2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Selam hamişler.Hamile kaldığımdan beri bir sayfa bile atlamadan okuyorum yazılanları arada bende yazıyorum ama okumaktan fırsatım olmuoyr inanın yazmaya.Okumadığım bir sayfa bile yok.Gözüm hep üstünüzde.yerimseniben.Kontrolden geldim biraz önce 2.5 kilo olmuş oğluşum.Herşey yolunda çok şükür.Haftaya nstye giricem.Kalça kemiklerim felan ağrıyordu bi kaç gündür rahatım.Midemde yanma oluyor ara ara ama dayanılmayacak gibi değil.Sol ayağım hala üstüne basarken ağrıyor.Doktora aç gittim kilo almışsın demesin diye geçen hafta kızmıştı biraz çok alıyorsun demişti.Bu haftada tartmadı.Çok acıktımcokacimcoook.Biz karnımızı doyurmaya gidiyoruz.a.s.

Ya arkadaşlar benide aranıza alın diğer topiğe giremiyodum sayfada sorun oluşuyodu neyseki burası açılmış biraz geç gördüm ama............

herkese tekrar merhaba
bende biraz balkonda oturdum serinledim geldim içerisi çok sıcak...
yağmur hoşgeldin aramıza ne kadarlık hamişsin canım kızın mı olacak oğlun mu?hihoyyyt

herkese merhabalar.hamişler ve bebişlere kaydirigubbakcemile3 öpücükleeerr.

ya dün akşam gelemedim hemen ne kadar da çok yazmışsınız yaw henüz bitiremedim okumayı.
duygucum son gittiğimde kilosu iyiydi ama 1 ay oldu ben abur cubur yedim genelde.o yüzden vican yapıyorum.p.tesi gitcem dr. a inşallah kilosu iyidir küçük yakışıklımın.:1rolleyes:

aslıcım sağol ya valla moral oluyo bu popoyla bu sözler 58kg dım hamile kaldığımda.ama boyum uzun ondan belli olmuyo sanrıım.fisfisfis

hicrancım aynen benim oğluşda acıktığımızda yeeeee diye vuruyo.. yavrum yaa

Slm.kızlar görüşmeyeli umarım herkesler iyidir,bugün bizde bebişin yatağını odamıza taşıdık bide dolabımız geldi çok şeker oldu ama yerim o kadar daraldıki iğne atsan yere düşmez valla,işte insanın kendi evi olmayınca mecburen bi şekilde halletmeye çalışıyoruz,biraz öncede duygulandım ailemi çok özledim 1 sene oldu memleketime gitmeyeli şimdilerde ablam çocuklarıyla birlikte ailemin yanında dedim keşke bende orda olsaydım ağladım biraz psikolojim bozuk son günlerde,inşallah bebeğim ilaç gibi gelicek inanıyorum sonuçta herşeyin bi zorluğu oluyo mutlaka,benim bebişte aşağı tarafıma çok baskı yapıyo sanki heran tuvaletim var gibi,duygucum inşallah sonuçların iyi çıkar kız çocuğa çok küçük şeyler alma artık valla birden büyür giydiremezsin,sedacım bebeğinin iyi olmasına çok sevindim artık yeri daraldı annesi ondan yavaşlamıştır o,bebişlerin günü gününe uymuyo valla

Selam hamişler.Hamile kaldığımdan beri bir sayfa bile atlamadan okuyorum yazılanları arada bende yazıyorum ama okumaktan fırsatım olmuoyr inanın yazmaya.Okumadığım bir sayfa bile yok.Gözüm hep üstünüzde.yerimseniben.Kontrolden geldim biraz önce 2.5 kilo olmuş oğluşum.Herşey yolunda çok şükür.Haftaya nstye giricem.Kalça kemiklerim felan ağrıyordu bi kaç gündür rahatım.Midemde yanma oluyor ara ara ama dayanılmayacak gibi değil.Sol ayağım hala üstüne basarken ağrıyor.Doktora aç gittim kilo almışsın demesin diye geçen hafta kızmıştı biraz çok alıyorsun demişti.Bu haftada tartmadı.Çok acıktımcokacimcoook.Biz karnımızı doyurmaya gidiyoruz.a.s.

herkese iyi akşamlar a.s.baya bi süre giremedim siteyeama maşallah iyi kaynatmışsınızı

ohhh maşallah ogluşuna emelcima.s. baya iyi olmuş:nazar: degmesin
aynı agrılardan bende şikayetçiyim sorma bu mide yanmasıda nerden çıktı diyorum
bu arada kızlar benim bütün tahliller yapıldı sezeryan için anestezi onayınıda aldım artık gün sayyorum resmen

Maşallah bebişine emelcim inşallah Allahım hepimize yavrularımızı sağlıklı kucağımıza almayı nasip etsinhihoyyyt

kızlar hepinize merhaba...
yorucu bır gunun ardından bır göz atayım dedim ne var ne yok..
bu arada ben meshur ''6 Ağustos '' umu alt ettim.. (ruyamda gördüğüm).. lülülülülülü
cumartesiye oğlumla bulusucam 5 hafta oldu artık gıtmeyelı.. :çok üzgünüm:
tombişlemişmidir acaba.. :1rolleyes: hepinizde iyisinizdir umarım..
ben bugun kursa gıttım esımle geldim, market alışverişimizi yaptık..
geldik biraz bulasıgım bırıkmıstı onları hallettım şimdide dışardan bişey soyledık onu beklııyorum.. cokacimcoook
yemeğimizi yedıkten sonra bıraz derse bakıcam yıne.. bu fırsattada ayaklarımı uzatmıs oluyorum.. naniknanik

herkese iyi akşamlar a.s.baya bi süre giremedim siteyeama maşallah iyi kaynatmışsınızı

bu arada kızlar benim bütün tahliller yapıldı sezeryan için anestezi onayınıda aldım artık gün sayyorum resmen

