2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

sedacım kızına isim düşündünüz mü?

deryacım oğluşumun ismini eklediğin için tşk ederim canım..
sarikanarya umarım becerebilirim.karışık işler yahu.. tşk ederim canım,sağol

aslii ben de sabahı sabah ettim.tam 7 kere tuvalete kalktım.söylemesi ayıp gıdım gıdım geliyo daha yataga yatmadan tekrar gitme ihtiyacı hissediyorum.e o kadar bölününce de uyku muyku kalmıyo.
şimdide eşimin işyerindeyim ve yine çok sıkıştımmmm:a015:

evet ya biz hesaplarımızı yapıyoruz ama kimbilir neyle karşılaşacağız bilmiyoruz...inşallah hayırlısıyla ,vaktinde, sağlıkla gelir meleklerimiz...:asigim:

evt arkadaşlar yaa iştee uykusuz gecelere şimdiden hazırlanıyoruz sanırım.

günaydın.daha doğrusu tünaydın gulan.oğluşların nasıl,nasılsnız?

kızlar bu arada bebişlerin çantasında göbek bağı için sargı bezi ve tentürdüyot tarzı bi temizleme sıvısı bulundurmamız lazımmış.aklın ızda olsun hergün pansuman yapılmalıymış.:içelim:

evet canım ben anlatamadım sanırım bu izin işleri sahiden karışık biraz. ben yasal olarak 32.haftada izne ayrılıyorum zaten yani raporum başlıyor.iş yeriyle anlaşıp toplam 16 haftalık iznimi rapora bağlı kalmaksızın istediğim şekilde kullanacağım.amaan hakkımızda hayırlısı valla biz uğraşıyoruz ama zaman ne gösterecek bakalım..

37+ olduğun gün alacaksın canım,o gün form 1 diye bir de form vermeleri gerekiyormuş sakın onu almayı unutmayın olurmu?

güzelim yani 37. haftayı dolduruncamı son 3 haftalık izne ayrılmış olacagız yani.bana verilen kagıtta 35 gün sonra gelin diyo.oda 37+0 gün oluyo.kafam iyice karıştı biri beni aydınlatsın

canım hastanede yapmıyorlarmı yada ordan vermiyorlarmıymış.

senin patron iyiymiş canım:)aslında onun için değişen birşeyde olmayacak.ama dediğin gibi hepimizin hakkında hayırlısı olsun
bak sakın çalışıcam diyede kendini zorlama, doktorların bir bildiği varki doğumdan önce 8 hafta izin veriliyor anne adaylarına, lohusalık 40 günya hep doğum yapanlar 41.gün kendime geldim derler,yani bu izinler aslında olması gereken kadar,biz doğum sonrası kuzularla daha uzun süre olabilmek için onları daha uzun süre emzirebilmek için zorluyoruz kendimizi ama çok da dikkatli olmamız lazım kızlarrr

:roflol::roflol: AY RAPORLARLA KAFAYI YEDIK VALLA OKUYORUM TAM KOMEDIYIZ YAAA:roflol: HERKES BİŞİLER YAZMIS SAOLUN KIZLAR AMA BENIM KAFA YINE BASMIYO:roflol: AY BUKADARMI BEYINSIZLESTIM YAWWWWW:icecream:

ARANIZDA MUHASEBECI YOKMU KIZLAR ŞU RAPOR İŞİNİ İİCENE ACIKLIK KAZANDIRALIM YOKSA PARAMIZI ALAMICAZ YAWWWW:çok üzgünüm:

32. HAFTADA RAPOR ALINIYOR ANLADIM... CALISANLAR 37. HAFTADADA ALACAK PEKI YA İŞİ BIRAKANLAR NAPACAK AYYYYYYYY SIKINTI BASTI TER DOKUYORUM RESMENNN OFFFFFFFFFFFFFFFFF NE ZOR BİŞEYMİŞ YAHUUUUU ÇILDIRİCEEEEĞİİMMMM:lepi:

güzelim yani 37. haftayı dolduruncamı son 3 haftalık izne ayrılmış olacagız yani.bana verilen kagıtta 35 gün sonra gelin diyo.oda 37+0 gün oluyo.kafam iyice karıştı biri beni aydınlatsın

kafanı karıştırma güzelimm:))
evet doğru söylüyorsun 37+0 olduğun gün mecburi doğum iznine ayrılmak için yine hastaneye gideceksin ve raporunu ve form 1 mi ne varmış onu alacaksın:))

Seren aynen canım herkes rapordu izindi kafayı yemek üzere
ya inşallah bir hata ya da eksiklik çıkmaz..

Dİkkat edeliiim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…