2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

kızlar emzırme mınderını daha onceden netten okuyunca fılan gormustum ama almak aklımda yoktu..
gırdıgım magaza da gorunce almadan edemedım.. annemde bayıldı gercekten daha kullanmamıs olmama ragmen ne kadar kullanıslı oldugunu anladım..
ınanın cok ıse yarıyacak bırsey almanızı tavsıye edıyorum.. yerimseniben
ayrıca sadece emzırme mınderı degıl bebege destek mınder olarak ta kullanılıyor yenı oturmaya basladıgı zamanlarda..
ve yuzustu yatabılmesını saglıyor cok guzel bırsey..
bırde emınonunde ırem bebe magazasın herkese tavsıye edıyorum gercekten cok memnun kaldım oradan hem cok kalıtelı urunler
hem her turlu sey bulunuyor hemde fıyatlar daha uygun.. cok yardımcı oldular her urun hakkında cok bılgılıydı yardımcı olan beyfendı.. yerimseniben

canım bende neredeyse tüm alışverişimi irem bebeden yaptım zaten ablamın doğumunda da ordan yapmıştık çok memnun kalmıştı şimdi de ben ordan yaptım emzirme minderini bende gördüm hatta elime aldım kasaya götürüyodum ki bunu da alıyorum diye eşim gördü ve bu ne yaa kocaman şey dedi bunun daha portatif olanı yok mu dedi bu çok büyük dedi adama sorduk bizi karşı mağazaya yolladı orda küçücük boyu vardı lastikli koluna geçiriyosun çok kullanışlı bişey resmini çeker yollarım sonra vazgeçip onu aldık ama diğer tüm ürünlerimi irem bebeden aldım

emzirmeminderilz6.th.jpg]
burası önü
[img=http://img140.imageshack.us/img140/6712/emzirmeminderay8.th.jpg] bu da arkası

benim aldığım emzürme minderi bu hem biyere taşımakta çok kolay anneme ablama yakınlara falan giderken kolaylıkla çantalara sığar

slm kızlar şimdi yürüyüşten geldim giderken yürüdüm dönüşte eşim arabayla getirdi nasıl yürüyüşse artık benimki :roflol:.

anessa emzirme minderim çok güzelmiş canım güle güle kullan... :CüvCüv:

teşekkür ederim canım bende görmemiştim büyük olanlarını nette görmüştüm irem bebede de gördüm ama bunu görmemiştim bu bana daha kullanışlı gibi geldi gerçi bakalım kullanınca görcez

ne güzel canım bende yürümek istiyorum ama eşimin azerbeycan baküden bi yakını bu aylarda yürümesin erken doğum tehdidi olur son ayda yürüsün demiş orda doktorlar hep öyle söylüyomuş eşimde ondan etkileniyo yürütmüyo beni gıcık oluyorum

eee zaten son aylardayız anessacım sen ikna et kocanı ya da doktor onun yanında söylesin o zaman götürür belki
benimkine de beraber gidelim dedim gelmedi bende biraz kırıldım gittim arkamdan aradı sen yürü de ben seni alıyım diye ben de tamam dedim ii oldu yorulmuştum zaten....

iyi akşamlar hamişler ......
bende sıkıldım aşkımla dışarı çıkacağım biraz dolaşalım diyorum günlerdir evden çıkmıyoruz sıcaklardan akşam iyi hava biraz rüzgar var........

günaydın selma cansu.. nasılsınız ?

bugün hava serin gibi biraz ne güzel inşAllah yağmur yağar...:))

herkese güzel bir gün diliyorum..

herkese iyi akşamlar kocişim gelir birazdan masayı hazırlıyım karnımızı doyuralım

cnm o emzırme yastıgından hıc gormedım bende buyuklerden gordum alimmi diyede hala dusunuyorum sende istanbuldasın
neresınden aldın bi tarıf edermısın cnma.s.

günaydın selma cansu.. nasılsınız ?

bugün hava serin gibi biraz ne güzel inşAllah yağmur yağar...:))

herkese güzel bir gün diliyorum..

Günaydın merve...

Evet bugün biraz serin.. İnşallahh birkaç gün böyle olur havalar da bizler de rahat geçiririz...
:1hug:

günaydın canımm
Maşallahh bebişine kocaman olmuş... :nazar::nazar:
Raporunu da almışsın gözün aydın..

Bende c.tesi gidicem doktora bebişimi görücem inşş...

günaydınnnnn casucummmm:1hug:
naber kıs fazla gelmıyorsun buralara hayırdır sendemı alısverıs derdındesın yoksa evınlemı ugrasıyorsun cnm:icecream:

valla senınkıde buyumustur sen bu c.tesı gıdıyorsun bende kısmetse haftaya c.tesı gıdıcem oğluşu gormeye hep senden 1 hafta gerideyim:lepi:
sen ögren bilgilendir bizleri sayende bende o haftalarda bebiş kac kılo almıs boyu nedır ogrenıyorum valla gerci her bebek aynı degıldır ama olsungamyoncuiremsu

31. haftadasın agrıların varmı cnm ben yataktan kalkarken bazen gobegımın altına agrı saplanıyo ole kalıyorum sonrasında yavas yavas cözülüyor o agrı
ve dedıgın gıbı aksamları soguk suya tutuyorum bacaklarımı ayaklarımı ınan agrım kalmıyo yoksa gercekten ayaklarda şişiyo baldırlarda agrıyo ama sayende bunuda ogrenmiş oldum saol canımmmm:1hug:a.s.

günaydın hanımlar,
dün gittim 32. hafta raporumu aldım. bebişim 45 cm 2.180 gr olmuş.

ayy maşallah cnm yaa kocaman olmus bebişin:nazar::nazar:

ben en son gitigimde 26 haftalık 840 grm dı:icecream:

şuan 30. haftadayım haftaya kontrolum var benımkıde kıloya gecmıstır artık bakalım bizimki nekadar buyudu:emir_bebek:

off artık ınan yatagını kıyafetlerını gordukce bide ıcımde kıpır kıpır onu hıssettıkce artık dogsada koklasam sevsem dıyorum:çok üzgünüm:
valla artık bebişi istiyorum yawwww
ama çagırmim onlar duyup erkenden dogabılıyomus keratalar kafamçokkarıştı
allahım herkeze herseyın hayırlısını versin
aminnn:nazar:a.s.
:enbuyukkk:

X