2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

betülcüm çok güzel herşeyiniz sağlıkla iyi günlerde kullanın bebişin ve sen..
mothercare hastane çıkışınız da gözüme tanıdık geldi bi yerlerden..yerimsenibenyerimseniben

evet canım ıkı takım hast. cıkısı aldım mothercare dan..
ama dun magazada baska bır hast. cıkısı gordum albiminin dayanamadım onu da aldım..
sanırım hast. onu goturucem.. bırde yanında ayıcıgı var.. onunla uyuyormus bebek astım hastalarına bıle zararsız mıs.. bırde o oyuncaga alısınca yanına verınce uykuya dalması daha kolay oluyormus..
pedagog ve psikolokların tavsıyesıymıs.. bilmiyorum bunu ılk defa duydum ama denıyecegım bakalım..

en cokta hırkasına bayıldım bu takımıın..
hepsi yumusacık puf puff..

oğluummm ne zaman gelıceksın doldurucaksın bunların içini.. senağlama
ay cok tuhaf oluyor ınsan gecerken odanın kapısı acık oda takımı duruyor.. bakıyorum oylee buraya bır bebek gelıcek bana aıt bır bebek sesı olucak evde..
cok ılgınc ya Allahım sana sukurler olsun bu gunlerıde gordum yaaa...

işte benim bebişimin oyuncakları :roflol:

cüvcüv çok güzel olmuş patikler ve duvar rafınız..güle güle güzel günlerde kullanın..şekerlerden bize de ayır a.s

ne güsellll yaaa keşke sizi tanımak mümkün olsaydı. çünkü bizim evde tam tersi benim kocişle ben sanki dünyanın tüm derdi üzerimizde gibi hep düşünceliyizdir. amannnnn allah bozmasın nazar değmesin size.

betül aldıkların çok güzel duygu seninde hayırlı olsun Rabbim sağlıklı uzun ömürler versin bebişlerimize güle güle kullanın
aynı şekilde bi odada hepsi üst süte benimde gözüm kesmiyor yıkancak ütülencek yerleşecek sağolsun ablam gelcek artık o yapar

Merve canım çok tatlıymış senin oyuncaklarda bayıldım valla,en kısa zamanda bende alıcam mutlaka,betül hastane çıkışlarıda çok güzel canım gülegüle giydir bebişine canım

merve senınkının oyuncakları da cok seker cıcı cıcı ya yesınler oyuncaklarıda bebişide..
hepsini birlikte.. :)

hepimiz aynı duygular içindeyiz demek ki ...ben de odasının önünden geçerken çok duygulanıyorum hatta ağlıyorum..allah hepimize sağlık versin onların bu eşyaları doldurduğu günleride görelim ..çıkıyorum kızlar anneme gideceğim birazdan..hepinize bol tepikli bir gün dilerimmm..

Merve canım çok tatlıymış senin oyuncaklarda bayıldım valla,en kısa zamanda bende alıcam mutlaka,betül hastane çıkışlarıda çok güzel canım gülegüle giydir bebişine canım

sagol canım .. yazdığını okudum güldüm pintiliğin tuttu demek hıı :roflol:
bebişine oyuncak da alırsın annesi biraz büyüsünler oynarlar..oynamakla birlikte yolar kopartırlarlar saçını başını oyuncak bebeklerin

:1hug:AMİİN CNM AMİİNNN CUMLEMIZIN BOZMASIN INSALLAH
BİZİMDE DUSUNCELERIMIZ SIKINTILARIMIZ OLMAZMI HIC OLUYOR TABIKIDE AMA TAK TAK NEREYE KADAR KENDIMIZI HASTA EDECEGIMIZE HAYATI YASAMAYI TERCIH EDIYORUZ NAPALIM HAYAT BU COK ACIMASIZ GERCEKTEN BAZEN MADDİ BAZEN MANEVİ SIKINTIYA BIZLERDE DUSUYORUZ TABIKIDE
BAK BİR SARKI VAR BILIRSIN İŞTE ONU YAŞIYORUZ BİZsırnaşık şey

hayaaaaaatt kaderee inaaattt seni sil baaştaaannnn yaşayacağım ahtım olsunnn:icecream: YAA TATLİŞKOM İŞTE OLEE INADINA YAŞICAKSIN,
BUARADA INSALLAH YOLUMUZ ANTALYAYA DUSERSE SANADA UGRARIZ SIZINDE YOLUNUZ ISTANBULA DUSERSE BENDE BEKLERIM OKİŞŞŞŞ
:1hug:

:roflol::roflol::roflol:Öyle valla kız benim bazen tutar böyle beğendim aslında ama almadım yanımda paramda vardı üstelik neyse haftaya artık zaten bide eşime gelecek hafta bi hediye almam lazım 4 ağustosta evlilk yıldönümümz inşallah ona bişeyler alırken pintiliğim tutmaz

İNTERNETTE BULDUM ŞİMDİ SÖYLEDĞİN İREM BEBEYİ İNCELİYORUM CANIM. ÇOK TEŞEKÜRLER.:lepi:

canım ıntertten satıslarının oldugunuda soylemıslerdı bana..
ama nettekı fıyatlar magadakınden yuksek etıket fıyatları.. yanı ben ordan alısverıs yaptım mesela aldıgım tum seylerın uzerındekı etıket fıyatlarının 10-20 ytl dusugune aldım..

şapkalı bebek harıc gerısı ikeadan canım..
şapkalı bebegı cok onceden pazarda gordugumde almıstım.. :icecream:
ama her yerde var ben sık sık goruyorum ondan..

:roflol: ayy erkeklere hediye almak zor valla canım seçenek az çünkü..evlilik yıldönümünde eşin sana alsın sen almasan da olur :roflol: ben öyle yapıyorum :roflol: üçüncü evlilik yıl dönümünüz mü olacak canım ? Allah nice uzun seneler nasip etsin bebişinizle Şeniz

hepinizin herbişiyi pek güzel...benimkinin odası henüz boş bişi almadık bi iki haftaya toptan alıcaz...o boş oda dolucak..bu kucak dolucak...kıyafetler dolucak..kokusu..sesi..rabbim cümlemizi kemgözden korusun..sağlıkla tamamına erdirsin işallah..

iyi oldu söylediğin canım o zaman ben hiç bakmayayım acaba antalyada varmı? araştırayım madem ben.a.s.

Mervecim canım kusura bakma dayımın kızı msn.yi aç dedi kurtulamadım iki saattir şimdi gördüm tatlım,aslında en iyisi onun bana hediye alması ama ben dayanamıyorum napiyim :asigim:kız ama bana almazsa o görür gününüklava:,3.bitanem kısmetse inşallah hepimiz için Allah ım eşlerimiz ve çocuklarımızla birlikte bi ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşamayı nasip etsin...Sonra gelirim ben yine çok öptüümmma.s.

...........................................................

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…