2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

aslımm cnm hosgeldın
ben gıdıpte baskasına yaptıramıyorumm ama kendım aynayı karsıya koyup inceleye ınceleye yapıyorumsırnaşık şey benımde canım cok yanıyor artık:çok üzgünüm:hatta hep kan fıskırıyor nedense sonra makınayla denım dedım ondada aynı seyler oldu hem acı hem kanama hemde morarma doktoruma sormustum orayı cok tahrıs etme sakın demıstı dogumda jılet kullanabılırsın demıstı:uhm: ama ben buyasıma kadar hiç jılet vurmadım yaaa nasıl yapıcam bılmıyorum valla:çok üzgünüm:

selincim cnm bende bu konuyu arastırıyordum bende 32. haftada rapor alıcam kısmetse
ama 37. haftaya kadar calısamıyorum 35. haftaya kadar calısabılıyorum sadece ve ondan sonrada bırdaha calısmayacagım ben nasıl rapor alım:uhm: 32. haftada calısabılır raporu alıp 35. haftadamı calısamaz raporu alsam acaba olurmu ole:uhm:

Geçmiş olsunn hicrann...
inşallahh ilerlemez bu ilaçlar biraz geriletir....
İçini ferah tut.. stres olursan belki daha da etkilenir kaşıntıların..

hicran cnm cok gemıs olsun ınsallah duzelırsın tez zamanda
cok kasımada tahrıs etme barı
bebeklerımız erkende gelse gecte gelse farketmez
yeterkı saglıklı sıhatlı olsunlar. takma kafana cnm:1hug:a.s.

canım herkes ne koparırsa demek ki... Ben de burada bir mağazada sordum metresine 45 ytl dediler...
Bende perdesini değiştirmekten vazgeçtim..

serencim sorma yaa bende önceleri çekinirdim aldıramazdım ama şimdi gittigim birisi var başkasına da gitmiyorum komple yaptırıyorum o kadar rahat oluyorki. bende hiç jiletle yapamam ama dedigin gibi çok canım yanıyor hala yanmayada devam ediyor. birde üstüne sıcak zaten çokta terliyorsunn. hadi bir ayım daha kaldı sık dişini diyorum artk ne yapalım.

seren ben de gidip yarın çalışabilir raporu alıcam canımmm ama sonra da 35.haftada gidip çalışamaz raporu alıcam çünkü 37 ye kdar beklemek istemiyorumm arın doktora söylicem bunu bakalım canımm

ben de hafta sonu komple ağda yaptırdım aslııııı ben de aynı kişiye gidiorum sürekli hamileyim diye özen gösteriyo bana ama bu sefer sıcaktan ben de çok zorlandım ilk defa ...ama kendim asla yapamam oraı hiç göremiyorum kiiiiiiiiiiiiiii

seren ben de gidip yarın çalışabilir raporu alıcam canımmm ama sonra da 35.haftada gidip çalışamaz raporu alıcam çünkü 37 ye kdar beklemek istemiyorumm arın doktora söylicem bunu bakalım canımm

ayyyyyyyyy ebuşşş tmm sorsana yaa doktoruna nolur bende 35. haftaya kadar calısıyorum ondan sonrada cıkıcam işten bıdahada gırmıcem sen dogumdan sonra tkrardan calısıcaksın ama ben calısmayacagım yanı 1 sene calısmayı dusunmuyorum cocugumla ılgılenım dıyorum benım ıcınde sorarmısın cnm aynı senınkı gıbı 32. haftada calısabılır raporu alım dıyorum 35. haftada calısamaz raporu alım ama tamamen ısten cıkım bıdaha baslamıcam bole olurmu dıye bı sorsana cnm sana zahmet:1hug:

aslıcım evet valla bıde sıcaklar olunca yapıs yapıs oluyosun e tutmuyo falan bıde karnımız buyuyunce dahada zorlanıyoruz gercı ben kendım yaptıgım ıcın zorlanıyorum
anam oturuyorum ayna karsısına egılemıyorum egılsem top gıbı yana dogru yuvarlanıyorum yavastan yavastan:roflol::roflol: tam komedı oldum yaa karnımı cekım dıyorum velet tekmelıyo sankı anneeeeeeeeeeeeeee baslıcam agdana rahar bırak benı der gıbı:roflol: napacaz bılmiim bacım allah yardımcımız osun valla:lepi:

kızlar gelirken birde agdacıma ugradım canım aşırı derecede yandıı sizdede oluyormu.

