2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

raporumu aldım ama şimdilik çalışmaya devam ediyorum. eleman ayarlayamadılar. bu ayı çıkartırım galiba bu gün gerçekten istanbulda hava çok güzel serin fazla sıcak yok.

günaydın serencim hoşgeldin :)
bu emzirme yastıkları gerçekten kullanışlı mı ki ya ben almayı hiç düşünmemiştim işe yaramıyor demişti birkaç tecrübeli kişi..ne yapsam kafam karıştıı..kullanılmazsa boşuna yer kaplamasın sonra :))

Aytege sen nerde oturuyorsun Antalyada meltemde oturuyorum ben çalışmıyorum

kusura bakma dün cevap vermedim ben eski sanayi karakoluna yakın oturuyorum ben çalışıyorum hala muhasebe işi yapıyorum özel bir sektörde. ben jıefeme gidiyodum ibrahim beye, şimdi ssk ile anlaşmalarını iptal etmişler ne yapsam diye düşünüyorum. jınefemin doğum ücreti biraz pahalı acaba diyorum orhan hoşgöre gitsem özeline devlette doğum yapsam mı acaba diye düşünüyyorum. sen kime gidiyorusun canım. memnunmusun doktorundan. doğumu nerde yapmayı planlıyosun.

CAnım çok geçmiş olsun ya.. Nereden çıkmış ki o ya.. Şeker yüksek falan diye mi acaba? Dayanabildiğin kadar dayan bakalım, fazla kaşımamaya çalış. Hepimiz için hakkımızda hayırlısı olsun... Her şeyde bi hayır vardır. Sıkma canını, psikolojik de olabilir bakarsın...

bir tanemm sana da günaydınnn tabi EGE paşa mıza da günaydınn
Tabi doktora gideyim öğrendiklerimi yine sizinle paylaşıcam hiç merak etme...
şimdi bebek bakımı ve sağlığı ile ilgili bir kitap okuyorum.. önemli yerlerini buraya da yazarım ki hepimiz faydalanalım.:CüvCüv:
Canım evle ilgileniyorum.. Tatil dönüşü getirdiğim eşyaların yıkanıp ütülenmesi yerleştirilmesi falan derken baya yorulmuşum iki gündür...
Bugün internet başındayım.. dinlenicem... Evde toz içinde ama artık kendimi çok zorlamamam gerekiyor...
Canım yataktan kalkarken yana dön kollarınla destek alarak kalk.. Düz kalkmaya çalıışrsan göbek fıtığı olabilirmişiz doktorum beni uyarmıştı bu konuda... Yan kalkarken ağrı pek olmuyor...
Benim de ayaklarımdaki şişmeler iki gündür arttı.. Ama dinlenince geçiyor... Bir de artık kasıklarım ve kalçalarımdaki etler çok fazla ağrı yapıyor... Herhalde vücud doğum için kendini genişletmeye çalışıyor diye düşünüyorum...
alışveriş olayım da nerdeyse bitti sayılır... Listem elimde eksikleri de iki haftaya kadar tamamlarım.. Bora mın nerdeyse bütün eşyaları yıkandı ütülendi.. Küçük hurçlarda tertemiz bekliyor... Dolapların içine kapitoneden örtü dikicez bu hafta sonu onları da yerleştirince eşyalar da dolaba girecek.... Hastane çantamında az bir eksiği kaldı..

Allah hepimizi sağlıkla bebişlerimize kavuştursun inşallahhhhh

ay sanki mangala gelecekmişim gibi oldu :roflol:
hani yakınsak buluşuruz mother care falan gideriz diye demiştim biz kk dan çok arkadaş görüşüyoruz

inan ki çalışmaktan mather care nerde onu ble bilmiyorum ben daha hiç bir alışverişimi yapmadım yaaaaaaaaaaaasenağlama aslında süper olur ben önümüzdeki ay izne ayrılıcam o zaman süer olur gerçekten bildiğin yerler varsa gidip bişeyler alsak süper olur:1rolleyes:

