2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

arkadaşlarım ben artıkın gidiyorum.allah hepimizi bir avazda kurtarsın inş.kendinize ve bebişlerinize iyi bakın.inş.siteye arada bir girebilirsem herkesin iyi haberlerini almak isterim.hepinizi öptüm.:a015:Şeniz

nereeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesenağlamasenağlama
ay kotu oldum sımdı kıs
nereye gıdıyorsunnnnsenağlama

arkadaşlarım ben artıkın gidiyorum.allah hepimizi bir avazda kurtarsın inş.kendinize ve bebişlerinize iyi bakın.inş.siteye arada bir girebilirsem herkesin iyi haberlerini almak isterim.hepinizi öptüm.:a015:Şeniz

Halimecim kendini bizden uzak bırakma arkadaşım iyi haberlerini mutlaka bildir bizlere olurmu,özleyecez seni canım yaa,inşallah bebişini sağlıklı bi şekilde kollarına alır ve resminide gösterirsin bize,kendine çok iyi bak canım:a015:

bu siteye ne oldu yine bugün anlamadım geçen günde böle olmuştuuu...
huuuu huuuuuuuuu nerdesiniz???
sıcaktan hepiiniz bayıldınız galiba ???
ben biraz uyuyayım dedim ama bahçedeki çocukların gürültüsü bi taraftan bahçevanın çim kesme makinasının gürültüsü bi taraftan bunun üstüne bi de sıcak ve güneşi koyarsan uyu uyuyabilirsennnn......offffffffffffffffffffff

artık işyerinde son günüm canım.şimdi çıkıcam.evimdede pc yok o yüzden.kendine ve oğluna iyi bak canım.

:a015: evıne pc alabılırsen ii olur yaa gorusuruz en azından cnmmm
sende beebgıne ve kendıne dıkkat et ozlıcem senı yaaa
offff ınsallah sende bır avazda dogurursun agrın sızın olmaz bebısınde cok saglıklı olur ınsallah cnm kendıne cok cok cok ii bak güzel anne
seni sevıyorum cnmmm ,
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmuuuuuucccuuuukkkkkkk
mmmmmmmmmuuuucccuukkksss:1hug::1hug:a.s.:a015:

:enbuyukkk:a.s.:nazar:

halimecim kendine çok iyi arkadaşım seni özlicez inş. arada bir girersin görüşürüz o zman benimde artık son günler bende ayrılcam tabi ne zman burda bir kız tutabilirsek :))))))))))))) kızlar bugün sırtım çok ağrıyoya sabah 9 bi oturuyorum bu sandalyeye akşam 7,30 kalkıyorum düşünün halimi :KK43:(((((((((((((((((((((((

//www.insangucu.com.tr/default.aspx?pid=22658&fcid=15
İZMİRGÜZELİ VE SEREN BURAYI OKUYUN İSTERSENİZ İŞİNİZE YARAYABİLİR.

kızlar tekrar bişey sorcam ben şimdi ssk hiç bi hakkımı alamıcakmıyım

öncelikle bundan sonra hiçbir şeye imza atmamalısın.senin çıkışını gösterdiyse şirket değişikliği bile olsa yasal olarak tazminatını vermek zorunda.raporunu başlatmış olsan ve sonrasında çıkış göstersen annelik tazminatı alabilirsin.raporlu çıkışlarda 1 yıl içinde işten çıkarma söz konusu olursa annelik tazminatı alıyorsun sigortadan.eyer 32 haftan çıkışın yapılmadan önce dolduysa doktorunla konuşup eski tarihli rapor alabilirsin.ama daha fazla zaman kaybetmemen lazım..

kızlar yardımlarınız için çok sağolun benim çıkış yapılıp tekrar aynı şirkette girişim yapılmış sanırım arada kayıp yok yine inş. öyledir bunu iyice öğrenip raporu dediğiniz gibi eski tarihli alırım

tekrar selam herkese
halimeiğim seninde herşey gönlünce olsun sağlıklıca melegğine kavuşursun inşallah kendine iyi bak

ben geldiim..
herkese iyi akşamlar.
evde inşaat vardı bugün geç gelebildim.evden taşınmama işi kesinleşince mermer falan yaptırdık onlarla uğraştım.bu evsahibini boğmak istiyorum ya.adam hiç bir işe yanaşmıyor.işinize geliyosa diyo.kötükedihüso
Allahım tüm kiracılara ev versin..:Saruboceq:

sanırım canım ben d 2. sıradayım...17 kilo aldım :)) boşver takma ...ben artık takmıyorum ....

I ıhhhhh 19kg ile bronz madalya bendeeeÇok üzgünüm çoook
ya kiloları veririz diyorum hadi.ama benim canımı sıkan kilo almam değil vücudumun da deforme olmasını görmek..moralim buna bozuluyoo:çok üzgünüm:

Alin bence hiç şişman falan değilsin canım hiç kendine dert etmeye değmez çok hoş çıkmışsın doğumdan sonra verirsin,ben çok tombik hissediyorum kendimi:KK43:(

Alin bence hiç şişman falan değilsin canım hiç kendine dert etmeye değmez çok hoş çıkmışsın doğumdan sonra verirsin,ben çok tombik hissediyorum kendimi:KK43:(

canım benim ben de öyle hissediyorum.deforme olmak da cabası.resimde belli olmuyo ama koccaamaann bi popom var artık.
hani çingeneler yürür ya bir aşağı bir yukarı oynar kalçaları.
aynen öyle:nazar:

Hele benim heryerim çatlak doldu kendime inan aynada bakamıyorum bu çatlaklarda geçmezki hiç kalçam,bacaklarım,baldırlar hatta göğüsler bile çatladı bende çatlıyorum ama sinirden:)

X