2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

ya kızlar artık bıktım şu işlerden lanet olsun bırakıp çekip gitcem artık doğum parası felanda istemiyorum ben ya bu nedir anlamadım ki bütün şansızlıklar benimi bulur ya tam rapor alcağım zaman şirket değişikliği olmuş varmı böyle bişey ya eleman geliyo öğretiyorum kaçıyo gidiyo neymiş efendim yoğunmuş yapamazmış biz ne canız peki iki canlı çalışıyoruz stres yapıyoruz tabi milletin canı kıymetli ümran salak herşeye he diyo kocamlada buyüzden hep kavga ediyoruz cumartesi son diyo eleman ortada yok nasıl bırakıp gideyim diyorum senin sorunun mu diyo dün gece ağlamaktan uyuyamadım valla şimdide ayaklarım kopuyo oturmaktan hep :KK43:(((((((((((((((

ayten kız nezaman gideceksin doktora belli mi?git de biran önce güzel haberlerle gel cnım ya

canım 17:30 da randevum aslında öğrenr öğrenmez< gidecektim doktoruma ama yurtdışına çıkmış. ben medikal parkta doğum yapmaya karar verdiğim için medikal paraka gitmiştim cumartesi günü ilk kez gittiğim bir doktor söylemişti bana böbreğin biri büyük diye. kendi doktorum bakalım ne diyecek. şimdiye kadar siz görmedinizmi diycem. inaşşall yok böyle bişey der allahım inaşşallahhh.

ya kızlar artık bıktım şu işlerden lanet olsun bırakıp çekip gitcem artık doğum parası felanda istemiyorum ben ya bu nedir anlamadım ki bütün şansızlıklar benimi bulur ya tam rapor alcağım zaman şirket değişikliği olmuş varmı böyle bişey ya eleman geliyo öğretiyorum kaçıyo gidiyo neymiş efendim yoğunmuş yapamazmış biz ne canız peki iki canlı çalışıyoruz stres yapıyoruz tabi milletin canı kıymetli ümran salak herşeye he diyo kocamlada buyüzden hep kavga ediyoruz cumartesi son diyo eleman ortada yok nasıl bırakıp gideyim diyorum senin sorunun mu diyo dün gece ağlamaktan uyuyamadım valla şimdide ayaklarım kopuyo oturmaktan hep :KK43:(((((((((((((((

ümrancım cok haklısın ama uzme kendını canım esınde bır yandan haklı o da senı dusunuyor napsın..boyle dusuncesız ınsanlara hayret edıyorum allahlarından bulsunlar!!
eger cok ıhtıyacın yoksa bırak gıt dıcem ama kendı durumuna gore sen degerlendırme yap canım benım kendınıde bebısınıde uzme sakın..

kızlar ben nst ye baglanmaya gıdıyorum bakalım bu sıcakta allah yardımcım olsun.gorusuruz sımdılık hoscakalın..

Kızlar naber hepinize çoookkk güzel bi gün olsun inşallah...Dün gece sıcaktan uyuyamadım tabi birazda sıkıntımdan ee bebişleri taşımak kolay değil zaten bi yerden bi yere dönmesi bile problem heryerim aşırı ağrıyo,geçmişi okumayı anca bitirebildim ben güne geç başladığım için yetişemiyorum sizlere,hicran sondaki beyazlı elbise çok güzel ben çok beğendim modelini,hayırlısıyla bi gelseydi yavrularımız günden güne onu kucağıma almak için sabırsızlanıyorum inşallah hepside vaktinde gelsinler,bol tekmeli bi gün olsun herkese...

eşin doğru söylüyor cnım...git raporunu doktor veriyorsa ski tarihli al...eski tarihli vermezler muhtemeln ama sen dene olmazsa da bugüne ait al ve bence işi bırak artık..kimse seni sorla çalıştıramaz...zatn sonrasına dönmeyi de üşünmüyorsun....yeter ama yani yzık sana da......:eek:klava:

ümrancım cok haklısın ama uzme kendını canım esınde bır yandan haklı o da senı dusunuyor napsın..boyle dusuncesız ınsanlara hayret edıyorum allahlarından bulsunlar!!
eger cok ıhtıyacın yoksa bırak gıt dıcem ama kendı durumuna gore sen degerlendırme yap canım benım kendınıde bebısınıde uzme sakın..

kızlar ben nst ye baglanmaya gıdıyorum bakalım bu sıcakta allah yardımcım olsun.gorusuruz sımdılık hoscakalın..