aslıcım normalde ağdami kendim yapardı ama artık göremediğim için 3 hafta önce gittim ağdacıya yanmak ne demek güzeelim ya 2 gün acıdı vallaa
bi de burda okudum sanırım kasılma oluyomuş erken doğum olabilirmiş dikkat edin yazıyodu
dr a sorcam ama utanıyorum

sorarım canımmmm ayıpsınnn canımmm...
sen benden haber bekleeee...ahhhh ahhhh gene benden fayda var şaplak maplak amaaaa

ebrucumm hoşgeldin tatlım yada burdaymıydın bilmiyorum ama gerçekten çok rahat oluyor ben hamilelikten bir kaç ay önce başlamıştım isabetli oldu şimdi hiç alamazdım zaten. normalde sıcaklara dayanamıyoruz birde onu yaptırırken can acısıyla sıcak basıyor zaten.

belgelediğn sürece neden olmasın ama önce dr unla konuş bence cnm

selincimm niye utanıyorsunki canımm sor gitsinn. artık gizlimiz saklımız kalmadı ki bize dogum yaptıracaklarr. yerimseniben

sorarım canımmmm ayıpsınnn canımmm...
sen benden haber bekleeee...ahhhh ahhhh gene benden fayda var şaplak maplak amaaaa

:lepi: eveeettt okadar ugrasıyorum sana şaplatıyorum yınede vazgecemıyorum senden aşıkmı oldum yoksa sana kız:roflol: dedıgın gıbı valla yıne senden fayda var canım arkidişiiimmmmm:1hug: lülülülülülü

a.s.a.s.a.s.

:içelim::içelim:

sağol aslıcımmmmm
peki ben de bişey sorayımmm benim şimdi tam 32 hafta yarın doluyor ya erken değil dimi rapor almak için yani bazı yerlere göre yarın 31+6 çıkıyorum daa sorun olur muuuu

merhabalar güzel anne adayları
hicrancım geçmiş olsun canım benimde olmuştu göbüşümde isilik tarzı ama ilaç falan kullanmama kalmadan 1-2 güne geçti inşallah seninkide ciddi boyutlara gitmez canım

arkadaşlar sanırım birazımız agustos annesi olcak hadi hayırlısı bakalım
ya bu benim oglumun kafası niye yukarda hallen bi çogu aşada diyor CADIARZU

sağol aslıcımmmmm
peki ben de bişey sorayımmm benim şimdi tam 32 hafta yarın doluyor ya erken değil dimi rapor almak için yani bazı yerlere göre yarın 31+6 çıkıyorum daa sorun olur muuuu

ebrucum sorun olacagını sanmıyorum ama yine en iyisi drun bilir.

Slm.kızlar ne çok yazmışsınız öyle valla oku oku bitiremedim,geçmiş olsun hicran canım inşallah kötü bişey olmazda bebişin tam vaktinde gelir,kızlar bende yapamıyorum şu ağda işini valla oraya geçenlerde jilet vurdum ama sonra pişman oldum çok acıyodu napiyim,sabah hava biraz kapalıydı bende çıkıp bebişime bi nevresim takımı aldım ,herşeyini yıkadım ütülenicekler daha valla kızlar ya iş yapması çok zoruma gidiyo son zamanlarda hiç bişey yapasım gelmiyo sizdede durum aynımı

sağol aslıcımmmmm

31 ve 31+ lar 32. hafta olarak kabul ed,lmiyor cnm 32 olan lazım rapor için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…