Hoşgeldin güldencim,canım ne güzel ya Allah ım oğluna hayırlısıyla kavuştursun inşallah,kaç günün kaldı o zaman,demek ağustos annesi olucan ay bende çok heyecanlanıyorum minik kuzumu kollarıma almak için,sen hazırlıklarını tamamlamadıysan hemen tamamla artık,hazırladınmı hastane çantanı falan,heyecanlandım şimdikaydirigubbakcemile2

kızlar hepinize merhaba...
yorucu bır gunun ardından bır göz atayım dedim ne var ne yok..
bu arada ben meshur ''6 Ağustos '' umu alt ettim.. (ruyamda gördüğüm).. lülülülülülü
cumartesiye oğlumla bulusucam 5 hafta oldu artık gıtmeyelı.. :çok üzgünüm:
tombişlemişmidir acaba.. :1rolleyes: hepinizde iyisinizdir umarım..
ben bugun kursa gıttım esımle geldim, market alışverişimizi yaptık..
geldik biraz bulasıgım bırıkmıstı onları hallettım şimdide dışardan bişey soyledık onu beklııyorum.. cokacimcoook
yemeğimizi yedıkten sonra bıraz derse bakıcam yıne.. bu fırsattada ayaklarımı uzatmıs oluyorum.. naniknanik

Slm.betülcüm yorma kendini fazla inşallah verirsinde sınavını bi oh çekersin,6 ağustosu atlattın hadi ama ben demiştim bu rüyalara fazla takmayın diye herşeyin hayırlısı,oğlun büyümüş kocaman olmuştur mutlaka git gör ve bize iyi haberlerini getir tatlım,bende kısmetse haftaya cuma görücem oğluşu benimde 4 hafta olucak iyi olsunlarda bebişler hergün bi şekilde geçip gidiyo işte:CüvCüv:

Hoşgeldin güldencim,canım ne güzel ya Allah ım oğluna hayırlısıyla kavuştursun inşallah,kaç günün kaldı o zaman,demek ağustos annesi olucan ay bende çok heyecanlanıyorum minik kuzumu kollarıma almak için,sen hazırlıklarını tamamlamadıysan hemen tamamla artık,hazırladınmı hastane çantanı falan,heyecanlandım şimdikaydirigubbakcemile2

canım teşekkür ederim a.s.herşeyim haazır ageçen hafta annem ve ablalarım burdaydı evin temizliği bebşin ve benim eşyalarım herşey hazır sadece ogluşumu bekliyoruz bende çok heycanlıyım evet agustos annesi olcam agustos 25-28 alıncak kısmetse

hoşbulduk dream81, amin inşallah veririm de kurtulurum canım uzerıme yük çünkü.. benneyaptımki
bır ohh cekmeyi istiyorum artık.. Allah o gunlerıde göstersın ıns.. tesekkur ederım canım..
sende güzel haberlerle gelırsın ıns bebeğin sağlıklıdır.. şutarafagitti

bende artık doktorumla doğum şeklini konusmak ıstıyorum gecen sefer erken demişti bu sefer bakalım..
fisfisfis

ben geldım kızlar yemegımızı yedık bırazda fazla kacırdık balon gıbı oldum:icecream:
ne oturabılıyorum ne yatabılıyorum yaaa :çok üzgünüm:yemegı fazla kacırınca bittiğim andır yanı..
ınsallah yatana kadar hazmederım bıraz..aksam yemegınde sızler ne yapıyorsunuz?rahatsız edıyormu sızlerıde kızlar?

ne zaman sezeryan günün anım?ilk annemiz sen mi olacaksın bakalım?

iyi geceler kızlar..kimse yok galia...biz de dışardaydık..kayınvalidem fizik tedvi uzm.gideeğim diye tutturdu...saatlerrce onun yanındaydk...yarın yine giecek ben gitmeyceğim bu sefer....öpüyorum sizi...

Merhabalar arkadaslar henüz bugün üye oldum bebegimi eylülün sonunda kucagima alacagim nasipse. Cok heyecanliyim. Bir sorunum var merak ediorum sadece bendemi diye kaburgalarim agiriyor:çok üzgünüm: aranizda bu agriyi ceken varmi ???

Merhabalar arkadaslar henüz bugün üye oldum bebegimi eylülün sonunda kucagima alacagim nasipse. Cok heyecanliyim. Bir sorunum var merak ediorum sadece bendemi diye kaburgalarim agiriyor:çok üzgünüm: aranizda bu agriyi ceken varmi ???

evet canım bendede 15-20 gündür var bebişimin ayakları dayanmış oraya rahatsız ediyo bende hep sütyenimin demiri batıyo sanırdım numarasını büyüttüm habire meğersem ki bebişimmişsırnaşık şey

herkese günaydınn:dance:saglıklı sıhatlı bebıs kıpırtısı dolu bırgun olsun arkadaslar:1hug:
bugun ılk ben geldım galıba bır karasınek yuzunden sabah sabah hortladım:)

X