2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Çok güzel çıkmışsınız kızlar.:nazar:Hemen hemen hergün resim çekiliyordum ama hamile halimle resmim yok hiç.Doğurmadan bi kaç resim çeksem iyi olacak.Bugün 5. evlilik yıldönümümüz ve eşim sanırım ilk kez unuttu,birkaç saat daha geçsin bakalım hatırlayacakmı:uhm:

tamam canım benim de eşimin haberi yok ki zaten onlar bilmese de olur :)) söylemezsin olur biter a.s
ne pengueni kıss emiinim ne güzel olmuşsundur..hamişlik yakışmış herkese..

seren ben de sildim kendimi de ..ayteeenn silmiyor musun canım yavvv :a015:

Canım aslında gören herkes çok yakışmış diyo ama işte kilolar falanda olunca kendimi pek beğenmiyorum son zamanlarda,yok söylemem eşime gizlice koyar silerim hemen,sen bence çok kiloda almamışsın çok tatlı görünüyosun mervecim:1hug:

Çok güzel çıkmışsınız kızlar.:nazar:Hemen hemen hergün resim çekiliyordum ama hamile halimle resmim yok hiç.Doğurmadan bi kaç resim çeksem iyi olacak.Bugün 5. evlilik yıldönümümüz ve eşim sanırım ilk kez unuttu,birkaç saat daha geçsin bakalım hatırlayacakmı:uhm:

Kutlu olsun evlilik yıldönümünüz canım eşin ve yavrunla birlikte nice mutlu yıllar dilerim,hatırlar belki sana belli etmiyodur hatırlamazsada sen bişekilde hatırlat bence unutmakta neymişa.s

evet evet benimkini alıntı yapanlar da silsin lütfeen..seren sen de alıntı yapmıştın sildin mi ? ayten silemiyoo :KK43:((
betül inşAllah matematiği verirsin.. kursta iyi dinle öğretmeni :)) tamam mı :)) Allah zihin açıklığı versin canım..

sildim sildim kızlar teşekürler:sm_cool:

ayteeeeeeeeeeeeeenn burdan silsene kız yolladım sana acıklamasınııı
cansu mınıkannıs derya sılmemıssınız sız ben kendımden sıldım cuvcuv senıde sıldım cnm ama sız kendınızı sılmemıssınız sılın kalmasın bence kızlar:enbuyukkk:

canım bneim aynı resim profilded e var zaten..birşey olmaz diye silmedim..olu rmu?

mavili canım evlilik yıldönümünüz kutlu olsun daha nice uzun mutlu,huzur dolu uzun seneler geçirmenizi dilerim.

Canım aslında gören herkes çok yakışmış diyo ama işte kilolar falanda olunca kendimi pek beğenmiyorum son zamanlarda,yok söylemem eşime gizlice koyar silerim hemen,sen bence çok kiloda almamışsın çok tatlı görünüyosun mervecim:1hug:

sagol canım benim o senin tatlılığın Şeniz
11 kilo aldım aslında ama minyon tipliyim yaa iyi saklıyorum kiloları :dance:
bebiş de iki hafta önden gidiyo boyu kilosu.. dr da diyo her defasında , bebek babasına çekicek galiba diyo :roflol: eşim benim tam tersim uzun ve yapılı da jeyyar

ayten teşekkürler canım silmişsin yeni gördüm mucukkss
Şeniz

hatırlar yaaa hatırlamazsa aksama guzel bı sofra hazırla bıde pasta yap bıde slow muzık ac tmm iştesırnaşık şey
şık mını elbıse gıy dıyecem ama anam bu gobıslede sıgmazsınkı ben eskılerımı hıc gıyemıyorum malesefkafamçokkarıştı
dedıgımı yap ozaman utanır hatırlar belkı yarında hedayen gelır hee nedersın:eek:

buarada nice saglıklı huzurlu mutlu aşk dolu senelere cnmmm bebbişinizle bırlıkteeeeea.s.

mavili evlilik yıldönümünüz kutlu olsun..
Rabbim nice uzun seneler yıldönümü kutlamayı nasip etsin..bebişinizle birlikte..

derya seninki minicik silmesen de bişey olmaz , zor görünüyo zaten:))

sagol canım benim o senin tatlılığın Şeniz
11 kilo aldım aslında ama minyon tipliyim yaa iyi saklıyorum kiloları :dance:
bebiş de iki hafta önden gidiyo boyu kilosu.. dr da diyo her defasında , bebek babasına çekicek galiba diyo :roflol: eşim benim tam tersim uzun ve yapılı da jeyyar

ayten teşekkürler canım silmişsin yeni gördüm mucukkss
Şeniz

Benim bebişte öyle mervecim ama ben minyon değilim eşimle aramızdada fazla boy farkı yok ben 4,5 kilo,eşimde 5 kilo doğmuş ama bilemem tabi bizim minik kuş ne kadar doğar sağlıklı olsunda önemli değil normal kiloda olsun yeterki,aslında minyon olmak avantaj canım bayan için o yüzden maşallah sana nazar değmesin yania.s.

hatırlar yaaa hatırlamazsa aksama guzel bı sofra hazırla bıde pasta yap bıde slow muzık ac tmm iştesırnaşık şey
şık mını elbıse gıy dıyecem ama anam bu gobıslede sıgmazsınkı ben eskılerımı hıc gıyemıyorum malesefkafamçokkarıştı
dedıgımı yap ozaman utanır hatırlar belkı yarında hedayen gelır hee nedersın:eek:

buarada nice saglıklı huzurlu mutlu aşk dolu senelere cnmmm bebbişinizle bırlıkteeeeea.s.

