2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

merhaba kizlar bende eylül annesi olucam insalllah nezamandir yazdiklarinizi takip ediyodum ama yazmaya hic vaktim olmadi.bundan sonra olcak sizler gibi bende paylasmak istiyorum herseyi.benide araniza alirsiniz insallah

hoşgeldin canım.kaç haftalık hamişsin cinsiyeti ne bebişin

derya diğer patrona sordum dediki hepimizin çıkışı verildi başka şirkette gözükülcekmişiz ben nerdenbileyim başka şirkette gözüldüğümü 1 ay sonra belli olur 8. ayı primi

kıslaarrrr merhabaaaaa!!!!!!!!
canım ben daha önce insan kaynaklarında çalışıyordum seni başka bir şirkete devretseler ssk da çıkış gözükmez ve ayrıca sana devir kağıdı falan imzalatmaları lazımdı sen çok geçmeden biran önce bu işi çöz sen şimdiye kadar niye dosyanı açtırmadın ki 32.haftayı geçtin diii mii??fisfisfis

hosbulduk kizlar yok adim birsen 35.3 haftalik hamileyim allah nasip ederse oglum olcak
tabi sürpriz yapmazsa 4 aylikken kiz dediler sonra erkege döndü bakalim hayirlisi

bende isyan bayrağını çekmeye başladım artık..gece bel ağrısı,bacak ağrısı,aşırı terleme,nefes alamama,kusma gündüz sıkıntı basması derkene hakkikaten nekadar tezcanlı bir insandım bukadar bile dayanabilmem kendi adıma mucize..karar verdim derya gibi sezeryan 37 bitimi nasipse..depresyona gircem diye korkuyorum..bulantılarım başladı,kusmalarımda ama hem kilo alma tam gaz devam hemde ayaklarım dev gibi oldu heryerim şiş...valla kimsenin canını sıkmak istemem ama ben nasipse yavrumu sağlıkla kucağıma alayım sanıyorum zaten yaşımda 32 oldu bidaha doğuramam tırlatırım hepten :))daha ütü falan yapmadım..kocamada gıcığım zaten benle vakit geçireceğine kahvelerde...oda daraldı haklı ama napim...nasipse haftaya kontrolumdede hastanenin hijyen durumunu iyice bir kontrol etmeye çalışcam..ailem saolsun istediğn yerde doğur masrafların bızden dıyor ama eşimi ezdiremem..kendi harcımızla yoğrulmamız gerek..hem boylebı sorumluluğu alması daha hayırlı..nasıl alıştırırsan oyle gıdıyo sanırım..allahtan benımkı dikkafalı lazın biride gurur yapıyo kimseden beklentisi yok...ama bazen bende buyuzden mağdur olmuyorum deil..çünki anladımki para özellikle cansıkıntısına birebir :)amma yazdım.. napim kıslar kendi kendime konuşmaya başlicam sanırım yakında:))mevla bahtımızı açık ede.......

güzelim bu kadar dolacagına girseydin ara ara seni rahatlatırdık.düşünme bu kadar stres yapma kenidme yüzdük yüzdük kuyruguna geldik tabiri caizse

canim zaten az kaldi eeeee anne olmak kolay degil katlancaz ama sonunda güzel yavrularimiza kavuscaz bundan daha güzel bisey olamaz bebegini düsün onu kucagina alip sevecegin günleri herseyi unutursun unutmasanda biraz hafifler

yazdıklarınızı anca bitirdim bu arada nasılsınız güzel anneler

aytege geçmiş olsun canım inşallah geçici bi durumdur

gülcüm tebrik ederim gözün aydın ne güzel valla rabbim gönlünüze göre vermiş

halime çok üzüldüm ya giremiycekmisin internete eve baglatsanız bizi habersiz bırakma sakın bu arada bebeğin aldıklarını ve alacaklarını güle güle kullansın

birsen sende aramıza hoşgeldin

bu saydığın rahatsızlıkların hepsi bendede var şuan bile ama bu kadar kendini daraltma bence rabbim hepimizi sağlıklıca bebeğine kavuşmak nasip etsin hepsi geçecek
rabbim dermansız dert vermesina.s.

selam kızlarrrrrrrrr
güll canım hayırlı olsun bana komşu geliyon kıs ne güzel iyi günlerde oturun evinizde inş.
gülden senin de hayırlı olsun canım doğum tarihin az çok belli galiba..
ayten sana da geçmiş olsun ama moralini hep yüksek tut biey olmaz allahn izniyle ..
az kaldı bebişlere kaavuşmayaaaaaaaaaaaaa

hoşgeldin ebrucum
evet dogum belligibi sezeryan olacağı için ama tırsmıyorda değilim :bbo:hani
hayırlısı hakkımızda

hoşbulduk canımmm
ben de korkuyorum biraz aslında ama ne yapalım artk sonrasını düşünüp avunucaz..
herkesin doğum hikayesi farklı kimisi çok rahat olmuş kimisi ağrılar çekmiş benneyaptımki
kızlar nerede bu arada nerdesinizzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:dilcikar:

annişler sıcaktan yatıyorlar herhalde cidden kimsecikler yok
ya bu cetvellere ne oldu yine

ehh banada müsade herkesin işi var sanırım
biraz da ben iş yapıyım herkese iyi günler

ben geldim hamişler yazılarınızı okudum
ne çok muhabbet etmişsiniz öyle...................

arkadaşlarım ben artıkın gidiyorum.allah hepimizi bir avazda kurtarsın inş.kendinize ve bebişlerinize iyi bakın.inş.siteye arada bir girebilirsem herkesin iyi haberlerini almak isterim.hepinizi öptüm.:a015:Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…