2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

çoğu gitti azı kaldı kızlar sabredelim biraz daha sonra tekrar eski günlerimize dönecez inşallah
doğumdan sonra zayıflarız nasıl olsa

:roflol::roflol: AY ALEMSIN YAWWW
bu aymı verdi kız o cdyı bende ınternetten cıkartmıstım kagıda cıkıs almıstım ama anlayamadım
egerkı bu ay cd verdıyse bende alam bari :lepi:

canım yapma öyle bebişin doğsun dikkat edersin...onlar beslensinler biz veririz kilolarımızı.......

:roflol::roflol: AY ALEMSIN YAWWW
bu aymı verdi kız o cdyı bende ınternetten cıkartmıstım kagıda cıkıs almıstım ama anlayamadım
egerkı bu ay cd verdıyse bende alam bari :lepi:

al canım temmuz sayısında var, yapmaya başlamadım daha ama bakalım
aldık işte bi heves

ay sorma kız dun bende dolabı dıdıkledım eskılerı bı gıyıyorum gobek lop dıye cıkıyo sınır oldum artık bende gıyecek bısey bulamıyorum alim dıyorum kaldı 1,5-2 ay sonra onları napacaz işimiz iicene zorlastı valla bide ben calısıyorum işyerıne cokta spor gelemıyorum ama napım yıka yıka gıyıyorum bole halımde cok tatlı ama bende zayıflamak kendıme cekıduzen vermek iiiiiiiiiiiiiiiiiiisssssssssssssttttttttttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiyyyyyyyyoooooooooooorrrrrrrruuuummmmmmmmmmmmm:enbuyukkk:

rabiyasin bayadır yok valla....gülsüm neden çıktı siterden canım ne sorun yaşadı ?

Biraz tartışma yaşanmış oda silin üyeliğimi demiş silmişler.Kızlar benim oğlan zayıf mayıf 2 hafta geriden gidiyor ama bu ne kuvvet yaw,çıkıverecek karnımın içinden bazen tekme bazen dalgalanma bazen karnımı kabartma,her hareket mevcut gecede aynı gündüzde göbek hiç durmuyor.Hareketli olduğu için zayıf olabilirmi acaba?İlgisi varmıdır ki?Sat tarihine göre 33+3 üm 1600gr daha minik kuşum,2 hafta geriden gidiyoruz bakalım.Doktor sat tarihin yanlıştır diyor ama ben eminim.Neyse sağlıklı olsunda.

canım lcwaikiki de çok güzel tshirtler var bedenleri de var 3 xl a kadar...ben onalrdan aldım 4 tane..fiyatı 10-12 ytl....bu saatten sonra hamile kıyafetine para vermek istemedim..sonra da giyeriz büyük gelirse de kilolu bir yakınımıza veririz.....

emelcim benim ablamında 7.ayından sonra bebişi büyümeye başladı ama onunda karnında çok hareketliydi zaten şimdi de öyle doğduğu günden beri elleri ayakları hiçmi durmaz bi bebişin yahuuuu acayip bişey çok hiperaktif şuan 8aylık 1yaşına girince ablam doktora göstericek bu hareketlilik normal mi diye

deryacım teşekkürler canımm iki gündür içiyorum ama inan bugün çok kötüyüm 12de bir yattım yeni kalktım midem felaket üstüne birde terliyorum sanırım midemi üşüttüm ne yapabilirim fikri olan varmı arkadaşlar. sanırım içtigim soguk sular ve serin yerde kalmam etkiledi.birşey olmuyor derken oluverdim.aman kızlar dikkat edin sizlerde.

canım mideni üşüttüysen nane limon kaynat...ama doktorunu arasan aslında daha iyi...belki ilaç verebilir?

Kizlar adil işik mağazasina da bakin derim indirime girmiş model olarak hamile kiyafetine benzeyen tişörtler 20 ytl ben de onlardan aldim..
Aslicim mide biraz tehlikeli insani zayif düşürüyor doktoruna ara sor istersen canim

canım mideni üşüttüysen nane limon kaynat...ama doktorunu arasan aslında daha iyi...belki ilaç verebilir?

canım bende kaç gündür ses kısıklığı boğazlarım şişti öksürmekten boğazlarım yırtıldı ama gittim bana ilaç vermedi sesini az kullan bide bol su iç ilaç falan isteme dediKötü Kazen gıcık etti beni

aynen canım bende karnım cıkmaya basladıgıından berı lc waikiki den takılıyorum..
zaten bu senenın modası sansımıza hep hamıle kıyafetı gıbı bol kıyafetler..
lcw de de hep o tip tişortler var.. onlarla ıdare ediyorum.. fisfisfis
artık spor gıyınırdım zaten ama arada klasık yada cool takılırdım sımdı mecburum hep spor gıyınmeye,
tşört altıma eşofman altına converse takılıyorum mecbur.. :bbo:

amaaan boşverin kızlar yaa bol bol kıyafetlere çok da para dökmeye gerek yok bence.
ben valla mümkün olduğunca almıyorum 2 pantolon 4 tişörtüm var onları giyip duruyorum.

Bir kaç ay sonra inşallah normale döneceğiz,bir de bu kıyafetler hep yazlık gelecek yaz bize bol gelecek o yüzden çok abartmayın derim ben...

ıhlamur kaynat ve iç canım iyi gelir...günde birkaçkez...minoset tb de içebilirsin boğazalrına ve ses kısıklığına iyi gelir...

ben de 2 tane hamile kaprisi almıştım...üstlerine hem eski hamile bluzlarımı hem de aldığım tshirtleri giyiyorum valla....zaten terleyip durduğum için sürekli yıkanıyorlar....

ıhlamur kaynat ve iç canım iyi gelir...günde birkaçkez...minoset tb de içebilirsin boğazalrına ve ses kısıklığına iyi gelir...

canım benim doktorum başından beri bitki çayı içmeme izin vermiyo sadece nane limon o da çok mecbur olursam o yüzden tedavi adına pek bi alternatifim yoksenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…