2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

çok geçmiş olsun canım yaaa o da neymiş öyle neden olurmuş kii, ,lk defa duyuyorum. peki tedavisi yokmuymuş bunun. ne kadar erken doğum ben anlamdım yaaa tühhh. tekrar geçmiş olsun canım.a.s.

hicran geçmiş olsunnn canımm üzülme belki sıkıntı iyi gelmez daha kötü olmASIN canım
deryacımmm benim de 2 hafta önce olacak bu durumda 8-9 eylül gibi yaparız dedi doktorum...

canım çok geçmiş olsun, inş. Allah şifa verir, ama takma kafana takarsan daha çok ilerler inş. ilerlemez ve vaktinde dünyaya getirirsin yeğenimizi

çok geçmiş olsun canım yaaa o da neymiş öyle neden olurmuş kii, ,lk defa duyuyorum. Peki tedavisi yokmuymuş bunun. Ne kadar erken doğum ben anlamdım yaaa tühhh. Tekrar geçmiş olsun canım.a.s.

canim gebelerde olurmuş genelde ama herkeste değil tabii piyango bana çikti işte erken derken şuan dermatoz yeni başlamiş dedi zaten 3 gündür kaşiniyorum ben ama iilerlemesine bağli çok ilerlerse mesele 10 gün sonra bebeği alalim diyebilirlermiş anne dayanamaz durumda ve cildi aşiri tahriş olursa

gecmıs olsun papatyam..
umarım ılerlemez rahatsızlıgın ve erken doguma fılan gerek kalmaz..
kafana cok takıpta kendını uzme..
iş olacagına varır stres yapma sakın tamam..

Canim ben denedim erkek çikti banimki..bir de sen bakar misin :)) 16 ocak 1979 sat:30 kasim 2007....süre:28 gün

11-13-14-15 aralıkta hamile kaldıysan erkek cıkıyo.eger 12 aralıkta kaldıysan kız cıkıyo.senin bebiş kz mıydı.ama hamile kalma gününün en yüksek oldugu gün erkek cıktı.sende pek tutmadı gibi

inşallah öyle bişey olmaz yaa kendi doktorun ne diyecek bakalim belkide dermatolog abartmiştir kaşintinin çaresi olmazmi yaaa.... Geçer bence sen üzme kendiniii. Hemilerlese bile 1 ayi bulur dimi sonra 1 ay sonra doğsa oda çok erken olmaz heralde değilmi?

güzelim dogum tarihini (gün ay yıl olarak)en son sat tarihini ve satın periyodik olarak kaç günde bi tekrarlıyosa onları bana yazıver bakayım.

papatyam cok gecmiş olsun cnm sen göbeğim cok kasınıyo yazınca bikaçkez heralde catlaklar baslıyo demiştim ama iyi yapmışsın dr a gitmekle hem bak tedavisi de varmış ilaç kullanabilecekmişsin, inşalah erken almazlar bebişini kötü düşünme

papatyam cok gecmiş olsun cnm sen göbeğim cok kasınıyo yazınca bikaçkez heralde catlaklar baslıyo demiştim ama iyi yapmışsın dr a gitmekle hem bak tedavisi de varmış ilaç kullanabilecekmişsin, inşalah erken almazlar bebişini kötü düşünme

11-13-14-15 aralıkta hamile kaldıysan erkek cıkıyo.eger 12 aralıkta kaldıysan kız cıkıyo.senin bebiş kz mıydı.ama hamile kalma gününün en yüksek oldugu gün erkek cıktı.sende pek tutmadı gibi

evet canım tutmadı olsun ben kız istiyordum zaten Allah gönlüme göre vedi...Ultrasonda pamuğunu görmesem kızımın cinsiyeti belki yanlıştır derdim ama..dr amasıkukusunu gösterdiş bana...

hıcrancım cok gecmıs olsun allah korusun ınsallah gerek kalmaz erken doguma falan..ıcını rahat tut canım...

kızlar bebek odası ıcın perde yaptırdınızmı?ya bızım burdamı cok ucuk perdeler bılmıyorum metresıne 21 ytl dıyen bıle var sasırdım kaldım boylemı perde fıyatları??

arkadaslar merhaaba herkese
bugün devlet has, ne giitim 32. haftada alınan 5 hafta daha calışabilir raporunu aldım sevk aldım dr da sevkte karar yazan bölüme 32-37 haftalar arası calışabilir yazdı sonrada bashekim imzaladı mühürlediekstra bi kağıt vermediler
mommy aslı kumralım sizler ne yaptınız bi eksiğim var mı sizce

hayırlı olsun selincim
bana sormamışsın ama sanırım her hastanenin formatı farklı olabiliyor
tek format olan 37.haftada alacağımız form 1 ve doğum sonrası verilecek form 2
benim bir a4 kağıda 37.haftaya kadar çalışabilir falan yazıyordu doktor kaşesi,başhekim onayı hastane kaşesi falan vardı,başkada birşey vermediler,aynı şey yani sanırım canım

canım geçen sene 24 eylül de doğum yapan arkadaşım hamileliğinde 7.5 aylıkken oldu 9 ayı tamamlanana kadar aynı ofisteyiz hatırlıyorum hatır hatır kaşınıyordu hatta senin yazını onada okuttum şimdi o yaralardan kaşıntıdan hiç bişey kalmamış bebek doğunca 2 gün de hemen geçmiş bence kaşıntı kremleri falan idare etmeye çalış bebişin iyice gelişsin

canım bende dün aldım aynı dediğin gibi 37 haftaya kadar çalışabilir yazoıyor 26 ağustosta bitiyor o zaman da gelip işgörmezlik raporu alacaksın sonrada doğumdan sonra
bir rapor alacaksın dediler

arkadaşalr ben çıkıyorum...elemanlarımdan biri işten ayrılmış...gitmem gerek...doğuma bu kadar az kalmışken olur mu bu ya.........

selin ne güzel yapmışsınn hadi hayırlı olsun arkadaşım bence eksik yok. arkadaşlar ben sıcak bastırmadan banka işlerimi bitirip geldim. hicrancım çook çok geçmiş olsun. diger güzel anneler umarım herkes iyidir. serencimm valla inan ilk önce kimin dogum yapacagı hiç belli olmuyor şekercim bak agustos annelerinden 5.dogum var bugün ama temmuz annelerinden 40 haftaya gelmiş ama daha dogum yapmamış olanlarda var. hepimiz için hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun. ama görünüşte derya önce yapacak gibi görünüyor.
kumralım bende denedim ama beceremedim. benim sat tarihi 27 kasım, adet 25 günde bir, dogum tarihim 13.08.76 rica etsem bakabilirmisin.
kızlar gelirken birde agdacıma ugradım canım aşırı derecede yandıı sizdede oluyormu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…