2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

bence gitme boşver..artık dinlenme zamanı..bi iki gündür sancım var..aman diyorum..kendimizibianlık iyi hissetmeyle hiç değmez sıkıntı almayalım..bence 34 ncü haftaya mümkün oldukça istirahat et..

merhabalar güzel anneler iyi pazarlar diliyorum

öncelikle ne güzel herkes tatil planı yapıyor malesef bizde bu sene gidemiyoruz ee sonuçta eşimin 20 günlük senelik izni var onuda tatilde değil yanımızda geçirmek istiyor hem dr önermedi bana yolu hayırlısı seneye kısmet olursa artık ogluşumla beraber 3 kişi gitmiş olcaz:dance:

herkese iyi pazar tatili....gunaydin gulden..burasi cok sicak cok terliyorum ,aksam yine uyku yoktu..bu arada cuma gunu siddetli bslayan agrilarim o unku kadar siddetli degil ama durmaksizin devam ediyor ,yinede doguma hazirlik agrilari olsa gerek ..bu arada zamaninda dogurursam aranizda en son doguracak benim ,30 eylul 1 ekim gibi ..son adet tarihimin ilk gununu tam bilmedigim icin ya 25 araliktiii yada 26 ...sonucta en son dogum tarihi benim ..bende cok merak ediyorum ilk kim bebisini kucagia alicak diye ...

merhaba canım sanırım ilk dogum haberini erken dogum yapan olmazsa aslı peşindede biz geliyoruz swet curse yani halime - mavili yani emel ben varım hatırladıklalrım bunlar ama sanırım önce aslıa.s hakkımızda hayırlısı benim bende agrı hiç olmadı ama bence agrılarını dr sor

gulan merhaba canım sanada iyi pazarlar

Selam kızlar.Gülden naber kız?Nerelerdesin?Oğluşun napıyo?Ne kadar olmuş kilosu?Salı günü kontrolümüz var bizimde.Azıcık yürüyüş yapsam ayak bileklerim sızlıyor bide sol ayak tabanım acıyor zor basıyorum üzerine.Şişme felanda yok ama.:çok üzgünüm:Bide karnım sertleşiyor oda yürümemi zorlaştırıyor.Kasılma gibi değilde sanki bebiş bi yerlerini sertçe dayıyor.

herkese selamlar misafirlerim var accık bakiim dedim kim var diye iyi pazarlar hepinizee canlarımmm

muhtelif bende 15 eylül gibi olacak allah izin verirse aslında ekimin ilk haftası ama ikiz olduğu için erken alıncak dr.verdiği tarih 15 eylül umarım hepimiz sağlıklı kucağımıza alırız bebişlerimizi

Selam bayanlar güzel hamişler..a.s.
Ben uzun zamandır giremedim,yaylaya çıkmıştık,burda yani adana'da ayaklarım davul gib olmuştu yaylada indiler çok rahat ettim ama orada da nefes alamıyordum sürekli tıkanıyordum zaten oksijen az rakımdan dolayı,e koca göbüşünde etkisiyle ben hep tıkandım,korkmadım da değil...

Salı günü doktora gideceğim,31+2 olacağım yani sanırım 32, haftadan itibaren 37, haftaya kadar çalışabilir raporunu alacağım ama bu raporu napacam onu bilmiyorum.:roflol:İlçe milli eğitime hemen mi vermek lazım yoksa 37. haftada mı vermek lazım bilen var mı????

canım yeni okuyorum dünküleri...kedi senin için ile hamileyken çok sakıncalı aman tüylerine dikkat et...konuş bence de...eşin için de doktorl konuştur olmazsa...

canım yeni okuyorum dünküleri...kedi senin için ile hamileyken çok sakıncalı aman tüylerine dikkat et...konuş bence de...eşin için de doktorl konuştur olmazsa...

teşekür ederim canım ben bu konuyu eşim halletsin diye düşünüyorum ona anlattım ınternetten araştırdığım şeyleri okudum. ben halledeceğim dedi. inşallah kimse kırılmadan hallederiz mesleyi. bu arada herkese günaydınnnnnnn.

günaydınlarrr herkeslere yeni bir haftaya daha girdik ne güzel bebişlerimiz büyüyo benim daha gitmeme iki hafta var ama çok merak ediyorum bugün ablamı götürücem o da hamile benim doktoruma gidiyo belki ona bakarken bana da bi bakıverir

hoşgeldin...ne güzel doktora beraber gidiyorsunuz ablanla..yakın mı hamşleliğiniz?bebişlere kim bakacak?

Deryacim ne güzel yaaa bende şu borçlari biraz hafifletsem hemen izne çikicam bakalim hayirlisi. O zaman bol bol dinlemek istiyorum. Evde uzun uzun vakit geçirmek nasil bişeydi unnnuttum ben ya huuu........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…