Ayy valla ayağa kalkmaya halim yok kız ev çatı katı yanıyor.Dışarıya çıkarız bi yerlere bişeyler yeriz diye düşünmüştüm.Henüz kutlamayınca enerjim iyice gitti.Hatırlatsam diyecekki aklımdaydı ama akşam söylemeyi düşünüyordum deyip kestirip atacak.Bende merak ediyorum gerçekten hatırlayıp hatırlamadığını ama ben dayanamam kesin birazdan söylerim.Doğumgünlerimdede böyle bu,hatırlar ama akşam kutlanır öyle şeyler diye gündüz bişey söylemez.Ben onun yerinde olsam sabah başucuna notu koymuştum msjı yazmıştım sabah tlfnunu açınca alsın diye.Sonrada hemen arardım.Nerdeee...Eskiden yapardı tabi.Hediye felan istemem.Doğumgünümde alsın yeter.Toptan aldırıyorum zaten doğumgünümde yerimseniben

Benim bebişte öyle mervecim ama ben minyon değilim eşimle aramızdada fazla boy farkı yok ben 4,5 kilo,eşimde 5 kilo doğmuş ama bilemem tabi bizim minik kuş ne kadar doğar sağlıklı olsunda önemli değil normal kiloda olsun yeterki,aslında minyon olmak avantaj canım bayan için o yüzden maşallah sana nazar değmesin yania.s.

sagol canım .. oy oy siz de tombiş tombiş doğmuşsunuz maşaAllah..tabii bebişler de genetik olarak bize yakın doğarlar herhalde.. minyon olduğuma bakma ben de 3.600 doğmuşum hem de 15 gün erken :roflol: 9 ay dursam 4 kg yu bulacakmışım demek ki a.s

nuray canım arkadaşın doğum yapmış hayırlı olsun .. benim annem de benim 15 gün önce dünyaya geldiğimi söyler hep..suyu gelmiş acil dr a gitmiş boynuma kordon dolanmış ameliyata almışlar acil :eek: yazık kasığının bi tarafından öbür tarafına kadar kesmişler annemi .. benim bebiş de bana benzer de aceleci olur mu bilmiyorum hayırlısı olsun canım..:teselli:

benim bebekte 28 haftalıkken 30 hafta görünüyordu biz de eşimle iriyiz biraz.Doktor sorun yok bebek iri dedi siz nasılsanız o da öyle olacak dedi

Ayy valla ayağa kalkmaya halim yok kız ev çatı katı yanıyor.Dışarıya çıkarız bi yerlere bişeyler yeriz diye düşünmüştüm.Henüz kutlamayınca enerjim iyice gitti.Hatırlatsam diyecekki aklımdaydı ama akşam söylemeyi düşünüyordum deyip kestirip atacak.Bende merak ediyorum gerçekten hatırlayıp hatırlamadığını ama ben dayanamam kesin birazdan söylerim.Doğumgünlerimdede böyle bu,hatırlar ama akşam kutlanır öyle şeyler diye gündüz bişey söylemez.Ben onun yerinde olsam sabah başucuna notu koymuştum msjı yazmıştım sabah tlfnunu açınca alsın diye.Sonrada hemen arardım.Nerdeee...Eskiden yapardı tabi.Hediye felan istemem.Doğumgünümde alsın yeter.Toptan aldırıyorum zaten doğumgünümde yerimseniben

şakkıdı nedim sen bılırsın cnm unutupta kahveye gıtmesınde yıneeee:eek:klava:
dedıgın gıbı belkı aksama kutlar hatta senı yemege cıkartır sırnaşık şey

benim bebekte 28 haftalıkken 30 hafta görünüyordu biz de eşimle iriyiz biraz.Doktor sorun yok bebek iri dedi siz nasılsanız o da öyle olacak dedi

evet canım aynen tam 2 hafta önde çıkıyor ölçümler..bizim dr da normal sorun yok diyo ama 1,5 - 2 hafta önce doğabilir diyo.. sizin dr da söylüyor mu bunu ?

evet canım aynen tam 2 hafta önde çıkıyor ölçümler..bizim dr da normal sorun yok diyo ama 1,5 - 2 hafta önce doğabilir diyo.. sizin dr da söylüyor mu bunu ?

canım ben 28.haftada gıttıgımde doktor sadece sezeryan olursa 2 hafta once alınır dedı ama onun dısında bırsey demedı olabılırmıymıs oyle bırsey acaba:uhm:

Mutluluklarrr Allah eşinle ve bebişinle sağlıklı nice yıllar nasip etsin inşallahhhh
a.s.:nazar:

X