Canım çevremdeki bebekli kişiler emzirme işlemi için normal yastıkda aynı işi görüyor diyorlar... Ama içinde hevesin varsa fiyatı da uygunda istersen al..
Ama ben almıycam normal yastıkla idare edicem... Sonra bir de bu aldıklarımızı nerde saklıycaz derdi başlayacak..
:1hug:

canım devlet hastanesinde böyle sanırım.ben özel hastaneye gittigim için oradan aldım bana ayrı bi kagıtta yazılı verdiler.ama duyduguma göre saglık karnesinebile yazıp veriyolarmış.dogrudur almış oldugun rapor stres yapma

sagol canım..ben de işi bitince nereye koyacağım kocaman şeyler hepsi diye düşünerek almayacağım sanırım a.s

bu arada herkese günaydın hepinizi çok çok öpüyorum şişko hamişlerrr:1hug:a.s.

serencim o değinden bende oluyor yataktan kalkarken aynısı bende de oluyor özelikle gece tuvalate kalkerken çok sıkışmış oluyorum o zaman daha çok ağrı oluyor. yani normalmiymiş acaba böyle bir ağrı.

aslıcım senin de tuttu erkek gösteriyo

kızlar benimde sol ayağımın tabanında acayip ağrı ve kaşıntı oluyor sizdede oluyor mu , birde göbek deliğin acayip dışarı doğru kabardı

kızlar benimde sol ayağımın tabanında acayip ağrı ve kaşıntı oluyor sizdede oluyor mu , birde göbek deliğin acayip dışarı doğru kabardı

günaydın mukora...aynen benim de göbek deliği dışarı fırladı tamamen başlarda içe gömülmüştü şimdi dışarı fırladı :smiley-cool:

güzelim sende tuttu erkek cıkıyo sanada.
şimdilik 6ya 5 tuttu.

tmm cnm ben cozdum olayısırnaşık şey gercektende tutmus benımkı e artık ıkıncıyede burda karar verıp ordan hesaplar kız yaparız :lepi:

valla ya suan erkek bebiş bekleyen analar size dıyorum ıkıncı cocuk ıcın o takvımden yararlanarak bi deneme yapalım bakalım tutacakmı:teytey:

pekı mesela ben 2012de bidaha bebiş istiyorum diyelım ama kızımda olsun sıtıyorum
hangi donemde başlım calısmalara:roflol::roflol:

ay birini dogurmadan otekını dusunur oldum cocuk yuvası acarım artıkın ilerde:lepi:

günaydın mukora...aynen benim de göbek deliği dışarı fırladı tamamen başlarda içe gömülmüştü şimdi dışarı fırladı :smiley-cool:

kızlar benim göbek deliğimi ne siz sorun ne ben söyliyeyim. ben doğarken ikizimle uğraşmaktan benim göbek deliğimi uzun tutmuşlar birazcık , zaten hamiş değilkende göbek deliğimden pek haz almazdım. anneme kızardım niye ilgilenmedin göbek deliğim kesilirken anneeeeeeeeeeeeee diye sorarım hep. kadıncağızda bakar güller bana. evet kızımm nasıl atladım ben o konuyu der:roflol::roflol: kadın zaten doğurmuş 2 tane birden pestili çıkmış benim hesap sorduğum şeye bakın. neyse benim göbek deliği iyice bir tümsek bir şey oldu çıktı o şekilde duruyor:roflol::roflol: onun için halinize şükredin

Son düzenleme:

normal cnm cunku cansununda dedıgı gıbı vucut kendını doguma hazırladıkca bızde genısleme oluyor bebişler assagıya ınıyor e bıde buyuyo annesiii yerı daralıyo bide sen çişini tutarsan bebiş gıt artık işe diye sinyaller veriyoo:lepi:
idrar tutmakta ii degılmıs ama uyku sersemı anlamıyoruz iştesırnaşık şey

deryacım zıbın ne biliyonmu:::::

hani karete yaparken kroveze gıbı gomlek gıyılıyo ya yada bornoz gıbı bı tarafını ıce bı tarafını dışa ortusturuyoruz ya vucudumuzu aynen ole bişi tabı tulbent gıbı cok ınse kucucuk cok şirin bisey cnm
anca bole anlatılırdı yani heee laelaelaelaelae

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…