2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

ya kendisi diyodu çıkışını vercem diye paranı sen alırısın merak etme diye ben diyodum öyle şey olmaz abi benim ssk zaten durcak çıkışımı sakın verme dedim sabah bana ait olan vizite kağıdı gördüm offfffff((((((( ve benim burda bi eleman durmuyo kızlar ya biri geldi 4 kaldı gitti diğeri dün geldi akşam tel. etmiş ben gelmiyorum çok yoğun oluyomuş felan peki biz ne canız burda iki canlı çalışıyoruz ama herkez benim gibi aptal mı

kızlar bişey soracağıım emzirme sütyeni alırken şuanki bedeninize göre mi aldınız

evet canım.penye ya zaten sorun olmaz diye düşündüm.deneyince de anlıyor zaten insan.1 tane almıştım bu hafta bi tane daha alıcam kısmetse.ama emzirme atleti almadım.onu da mı almak gerek?bi de yan yatma minderi aldınız mı?ben dün baktım karar veremedim.annem her tarafı sünger bunun dedi.ne yapsam ki?

ben atlet aldım canım...eylülden sonra havalar soğuyacak...normal atlet giyersek yukarı kaldırdığımızda belimizi üşütürüz...ama diğeri sütyenler gibi üstten açılıyor....
yan yatma yastığı da aldım...sünger evet ama bebğin yn yatmasını sağlıyor kusarsa boğulma riski var çünkü canım...

selam hamişler nasılsınız?? ,
bebişleriniz nasıl bol bol tekmeliyorlarmı??

burası çok bunaltıcı sıcak var..................

Günaydın güzelleeerrr

Nasılsınız bugün?? Ben çok mutluyum lojmanımız çıktı çok şükür
bundan sonra en az 5 yıl Levent'te oturacağım.Bu ay sonunda taşınıyoruz inşallah.

gözün aydınnn iyi günlerde oturun inşallahhh
:teytey::teytey::teytey:

ben geldim kızlar.bebişimin kıyafetleri bitti.5 tanede penye battaniyesi var onlarıda ütülemem gerek mi siz ütülediniz mi

kızlar tekrar bişey sorcam ben şimdi ssk hiç bi hakkımı alamıcakmıyım

canım sen muhasebeci değil misin sen daha iyi bilirsin bizde aslında...ssk çıkışın yapıldıysa sadece 6 ay sağlık haklarını kullanabiliyorsun..sen çalışırken ssk ni ödemeyi kestiği için şikayet bile edebilirsin..güzellikle konuş önce..sen nerdesin şuan..git patronunun yanına..bir öğren neymiş? ama hiçbirşey imzalama şimdilik sakın...

penye battaniyeleri ben ütüledim canım...ellerine sağlık..bebişin sağlıkla gülücüklerle kullansın inşallah...

saol deryacım.bu sıcakta seve seve ütüledim bebişin kıyafetlerini anne olmak böyle bişe olsa gerekbattaniyeleride yarın ütülerim artık .
ellerin cok uyuşuyo neden caba sizlerde de böyle olan var mı

Bu arada herkeseee merhabaaaaa

Kardeşim bende oluğu için pek siteye yazı yazamıyorum... Ama sizi takipteyim.. sositososito

Hepinizi Prens ve prensesleri de kocamann öpüyorummm Şeniz

saol deryacım.bu sıcakta seve seve ütüledim bebişin kıyafetlerini anne olmak böyle bişe olsa gerekbattaniyeleride yarın ütülerim artık .
ellerin cok uyuşuyo neden caba sizlerde de böyle olan var mı

canım benm 3-4 aylık hamilelikten beri var..ödemden kaynaklanıyor bunlar..sıcakalrda var ya...benimki karpal tünel sendromu gerçi..tabi oda ödem kaynaklı zaten..ben baştan beri şiş geziyorum :))

canım bebeğe ait neler varsa hepsini ütüledim.. mendilleri başlıkları battaniyeleri eldivenlerii
a.s.

bende güzelim agız mendillri,eldivenleri,baslıkları,çorapları bile ütüledim.ama bttaniye tene tam maruz kalmıyo diye teretdüt ettim.ama ütüleyim iyi olur

canım benm 3-4 aylık hamilelikten beri var..ödemden kaynaklanıyor bunlar..sıcakalrda var ya...benimki karpal tünel sendromu gerçi..tabi oda ödem kaynaklı zaten..ben baştan beri şiş geziyorum :))

ödemim cok az var benim.dün tüm gün boyunca uyuşuktu bugünde öle.

derya diğer patrona sordum dediki hepimizin çıkışı verildi başka şirkette gözükülcekmişiz ben nerdenbileyim başka şirkette gözüldüğümü 1 ay sonra belli olur 8. ayı primi

derya diğer patrona sordum dediki hepimizin çıkışı verildi başka şirkette gözükülcekmişiz ben nerdenbileyim başka şirkette gözüldüğümü 1 ay sonra belli olur 8. ayı primi

arada kesinti olmadan oraya geçirdiler yani...tamam güzel o zaman..sadece tek bir sorun olabilir..sen kaç ne kadra çalıştın orada?tazminat hakkın varsa eğer çıış yapılınca eski şirketteki hakkın olmaz işe yeni başlamış gibi olursun bu şirkette...sen git bir an önce raporunu al canım...

merhaba kizlar bende eylül annesi olucam insalllah nezamandir yazdiklarinizi takip ediyodum ama yazmaya hic vaktim olmadi.bundan sonra olcak sizler gibi bende paylasmak istiyorum herseyi.benide araniza alirsiniz insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…