2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Canım benim ben o ağda işini güzellik salonunda yaptırıyorum.Valla o kadar ağırlaştım ki kolumu kaldıracak halim olmuyo napçaz bilmiyorum.Evimde adam akıllı temizlik istiyo hep üstün körük yapıyorum inşallah bi gün bi hareketlilik gelirde yaparım :dance:

kızlar emzırme mınderını daha onceden netten okuyunca fılan gormustum ama almak aklımda yoktu..
gırdıgım magaza da gorunce almadan edemedım.. annemde bayıldı gercekten daha kullanmamıs olmama ragmen ne kadar kullanıslı oldugunu anladım..
ınanın cok ıse yarıyacak bırsey almanızı tavsıye edıyorum.. yerimseniben
ayrıca sadece emzırme mınderı degıl bebege destek mınder olarak ta kullanılıyor yenı oturmaya basladıgı zamanlarda..
ve yuzustu yatabılmesını saglıyor cok guzel bırsey..
bırde emınonunde ırem bebe magazasın herkese tavsıye edıyorum gercekten cok memnun kaldım oradan hem cok kalıtelı urunler
hem her turlu sey bulunuyor hemde fıyatlar daha uygun.. cok yardımcı oldular her urun hakkında cok bılgılıydı yardımcı olan beyfendı.. yerimseniben

Son düzenleme:
Betülcüm aldıkların çok güzeller.İyi günlerde kullansın bebişin maşallah çok şey almışsın.Bende fırsat buldukça almaya çalışıyorum.Benimde herşeyim poşetlerde bugün beşiğimiz ve şifonyerimiz gelicek kısmetse yerleştiricem bakalım.Öpt cnm

betülcümm aynen sana katılıyorum canım bende eminönüne geçtigimde bütün bebe malzemelerini kıyafet dışındakilerin hepsini irem bebeden aldım sagolsunlar ilgilendilendir ama destek minderini görmedim aklımada gelmedi gelseydi alırdım artık başka yerden bakayım bencede çok iyi olur bizim için teşekkürr.

betülcüm çok güzel herşeyiniz sağlıkla iyi günlerde kullanın bebişin ve sen..
mothercare hastane çıkışınız da gözüme tanıdık geldi bi yerlerden..yerimsenibenyerimseniben

Kübracım ben daha önce evde makinayla kendim yapıyodum şimdi göbekten bişeyde göremiyorum güzellik salonunada gitmedim hiç bu iş için idare edicem artık napiyim,evdede çok iş var herşey gözümde büyüyo şu yavrumun kıyafetleri bile bekliyo ütülenmek için napıcaz kız hele bebek doğunca iyice yapamayız:lepi:

hepsıde ayrı ayrı guzel cnm ii gunlerde kullan

sanırım o masada ikeadan:roflol:

bıde o kocaman bebege bayıldım onu nerden aldın kıs:icecream:

hepinize cok tesekkurler arkadaslar..
ınsallah hepımızın bebeklerı gulucuklerle kahkahalarla doldururlar evımızı..

evet canım masada ıkea dan.. aslında bızım evde cogu esya ıkea dan.. :icecream:
o koca bebekte daha onceden kalma aslında onu kendıme almıstım daha hamıle değilken..:asigim: :roflol:
şimdi çocuğuma devredıyorum.. :roflol:
pazardan almıstım canım dolasıyorken gozume carpmıstı cok sevmıstım almadan edemedım..

Hoşbulduk mervecim elektrik kesilmişti şimdi yine geldim,nasılsın tatlım yedinmi pizzayı kıızzz:içelim:

sagol canım iyiyim çok şükür..yanıyorum sıcaklardan buram buram terliyor insan kafamçokkarıştı
yedim tabii dün.. kaçar mı hiç.. hem de bir pizzayı götürdüm valla :roflol: ama küçük boydu tabi :icecream:

betül oyuncakların hepsi ikea dan mı ? zürafadan ve şapkalı bebişten ben de istiyorum kıskandık lülülülülülü

kızlarrr ben azıcık uyuyup gelecek biraz agırlaştımmda görüşmek dilegiyleee hepiciginizi bebişlerle öpüyorummm.

