2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

canım benim doktorum başından beri bitki çayı içmeme izin vermiyo sadece nane limon o da çok mecbur olursam o yüzden tedavi adına pek bi alternatifim yoksenağlama

bitki çaylarının çoğu hamilelikte sakıncalı ama ıhlamurun hiç bir tehliksei yokki....sordun mu doktoruna ıhlamuru?kışın bende hastalandım bol bol ıhlamur içtim canım...ama diğer bitki çaylarını içma zatn bence de...

valla bana 4 tane tşört hayatta yetmezkı sıcaklardan gunde 2 3 tane tşört değiştiriyorum zaten..
bı yandan bı yandan ıslak ıslak gıymem lazım o zaman.. :roflol:
bırde ısın garıbı oncekı tşörtlerımden bazıları oluyor ben ustte problem yasamam gerekırken ust kısımda yasamıyorum..
benım derdım alt kısımla hıc bır altım olmuyor ne etek ne pantolon... Çok üzgünüm çoook

müsadenle de olmasın zaten altların..31 haftalık hamilesin kzımmmmmmmmm......

kuşburnunu bile içmemeye çalış anca biyere oturmaya falan gidersin çay yerine tercih edebilirsin dedi düşün artık ben hiç içmedim ıhlamur

selam hamişler nasilsiniz..............???

Sicaklarla araniz nasil???

Ben artik ayakta fazla gezince aşaği çok baski yapiyorlar sizlerdede oluyormu bu durum erken doğuma sebep olurmu..........
Lütfen cevap arkadaşlar................

CANIM SICAKLARLA ARAM HİÇ İYİ DEĞİL ÖZELLİKLE GÖĞSÜMÜN ALTI GECELERİ GÖL GİBİ OLUYOR AYAKTA DURUP YA DA YÜRÜDÜĞÜM ZAMANLARDA İSE AŞIRI BİR YÜK BİNMİŞ GİBİ HİSSEDİYORUM BEN DE SENİN GİBİ...

kızlarr dersim vardı ama nasıl yaptım bilmiyorum midemin üstüne birde buram buram terliyorum.drumu aradım tansiyonunu ölç tekrar ara dedi aradım bagırsaklarını bozmuşsun yada gıda zehirlenmeside olabilir dedi şeftali,patates haşlaması ye dedi eger geçmez artarsa gel serum takalım dedi bakalım muhtemelen üşüttüm gibi geliyor bana ama bakalım dinleneyim bol bol.

canım sıcakalr ve ayakta uzun süre durmak zaten erkekn doğum için tehdit....çok ayakta durma ve sıcakta çıkma ...

canım dikkat et kendine...iyi ki aramışsın doktorunu....geçmiş olsun...

yok canım bu topic suanda ölü bır vazıyette yatıyor.. :roflol:
saatlerdır tık yok.. :roflol:

Son düzenleme:

geçmiş olsun canım dikkat et aman kendine, istersen bir doktoruna git yakından görsün seni

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…