbakcemile5

bu sabah sağlık ocağına rutin kontrol için gittim tansiyon, kan, idrar, kılo ölçümleri yapıldı......
kanım geçen aya göre yükselmiş..........geçen ay 9.5 şimdi 10.3 olmuş ama idrarda iltihap varmış ama ilaç vermediler bende istemedim zaten idare ederim çok fazla şikayetim yok çünkü......
ağrım olmadığı sürece idare ederim.............:CüvCüv:

ama bugün sıcaktanmı oldu bilmiyorum keyfim yok bebeklerde rahatsız edyor aşağı baskı yapıp tekmeliyorlar inş.sağsalim zamanında kucağıma alırım oğluşlarımı..........

mommysen ne yapmayı düşünüyorsun dogum öncesi iznimiz yandı ya dogumdan sonra da 8 hafta,ne kötü ya.

Canım doğum öncesi iznimiz yanmıyor ki,yani inşallah,aksilik olmazsa...:Saruboceq:biz 32, haftada "37. gebelik haftasına kadar çalışmasında sakınca yoktur "diye rapor aldık doktordan o raporu doğum sonrasına 5 hafta eklenmiş olark yenileteceğiz...Uzun uzun anlatmayim sen en iyisi
ben burda bir konu açtım "öğretmen eylül anneleri ve doğum izni" diye o topiği bir oku ...ayrıntılı tartışmıştık biz orada.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…