2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

evet bayanlar alın size bir masraf dahakafamçokkarıştı

anam bi bu eksikti zaten, demın arkadasım aradı , sakın araba perdesı unutma dıyo
o nedemek dedım araba ıcın bebek perdelerı varmıs cocugu arkaya koydugumuzda yanındada olsak suratına gunes gecmemesı ıcın perdeler konuyormus ondanda alın dıyogamyoncuiremsu ay bu bebeklerın eksıklerı hıc bıtmez canlar laelaelaelaelae

işte perde modelıde bole bişiymiş ilgilenlere duyrulurrr:lepi:

kız sereeeeeeen ne alemsin yaaaaaaaa:içelim:
güldürdün beni geneee........
kızlar yaaa biz al al bitiremicez galiba bu eksiklri kaç zıbınınız var söyleyin bakimmm hani şu beyaz iç zıbındannngamyoncuiremsu

kızlar yaaa biz al al bitiremicez galiba bu eksiklri kaç zıbınınız var söyleyin bakimmm hani şu beyaz iç zıbındannngamyoncuiremsu

benim çok zıbınım yok tulum var hep zıbın kaç tane olmalı?

sırnaşık şey alemim dimi ben ay cok aleeemmm:lepi::1hug:

canıkom bende toplam 5 ıc zıbın var dahada fazla almayın dıyo anamla kaynanamCADIARZU yeter herhalde:kahve:

Ebru o dediğin içi zıbından 7-8 tane filan var canım body,tulum falan diğerleride bilmem yeterlimi sence

gülşah hoşgeldin
al bendende okadar sıcaklardan iş yapasım yok artık ablam gelcek hafta sonu Allahtan
seren bide perde çıkardın şimdi dostmusun düşmanmı :))) valla bitmiycek bu eksikler
ebru ben 7 tane zıbın aldım yeterli çok bile dediler göbeği düştükten sonra zıbında kullanmıycakmışız valla annem öle diyor :)

selam hamişler nasıl gidiyor ........
burası çok sıcak kılimayla durabiliyorum şuan ...............
sizlerin durumu nasıl bebşlerinizin

gülşah hoşgeldin
al bendende okadar sıcaklardan iş yapasım yok artık ablam gelcek hafta sonu Allahtan
seren bide perde çıkardın şimdi dostmusun düşmanmı :))) valla bitmiycek bu eksikler
ebru ben 7 tane zıbın aldım yeterli çok bile dediler göbeği düştükten sonra zıbında kullanmıycakmışız valla annem öle diyor :)

Hoşbulduk güldencim,iyi valla canım ne güzel ablan yardımcı olur sana hiç olmazsa,daha benim annem doğumuma 10 gün kala falan gelicek bizimki erken gelmezse inşallah,onun dışında eşimdende fayda yok benimde iş yapıcak gücüm yok nolcak valla bilemiyorum hayırlısı,yeter heralde canım o zıbınlar sonrasonda çıtçıtlı bodyler işimizi görür nasılsa

gülşah hoşgeldin

:1no2: ben cıkartmadııımmmmm arkidişim dusman sanırsamÇok üzgünüm çoook anam tmm eksıkler bıttı dıyorum bır bakıyorum yenı şeyler cıkıyo çıldıricegiiimmmkafamçokkarıştı aman cokta onemlı dgl onuda dogduktan sonra babaları alır :lepi: o an solerız kocacııııkkk su arabyada bı perde gerek janjanlı olanlardan dedıkmı iş tamam:icecream:

sağolun canlarımmmmmmm hepiniz cevap yazmışınız bende sadece bir tane vardı hastane çıkışında gerisi hep body ve tulum sizdekler iyiymş ben de 2 tane daha alayım demiştim zaten... Şeniz

selam hamişler nasıl gidiyor ........
burası çok sıcak kılimayla durabiliyorum şuan ...............
sizlerin durumu nasıl bebşlerinizin

Hoşgeldin canım valla buralarda öyle hele evin içi çok sıcak terler fışkırıyo dört yanımdan,senin işin biraz daha zor canım 3 canlısın sen üşütme kendini klimanın altında çok durupta ok:1hug:

serencim valla seninle insan bi ömür yaşlanmaz :))))
gulan hoşgeldin
bugün ank 38 derece yanıyor
manisa nasıldır kimbilir

kızlar benım kadar tembelı yoktur heralde herkes aldıgını ayrı ayrı cekıp koyuyor ben hepsını yıgdım bır masaya toptan cektım.. :roflol:

aslında dun alısverısten geldık annemle salonun yarısı paketler torbalarla dolu salı pazarı gıbıydı sımdı hepsını ayıkladım cıkardım masanın ustune koydum henuz odasına yerlestıremıyorum temızlık yapılıcak o zamana kadar burda dursun derlı toplu dedım.. :icecream:

img6570xv5.jpg

img6570xv5.4929b9492d.jpg

img6553nt8.jpg

img6553nt8.fef8ab28f1.jpg

su zürafa ya ve kenardan cıkmıs dılıne bayılıyorum yaa cok hoss ıkea 'nın oyuncakları..:1rolleyes:

img6565sx8.jpg

img6565sx8.e503fc1684.jpg

Betül'cüm aldıkların çok güzel cnm iyi günlerde kullan inşallah.Ne kadar çok şey almışsın.Benimde aldıklarım hep poşetlerde bugün oğlumun beşiği dolabı gelsin bende yerleştiricem.

hepsini güle güle kullansın bebeğinn sen bitirdin herald e alışveriş,n
sandalyede asılı olan mothercare mavili tulum takımları bizimkinin ilk hediyesi bayılıyorum onlaraa

kızlar benım kadar tembelı yoktur heralde herkes aldıgını ayrı ayrı cekıp koyuyor ben hepsını yıgdım bır masaya toptan cektım.. :roflol:

aslında dun alısverısten geldık annemle salonun yarısı paketler torbalarla dolu salı pazarı gıbıydı sımdı hepsını ayıkladım cıkardım masanın ustune koydum henuz odasına yerlestıremıyorum temızlık yapılıcak o zamana kadar burda dursun derlı toplu

img6565sx8.e503fc1684.jpg

hepsıde ayrı ayrı guzel cnm ii gunlerde kullan

sanırım o masada ikeadan:roflol:

bıde o kocaman bebege bayıldım onu nerden aldın kıs:icecream:

betülcümm aldıklarınızın hepsi birbirinden güzel oyuncaklara bayıldımm. allah güle güle kullandırmak nasip etsin.

betül hepsi çok güzel görünüyorlar..hele oyuncaklara bayıldım ben deee :)))
gülşah hoşgeldin tatlımmmm...

X