2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

bende daha emzirme sütyeni almadım canım.bu hafta alırım artık herhalde.eğer alırsam şuan ki bedenime göre alırım herhalde.

ben daha yıkamadım kıyafetlerini.siz nasıl yıkadınız ? renklileri ve beyazları beraber mi yıkadınız ?kaç derece de yıkadınız ? benim oğluşumun beyaz kıyafeti pek yok.nasıl yıkıcam bilemiyorum.

ben daha yıkamadım kıyafetlerini.siz nasıl yıkadınız ? renklileri ve beyazları beraber mi yıkadınız ?kaç derece de yıkadınız ? benim oğluşumun beyaz kıyafeti pek yok.nasıl yıkıcam bilemiyorum.

be renklere göe ayırarak yıkadım canım...beyzlar ayrı...pembişler ayrı...canlı renkler ayrı...pastelle ayrı....

Slm.kızlar hepinize,güzel bi gün dilerim...
Halimecim bebek çamaşırı olduğu için renkleri karışmıyo birbirine ben beyazlarıda renklileride bi arada yıkadım hiçte bişey olmadı yani renkleri birbirine karışmadı bi seferde yıkadım yani,çok azbi deterjanla narin 30 derecede en az sıkma programında yıkadım bozulmadı canım,kolay gelsin şimdiden sana..

Slm kizlar size bişey sorucam benim çikişim verilmiş ssk 31/07/2008 tarihinde napcam ben yaaaa

Slm.kızlar hepinize,güzel bi gün dilerim...
Halimecim bebek çamaşırı olduğu için renkleri karışmıyo birbirine ben beyazlarıda renklileride bi arada yıkadım hiçte bişey olmadı yani renkleri birbirine karışmadı bi seferde yıkadım yani,çok azbi deterjanla narin 30 derecede en az sıkma programında yıkadım bozulmadı canım,kolay gelsin şimdiden sana..

yani bende bir yıkamayı düşündüm ama cesaret edememiştim.o zaman bende hepsini bir yıkayayım.teşekkür ederim canım.

gunaydın kızlar..

son zamanlarda kahvaltı yaparken mıdem kotu oluyor ya..
az once son lokmalarımı atıyorken mıdem bırden kotu oldu yıne cıkarıcam sandım derın nefes aldım arkama yaslandım fılan gerı gıttı..
mıdemız mı sıkısıyor artık bılmıyorum hep yemek yerken kotu oluyor..

kızlar şu birkaç gündür benim midem bulanıyor...şimdişye kadar hiç olmamıştı son ay olur mu ya???

deryacım bir internet sitesinde okumuştum bazı gebelerde hormonların etkisi mide bulantılarını tekrar oluşturuyormuş.inş. olmaz.

evet ya ben yeni gördüm vizite kağınn üzerinde yazıyosdu sona erdi 31/07/2008 cuma günü hastaneye gitcektim rapor için napıcam ben ya

bir an önce konuş ve itiraz et.niye sana sormadan öyle bişey yapmış ki.belki bi yanlışlık vardır.sen işin aslını öğren bakalım.

evet ya ben yeni gördüm vizite kağınn üzerinde yazıyosdu sona erdi 31/07/2008 cuma günü hastaneye gitcektim rapor için napıcam ben ya

patronunla konuştun mu canım?onunla konuş...sen rapor aldığında da zaten sigortanı ödemiyorki..neden çıkış yapmış...boşyere sigorta ödememek için yaptıysa bile zaten raporlu olduğu dönemde ödenmiyor..bence konuş bu senin haklarını yok etmek resmen...sen raporlu iken maaşını alabileceksin..ama patronunun cebinden 5 kuruş çıkmayacak canım..ama şimdi sen birşey alamazsın...eğre sorun çıkarırsada tazminat iste bence...sana haber vermek zorunda çıkış yaprken..ihbar süresi var çünkü..

X