Hayırlı haberlerle gel inşallah duyguhihoyyyt

başınız saolsun yakınmıydı canımmmm yorma kendini zatennn ağırlaştıkk artık oğum sonrasına enerji toplamak gerek

sagol cnm babamın amcasını n oğluydu ailenin en büyğü ve en sevileniydi ama o kadar cekti ki adamcağız kurtuldu diyorum

canım 17:30 da randevum aslında öğrenr öğrenmez< gidecektim doktoruma ama yurtdışına çıkmış. ben medikal parkta doğum yapmaya karar verdiğim için medikal paraka gitmiştim cumartesi günü ilk kez gittiğim bir doktor söylemişti bana böbreğin biri büyük diye. kendi doktorum bakalım ne diyecek. şimdiye kadar siz görmedinizmi diycem. inaşşall yok böyle bişey der allahım inaşşallahhh.

inşallah yokur canım..belki o dokto yanlış görmüşür yanlış yorumlamıştır...içni ferah tut..güzel haberlerle dön inşallah:Saruboceq::Saruboceq:a.s.

Canım ya Allah yardımcın olsun çok zor gerçekten bide sıcaklarda ayağını bile uzatamıyorsun hakkaten senden başka elemanmı yok herşeye sen koşturuyorsun öyle,demek işin zormuş ki kimsenin çalışmayı göze alamıyo,sende kendinden çok fedakarlık etme artık canım günün dolduysa çık bencede niye kendini paralıyorsunki,lanet olsun işte bu özel sektöre bizde zamanında eşimle neler çektik hakkında hayırlısı ama kendini çokta fazla sıkma artık son zamanlarını evinde geçir

Geçmiş olsun canım inşallah o doktorun hatasıdır ve bebişin çok sağlıklıdır bide başkasına göster bakalım bazen birinin dediği birininkini tutmuyo,ben ilkönce başka dr.a gidiyodum adam sürekli iğneler ilaçlar veriyodu düşük tehliken var diye dr.u değiştirdim meğersem yokmuş öyle şeylerim benimde psikolojimi bozmuştu sende sakin ol inşallah iyidir bebeğin

selincimm başınız sagolsunn canımm.
arkadaşlarım hepinize tşk ederim alınmadım kimseye ya da küsmedim şekerlerim. aman ne bileyim bazen gevezeligim tutuyor o yüzden dedim hatta ebru ile msnden görüşürük söylerim çok konuştum gene diye.
hicrancım elbiselerin hepsi birbirinnden güzel, aytencimm içini rahat tut tatlımm inşllah herşey yolundadır güzelimm.
deryacımm yaa ben dün drdan geldigimden beri kendimi iyi hissetmiyorum halsizlik,yorgunluk,sürekli uyku hali, oturdugumda ve yattıgımda kalkamıyorum,hararet basıyor niye böyle oldum bilmem.

hoşgeldin gülşah..nasılsın canım ?

duygu güle güle git gel gelince yaz bize..

ayten canım ; dr.dan dr.a ne garip şeyler duyuyoruz..benim ayrıntılı için gittiğim dr. bebek kambur duruyor, bu da cam hastalığının belirtisi demez mi :1shok: pat diye suratımıza..aradan 10 - 15 dk. geçti yemek falan yedim yeniden çağırdı tabii bebek düzeltmiş kendini..haa bebeğin o anki duruşuymuş dedi bi de ... :bbo: o an neler düşünürüz neler yaşarız hiç düşünmüyo bazı dr.lar işte.. inşAllah seninki de böyle bir yanlış anlaşılmadır.. en iyisi kendi dr.larımız.. ne olursa olsun en iyi yönlendirmeyi onlar yapıyo..ben bu olayı kendi dr.uma anlattığımda adam gülmek ve ağlamak arasında gitti geldi hayrete düştü kaydirigubbakcemile3

aslıcım sen içinden ne gelirse yaz cnm
bana da cok oldu aynısı dr dan koştura koştura gelip yazdığım yada çok sıkıntılı olup yazdığım ama arkasından bi tık bile gelmeyen o kdar yazım varkigözden kaçabiliyo zaman zaman başalrda cok üzülmüştüm yazmayı falan bırakmıştım açıkçası sonra BOŞVERRRRR
dedim yazınca ,paylaşınca mutlu oluyomuyumm ?EVEEETTTT kaydirigubbakcemile2
cvp gelmesedeolur diyorumm o yüzdennkaydirigubbakcemile3

Gülşahçım hoş geldin bitanem nasılsın görüşmeyeli bakalım.Az kaldı cnm doğumumuza sıkıcaz biraz daha dişimizi.Bende o kadar hantallaştımki hiç canım iş yapmak istemiy.Ayaklarım şişti davul gibi bi görsen cnm herşeyin hayırlısı cnm öptm

hoşgeldin gülşah..nasılsın canım ?

