2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

canım bugün bende 31+ o ım dün gece benimde çok gergin oldu karnım hatta gündüz de
çok geriyor bende korktum biraz ama sabah daha iyiydi birde geceleri hareketlerini fazla
hissetmiyorum sizdede oluyor mu öyle

canım ben geceleri hiç hissetmiyorum..sabah uyandığımda hissediyorum ...

günaydın güzellerrrr
evet kızlar o ritmik kalp atımı gibi olan şey meleklerimizin hıçkırıklarıymış:))
bendede günde 3-4 kere oluyor:))

arkadaşlar hıçkırı değildir bence ..bende de oluyor..ama olan yer bebişimin sırtının alt tarafı hatta poposunun olduğu yer..başka birşey yapıyuor olabilir mi :)))

nuraycımm gaviscon şurubumla renni var ama mecbur kalmadıkça içmiyorum. nedense iki gündür midem çok felaket dün içtim biraz iyi olur gibi oldum ama tam geçmemişti bugünde birazdan tekrar içeyim olmazsa.

aslıcım iki ilaç da bebişine hiç bir sakıncası olmayan tüm hamilelik boyunca alınabilecek ilçalar..iç bence..ben e rennie tb çiğniyorum her gün...ve zaten artık bebişlerimizin herşeyi oluştu...artık neredeyse hiçbir ilacın zararı yok...

bana da öyle oluyo özellikle gece yattığımda öyle yapınca içim bi tuhaf oluyo gıdıklanıyomuşum gibi oluyorum ama o sırada napıyo bilmiyorum

Selam kızlar.Rabiyasin arkadaşımız nerleerde bilgisi olan varmı?Eylül annelerinden Glsm32 nin selamı var hepinize.

geçmişi okuya okuya bugüne anca geldim....selam nasılsınız baaklım..evde temizlik var da yeni oturabildim bilgisayar başına....

bebeğim ve ben iyiyiz sizler nasılsınız? bende bebeğim dergisi vardı onu almıştım içinde hediye olarak hamilelikte yoga diye cd vardı ona bakıyodum, öğreten kadın o kadar yumuşak konuşuyoki uykum geldi valla

belki yoga iyi gelmezse ses iy gelsin diyedir canım :))))

belki öyledir canım bide ayakta hafif hafif ileri geri sallandırtıyo gözlerde kapalı
dün geceden uykusuzum zaten gözlerim kapalı ayakta uyuyup küt diye düşerim diye yapmadım daha sırnaşık şey

bende yaaaa ama malesef pek mümkün görünmüyo şimdilik bazen eşime diyorum boğazımı tutmam lazım biraz diye nasıl kızıyo bana sakın diyo sen nasıl olsa sonra da o kiloları verirsin bu hırsla ama şimdi bebişimiz iyi beslensin diyo bende onu biraz destek aldım sanırım herşeyi yiyorum valla ama sadece ekmeği azalttım bide çaktırmadan kendi tabağıma herzamankinden biraz daha az yemek koyuyorum o kadar

dombili dombilii hıc sevmıyorruum bu halımııı yaaa bır an once dogurup zayıflamam lazım...
gıyıcek bırsey bulamıyorrumm hep spor takılmak zorunda kalıyorrrumm bı etek gıymem gerekse gıyemıyorum bacagımdan yukarıı cıkmyorrr !!... senağlamasenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…