Sorma Gülşah'çım en büyük destekçim eşim sağolsun herşeyimde bana yardımcı oluyo.Artık bebek olunca ben kendimi düşünemiyorum bile naparım cnm herhalde saçılırım heryere.

valla bend edıyecektım o bebegıde kendıme alım dıye:icecream: ama gercekten guzel cnm
senın bebeısınde kahkaha ata ata oynasın oyuncaklarıyla evınızden hıc gulucuk eksık olmasın kızlar hepınız ıcın dılıyorum bunu:1hug: yaa bole yazıyoruz resımler yolluyoruz dertlerımızı ortak yonlerımızı sevınclerımızı paylasıyoruz cok guzel bısey yaa
bırbırımızden destek alıyoruz bılgı alıyoruz soru soruyoruz super yaaa
bakın dogumdan sonrada 2008 EYLÜLÜNDE DOGUM YAPAN ÇILGIN ANALAR diye bir bolum acacam oraya geleceksınız valla karısmam heeeklava: ozamanda bebıslerımızı gsterıcez yıne sorunler derlet sevıncler olacak ozamanda paylasalım olurmuyerimseniben

:enbuyukkk::enbuyukkk:

:roflol::roflol:
:roflol::roflol::roflol:ÇOK ALEMSİN YAA KOCİŞİNDE SENİN GİBİ SİZ KOCİŞİNLE HER AKŞAM GÜLÜYOSUNUZDUR KESİN İKİ KEYİFLİ İNSANsırnaşık şey

bebek şekerlerimi de kendim yapayım dedim size de fikir olsun kızlar patikleri tığla yaptım organze aldım kurdalelerle yapıcam ama içine şeker değil de lavanta koyucam organzenin burası çok sıcak şeker dayanmaz diye düşündüm hatıra olsun işte

bu da ahşap boyadım askı oğlumun odasına

Afiyet olsun şekerim iyi yapmışsın yarasın bebişine,valla ben bi oturuşta şaka filan değil iki küçük boy pizzayı götürdüğüm günleri bilirim ama şimdi yiyemiyorum aman yemiyimde zaten istiyorumki iştahım kapansın ama bebeğim kilo alsın çok şeymi istiyorum imkansızmı böyle bişey,ay oyuncaklar benimde çok hoşuma gitti valla benim kuzunun daha hiç oyuncağı yok bende pazarı turladım biraz güzel bi oyuncak gördüm keşke alsaydım bazen pintiliğim tutuyo ama alıyim bende bikaç tanegamyoncuiremsu

Sorma Gülşah'çım en büyük destekçim eşim sağolsun herşeyimde bana yardımcı oluyo.Artık bebek olunca ben kendimi düşünemiyorum bile naparım cnm herhalde saçılırım heryere.

Çok şanslısın o zaman tatlım benim adamın ev işiyle arası çok kötü aman o yapmasın zaten sonra suratından geçilmiyo ben hallederim bi şekilde,doğuncada artık umrumda değil bir ay en azından annemle kayınvalidem dönüşümlü gelicekler onlar yapar sonrasınıda boşveeeeerrrrşakkıdı

:roflol::roflol:ÇOK ALEMSİN YAA KOCİŞİNDE SENİN GİBİ SİZ KOCİŞİNLE HER AKŞAM GÜLÜYOSUNUZDUR KESİN İKİ KEYİFLİ İNSANsırnaşık şey

:roflol:izledin dimiii:roflol: ay sevgılı kocam banada yapacakmıs aksam ole diyoo deli yaaasırnaşık şey
valla dedıgın gıbı bızım evde cok surat asılmaz genelde gulmekten cenemız agrır o benden ben ondan beterım anlıcan ole hayatı gırgıra almıs gıdıyoruz işte:lepi::teytey:

serencım perde modellerı cok guzelmıs ama benım derdım model degıl parası :roflol:
21 ytl metresıne dıyorlar 10 ytl yede var ama cok ıyı degıl.kucucuk perde 100 150 ytl bırde halısı var daha valla allah omur versın al al bıtmıyor kardesler ya :1no2:

bıraz once bebek odası ıcın aradılar getırıyorlarmıs kurmaya:teytey:
ay cok heyecanlıyım kızlar...cumartesı aldık bugun gelıyor şanslıyım valla.
ıyıkı acele etmemısım almakta:teytey:
ıste boyle gelsın bebısın odası cekıp fotosunu koyucam ınsallh:))

İNTERNETTE BULDUM ŞİMDİ SÖYLEDĞİN İREM BEBEYİ İNCELİYORUM CANIM. ÇOK TEŞEKÜRLER.:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…