2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

eferinnnn canımmm sana.....
Benden çok şey öğrenmişsin naniknanik

yanlız aytege alemsin vallaa... tulumu zıbın diye deryaya yutturacaksın... :roflol:
a.s.

sırnaşık şeyhee eferın dimi bana baya şey ogrenmişim ohh catla senide gectimmm:roflol:

ay gercektende tulumu zıbın dıye yutturacak delii:roflol:

buyrun arkidişler ozellikle tulum diye yutturmaya calısanlar lutfen bakınız
DİİİSS İSEE ZIBIN:roflol:

BUDA SÜSLÜ ZIBIN:)))))))

:icecream:

çocuk belki bekler de canım o zaman normal doğum olayına girebilir...ben çoooookkk korkuyorum...ay nasıl anne olacağız ya....offfffffffff.......

eferinnnn canımmm sana.....
Benden çok şey öğrenmişsin naniknanik

yanlız aytege alemsin vallaa... tulumu zıbın diye deryaya yutturacaksın... :roflol:
a.s.

ZIBIN O İŞTEEEEEEEEEE BENİM DEDİĞİM DERYACIM BU SEREN VARYA HERŞEYİ BÖYLE BİLİYORUM DİYE GEÇİNİYOR:mymeka: AMA HİÇBİŞİ BİLDİĞİ YOK BENİM ANLATTIĞIM ZIBINI KIRK YILLIK ZIBINI TULUM DİYOOO YUHHHHHHHHHHH NEYSE DERYACIMkafamçokkarıştı SEN BİLGİLERİ BENİM GİBİ TECRÜBELİ ANNE ADAYLARINDAN AL. SERENCİM SANADA TEESÜF EDERİM:mymeka: YANLIŞ YÖNLENDİRME YAPMA LÜTFEN GİTT VE ÖĞRENDE GEL TAMMAAM MIIIIIIIIIII Mİlaelaelaelaelae

aytege bu arada benim de ikizim var )))) demek ki ikizler de göbek deliğini uzun tuutyorlar.biz tek yumurta ikizleriyiz.çok benziyoruz.siz nasılsınız?

Yani,bebişleriniz bi yerlerinizi kabarttığı yada böyle geriniyor gibi olduğu vücudunun bi yerlerini dirediği zaman sizdede ağrı oluyor öylemi?Bende üzülüyordum bebğin hareketide bile canın yanıyor doğumda nasıl dayanacaksın sen diye.

aynen cxanım benimki de öyle....hatta her zaman sırtı değil çoğunlukla poposu kabarıyor benimkinin :)))

şimdi ben hanginize inanacağım....senin ki tulum değil mi?yoksa ikisi aynı şey mi :))

SEN BANA INAN CNM
RESMINIDE YOLLADIM BAKABILIRSIN
BEN 4-5 TANE ALDIM GOBEK DUSTUKTEN SONRADA GIYDIREBILIRSIN ZATEN TENLERİ YUMUSACIK OLACAK TAHRIŞ EDILMEMESI GEREK SIK SIK USTUNUNDE DEGISMESI GEREK O YUZDEN SENDE 2-3 TANE ALSAN YETERLI HAVALARDA SOGUK OLACAGI ICIN ONLAR İİ TUTAR ATLET NIYETINEDE GIYDIRIRSIN CNM :1hug:

:roflol::roflol::roflol:
KIZ SENINKI TULUM AYAKLI ZIBINMI OLURMUS DELÜÜÜÜÜÜ:roflol:

VALLAHA BAK GİTTİM SORDUM ARASTIRDIMDA ALDIM HATTA SEN BUGUN DISARI Bİ CIK GEZ SONRA BI BEBE DUKKANINA GIR İÇ ZIBIN İSTİYORUM DE ONLARDA SANA BENIM DEDIGIMDEN CIKARTMAZSA GEL BURDA BANA TÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ YAP SURATIMI YIKAMAYA RAGZIYIM VALLA:lepi:

aytege bu arada benim de ikizim var )))) demek ki ikizler de göbek deliğini uzun tuutyorlar.biz tek yumurta ikizleriyiz.çok benziyoruz.siz nasılsınız?

CANIM BİZ ÇİFT YUMURTA O ERKEK , O 3 KLİONUN ÜSTÜNDE DOĞMUŞ BEN 2,2 DOĞMUŞUM VE ANNMEM DOĞUM YAPANA KADAR İKİZ OLDUĞUNU BİLMİYOMUŞfisfisfis

sağol canım yaa..valla yutturacak aytencim de bana...sevinmiştim ..tulum 6 tane varda...neyse zıbın da alırız o zaman...bu zıbınların içind ebirşey giydiriliyoırmu...sadece zıbını giydirip altına da aykalrı kapalı olan altlardan giydirip bırakacağız mı?üşümez mi;

benim göbeğimin içinde 2 tane koca koca ben vardı.göbek deliği iyice dısarı cıktıgı için.o koca benlerde dısarda doktora ilk göbegimi açınca cok gerilmiştim.hoş görünmüyo koca koca 2 tane ben

HIIIIIIIIIIIIIII TABİ TABİİİİİİİİİlaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelae DE GETTTTT UĞRAŞTIRMA BENİ ÖĞRENDE GEL YA HUUUUUUUUUnaniknanik:roflol:

yaaaaaaaaaaa kafam karıştı bemnim ( google yazıp bakayım bari vardır belkim...

HIIIIIIIIIIIIIII TABİ TABİİİİİİİİİlaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelae DE GETTTTT UĞRAŞTIRMA BENİ ÖĞRENDE GEL YA HUUUUUUUUUnaniknanik:roflol:

TMM KIS OZAMAN BANA SENIN DEDIGIN ZIBINI BUL KOY RESMINI HADE BEKLIYORUM BAKIM HANGIMIZINKI DOGRUUU OLABILIR BENDE YANLIS BILEBILIRIM BELKI SENINKI DOGRUDUR DİYECEEEM EMEEEEEEEEEEEE
BENIMKI DOGRU ,% 100 EMINIM AMA BELKI SENINKI FARKLI BİŞEYDIRDE ONADA ZIBIN DENIYORDURkafamçokkarıştı

HADE BEKLIYORUM ZIBIN BUL KOY RESMINIlaelaelaelaelae

HATTA BURALARIN BİLMİŞ CANSUSU VARDIR SEN BİLİİNMİ KIS CANSU SOLE BAKIM BENIMKI DOGRUMU DİİLMİsırnaşık şey

ay sonunda geçmişi oku oku yeni geldim en son kısma :))) amma da yazmışsınız dün öğlenden beri....ağustos annelerine de bakıyorum arada hiç hareket yok..burası müthiş valla bu aralar kıpır kıpır.....

yaaaaaaaaaaa kafam karıştı bemnim ( google yazıp bakayım bari vardır belkim...

:roflolERYACIM ŞAKA YAPIYORUM YAA SERENLE UĞRAŞMAK PEK GÜZEL ONDAN BEN YANLIŞ BİLİYOMUŞUM AMA SERENE SÖYLEME SEN DE SERENE DEKİ AYTENİN DEDİĞİ DOĞRU DEEE GETTTTTTT İŞİNE DEEEE. BİRDE REİM BUŞMUŞUN AYIP BEEE DEEEEEEE:roflol:

NE UĞRAŞAYIM YAAAA RESİM FELAN BENİM SÖZÜM SENET :roflol:naniknaniknaniknaniklaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

canım ağrı oluyor diyebileceğim kadar bişi olmuyor.. Ama hafif bir rahatsızlık sızı gibi gibi bişi oluyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…