duygu güle güle git gel gelince yaz bize..

ayten canım ; dr.dan dr.a ne garip şeyler duyuyoruz..benim ayrıntılı için gittiğim dr. bebek kambur duruyor, bu da cam hastalığının belirtisi demez mi :1shok: pat diye suratımıza..aradan 10 - 15 dk. geçti yemek falan yedim yeniden çağırdı tabii bebek düzeltmiş kendini..haa bebeğin o anki duruşuymuş dedi bi de ... :bbo: o an neler düşünürüz neler yaşarız hiç düşünmüyo bazı dr.lar işte.. inşAllah seninki de böyle bir yanlış anlaşılmadır.. en iyisi kendi dr.larımız.. ne olursa olsun en iyi yönlendirmeyi onlar yapıyo..ben bu olayı kendi dr.uma anlattığımda adam gülmek ve ağlamak arasında gitti geldi hayrete düştü kaydirigubbakcemile3

Hoşbulduk mervecim napiyim canım hergünkü rutin şeyler birazdan eşim yemeğe gelir zaten ona bişeyler hazırlarım,sıcaktanda boğulacakmış gibi oluyorum sendede öylemi oluyo geceleri falan uyuyamaz hale geldim resmen,ay mervecim bi geçse hayırlısıyla şu günler,inşallah sende iyisindir canımkaydirigubbakcemile2

arkadaşlarım hepinize tşk ederim alınmadım kimseye ya da küsmedim şekerlerim. aman ne bileyim bazen gevezeligim tutuyor o yüzden dedim hatta ebru ile msnden görüşürük söylerim çok konuştum gene diye.
hicrancım elbiselerin hepsi birbirinnden güzel, aytencimm içini rahat tut tatlımm inşllah herşey yolundadır güzelimm.
deryacımm yaa ben dün drdan geldigimden beri kendimi iyi hissetmiyorum halsizlik,yorgunluk,sürekli uyku hali, oturdugumda ve yattıgımda kalkamıyorum,hararet basıyor niye böyle oldum bilmem.

normal canım ama...artık son günlere yaklaştık..özellikle sen..benim de öyle şu2-3 gündür daha fazla...gece uzanıyorum hemen erken yatıyorum..sabah kalkamıyorum...uyansam da kalkamıyorum..sürekli içim kuru sanki su yetmiyor serinletmeye..2 günd e1 damacana su bitiriyorum..koskoca karpuzlardan da 2 günde bir alıyoruz ...sıkma canını ....

Gülşahçım hoş geldin bitanem nasılsın görüşmeyeli bakalım.Az kaldı cnm doğumumuza sıkıcaz biraz daha dişimizi.Bende o kadar hantallaştımki hiç canım iş yapmak istemiy.Ayaklarım şişti davul gibi bi görsen cnm herşeyin hayırlısı cnm öptm

Görüşemedik kübracım uzun zamandır canım hergüne bişey çıkıyo inan msnye bile giremiyorum,sanada geçmiş olsun tatlım doğumdan sonra sakın dişini ihmal etme onun ağrısı çok kötü olur bilirim yani,Allah yardımcımız olsun canım ya geçicek bu günlerde inşallah ama biraz zor geçiyo sıcaklarında etkisiyle işte,sende kendine dikkat et çok yorulma bende öptüm seni ve bebişinihihoyyytkaydirigubbakcemile5

Aslıcım çok az kaldı arkadaşım artık benim daha bile çok günüm olmasına rağmen resmen yürümektew bile zorlanıyorum,aman şu evin işde öyle gözümde büyüyo valla,yemek yapması bile dert bana şimdilerde,kendini bırakma tatlı anne sen bize lazımsın bak,canını istemediği hiç bişey yapma sakın yorma kendini sakın okiş hayatımm

Hoşbulduk mervecim napiyim canım hergünkü rutin şeyler birazdan eşim yemeğe gelir zaten ona bişeyler hazırlarım,sıcaktanda boğulacakmış gibi oluyorum sendede öylemi oluyo geceleri falan uyuyamaz hale geldim resmen,ay mervecim bi geçse hayırlısıyla şu günler,inşallah sende iyisindir canımkaydirigubbakcemile2

sagol canım ben de iyiyim çok şükür..evet aynı şey bende de oluyor canım hem sıcaklar hem bebişin yukarıda olması nefesimi daraltıyoo ...az kaldı inşAllah şu kalan günleri de kolaylıkla atlatalım..:Saruboceq: bi daha bebiş istersem hamişliğin sıcaklara gelmemesine özen göstereceğim inşAllah :emir_bebek:

X