2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

kızlar az önce erken doğum yapanların topiğini okudum. ne zor muş yaa allah zamanında doğumu nasip etsin hepimize. aslında okumamam gerekiyor ama merak ettim bilgim olsun dedim. ama çoğu zorluda olsa atlatmış bebişleri sağlıklıymış çok şükür. allah hepimize hayırlı doğumlar nasip eder inşallah.

canım benim etrafımda herkes erken doğum yapıyor bu aralar...ben dekorkuyorum özellikle yaz hamileleri için bir risk çünki.....

merhabalarr herkesee biz ogluşumla banyo yaptık geldikk birazdan babamız gelir. pc elimizden alırr akşam arada ugrarım arkadaşlarr.

aslıda gitti deryacım yaa ama gündüz baya koyu sohbet varmış. benim bugün işlerim biraz yoğundu bir türlü ki satır bişey yazamadım.

herhalde yarın artık burda kimsecikler olmaz bende eşim kalkmadan hemen gelirim pc başına o kalkıncaya kadar otururum istila ederim:)) o kalktıktan sonra bana kalmaz bilgisayar.

herhalde yarın artık burda kimsecikler olmaz bende eşim kalkmadan hemen gelirim pc başına o kalkıncaya kadar otururum istila ederim:)) o kalktıktan sonra bana kalmaz bilgisayar.

anaaaaaaaaaa aslı sen benden 1 yaş küçükmüşün ilk bebeğinmi yoksa sende benim gibi geçmi kaldın evliliğe bebek yapmaya.:1shok:

ya kızım sen nereyi okudun ben nereyi okudum...senin yüzünden hüngür hüngür ağlıyorum şuan...erken doğum yapanlar demişsin açtım prematürelr çıktı...ve bebeğini erken doğurmak zorunda kalıp kaybedenler...allahım sen koru bizleri..bebeklerimizi....riskli dönemleri atlatıyoruz artık ...sağlıkla kucağımız da olsunlar sağlıkla büyüsünle inşallah......

anaaaaaaaaaa aslı sen benden 1 yaş küçükmüşün ilk bebeğinmi yoksa sende benim gibi geçmi kaldın evliliğe bebek yapmaya.:1shok:

ben 76lıyım canımm. ben okumayı seçtim okulum bittikten sonra evlendim 5 yıllık evliyim daha önce bir düşük yaptım ve üstüne bir takım problemler oluştu tedavim bitince baktıkki tekrar hamileymişim allahım inşllahta hayırlısı ile kucagımızada alırız. işte bende bunlardan dolayı geç kaldım şekercimm. sen niye geç kaldın.

ben de yarın kenime geelik vepijama takımı bakmaya gideceğim..bir deyatılı misafirim geliyor bu akşam..eşimin kuzeni hafta sonu için herhalde giremem hafta sonu...

nereyi okudun , çok üzüldüm bak şimdi, benim yüzümden üzüldün ben güzel hikayeler okudum. minik doğmuşlar ama yaşama 4 4 elle sarılmışlar. sen nereleri okudun acaba. tühhhhhh yaaaaaa:çok üzgünüm:

ben 2 sene önce evlendim 75 liyim ben. evlenmekten kortum sanırım onun için geç evlendim. birde işim hep yoğundu kendimi işime vermiştim. bende ilk hamileliğimi geçen yaz yaşadım 1,5 aylıkken su gebeliği olduğunu söyledi doktorum. ben daha önce hiç duymamıştım nasıl bişey olduğunu bilmiyodum. çok şaşırdım çok üzüldüm ağladım. sonra kürtaj olmak zorunda kaldım. kader dedim kendi kendime üzüntümü yenmeye çalıştım. ama aralıksız 1 hafta boyunca çok ağladım.

bende burdayımmm, eve döndüm bugün sabah çok güzel yüzdüm kızlar suyun içinde karnnızı elleyince sanki bebek elinize geliyor gibi oluyor biliyormusunuz :))

bende burdayımmm, eve döndüm bugün sabah çok güzel yüzdüm kızlar suyun içinde karnnızı elleyince sanki bebek elinize geliyor gibi oluyor biliyormusunuz :))

gerçektenmi ben daha denize gidemedim eşim karşı çıkıyor bende korkuyorum işin doğrusu bişey olur diye. ama şöyle dalgasız sakin bir yer bulsak diyorum yavaş yavaş girsem diyorum bakalım daha kandıramadım inşallah bende girerim senin söylediğin gibi oluyomu merak ettim.:lepi:

valla anlamadım canım gebelik kısmının içinde başlarda prematüreler gibi kısım var orayıo okudum...sonra doğpum yapanlşara girdim...şansıma orada da buldum (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…