2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

valla aslında bizim işimiz çok zor ablamın 8aylık bebeği var ve 2.5aylık hamile benimkide yolda olan anneme oluyo biz birbirimize çok yakın oturuyoruz ablamla aynı binadayız yanlız girişlerimiz farklı iki ayrı girişten A BLOK B Blok gibi annem de 2 sokak ötemizde oturuyo bu açıdan çok şanslıyız ama annem bizden biraz bıkmış durumda ablamın her işi olduğunda bebişine annem bakıyo ee birken kolaydı ama şimdi 3olucaklar annem şimdiden kara kara düşünüyo

Deryacim ne güzel yaaa bende şu borçlari biraz hafifletsem hemen izne çikicam bakalim hayirlisi. O zaman bol bol dinlemek istiyorum. Evde uzun uzun vakit geçirmek nasil bişeydi unnnuttum ben ya huuu........

güzel ama dışarıda sıcakta çıkmayınca yapacak iş bulmak zor oluyor evde...internet tv..yemek çamaşır falan ...gerçi ben sürekli boş durmuyorum eczaneye gidemesem de reçetelerimi eve getiriyorum evde kontrol ediyorum...mesela şuan da öyle ...inşallah çıkarsın bir an önce...

valla aslında bizim işimiz çok zor ablamın 8aylık bebeği var ve 2.5aylık hamile benimkide yolda olan anneme oluyo biz birbirimize çok yakın oturuyoruz ablamla aynı binadayız yanlız girişlerimiz farklı iki ayrı girişten A BLOK B Blok gibi annem de 2 sokak ötemizde oturuyo bu açıdan çok şanslıyız ama annem bizden biraz bıkmış durumda ablamın her işi olduğunda bebişine annem bakıyo ee birken kolaydı ama şimdi 3olucaklar annem şimdiden kara kara düşünüyo

valla annene ne kadar zor gerçekten canım..Allah kolaylık versin..

BENCEDE ANNENİZE .ÇOK ZOR GELECEK. AMA TORUN BALDAN TATLIYMIŞ:teytey:

Selam bayanlar güzel hamişler..a.s.
Ben uzun zamandır giremedim,yaylaya çıkmıştık,burda yani adana'da ayaklarım davul gib olmuştu yaylada indiler çok rahat ettim ama orada da nefes alamıyordum sürekli tıkanıyordum zaten oksijen az rakımdan dolayı,e koca göbüşünde etkisiyle ben hep tıkandım,korkmadım da değil...

Salı günü doktora gideceğim,31+2 olacağım yani sanırım 32, haftadan itibaren 37, haftaya kadar çalışabilir raporunu alacağım ama bu raporu napacam onu bilmiyorum.:roflol:İlçe milli eğitime hemen mi vermek lazım yoksa 37. haftada mı vermek lazım bilen var mı????

gül canım hoşgeldinnn. canım ben geçen hafta 32.hafta raporumu aldımm emin olmak için tekrar ilçe milli egitimi aradım kadın sagolsun ilgilendi yine raporumu getirmem gerekiyorsa getireyim dedim oda yok bir dosya oluştur okula ver kendi dosyana eklesinler çalışamaz raporunu aldıgında da ekle doguma 15 gün kala yakınından birisi elden raporunu takip etsin ilçeye o zaman getirsinler dedi. birde kendinde dosya oluştur raporlarını orada topla senin için çok iyi olur emekliliginde çok işine yarar dedi. aradıgım için ilgilendigim için memnun oldu oda anlattıkça anlattı bana inşllah herşey yolunda gider dedi canım işte böyle inşllah seninde hiçbir problemin çıkmaz. yerimseniben

günaydınnn eylül annelerim umarım herkesciklerrr bebişlerinizle iyisinizdir bizde bugün annenemizle dra gidecegiz annemler yarın yolcular dr 15.inde gel demişti artık 2 haftada bir çagırıyor o yüzden bugünden annemle gideyim diyorum. birde arkadaşlar bizim eylül annelerinin bir listesi vardı dün aradım aradım bulamadım niklerimiz karşısında isimlerimiz dogum tarihlerimiz ve bebişlerimizin dogum tarihleri isimleri yazılı olan bir listemiz vardı nerede oldugunu bilen varmı? sabah sabah çenem düştü sırnaşık şey
herkese bol tekmelemeli günler diliyorum. Şeniz

gül canım hoşgeldinnn. canım ben geçen hafta 32.hafta raporumu aldımm emin olmak için tekrar ilçe milli egitimi aradım kadın sagolsun ilgilendi yine raporumu getirmem gerekiyorsa getireyim dedim oda yok bir dosya oluştur okula ver kendi dosyana eklesinler çalışamaz raporunu aldıgında da ekle doguma 15 gün kala yakınından birisi elden raporunu takip etsin ilçeye o zaman getirsinler dedi. birde kendinde dosya oluştur raporlarını orada topla senin için çok iyi olur emekliliginde çok işine yarar dedi. aradıgım için ilgilendigim için memnun oldu oda anlattıkça anlattı bana inşllah herşey yolunda gider dedi canım işte böyle inşllah seninde hiçbir problemin çıkmaz. yerimseniben

günaydınnn eylül annelerim umarım herkesciklerrr bebişlerinizle iyisinizdir bizde bugün annenemizle dra gidecegiz annemler yarın yolcular dr 15.inde gel demişti artık 2 haftada bir çagırıyor o yüzden bugünden annemle gideyim diyorum. birde arkadaşlar bizim eylül annelerinin bir listesi vardı dün aradım aradım bulamadım niklerimiz karşısında isimlerimiz dogum tarihlerimiz ve bebişlerimizin dogum tarihleri isimleri yazılı olan bir listemiz vardı nerede oldugunu bilen varmı? sabah sabah çenem düştü sırnaşık şey
herkese bol tekmelemeli günler diliyorum. Şeniz

hoşgeldin canım..o sanırıem eski sayfalarda kaldı...bend e de uutkanlık başladı..isimleri unutuyorum ..hatta o yüzden kendi ismimi değiştirdim..özdecan olunca benim gibiler adımı hatırlamaz diye derya yaptım...

hoşgeldin canım..o sanırıem eski sayfalarda kaldı...bend e de uutkanlık başladı..isimleri unutuyorum ..hatta o yüzden kendi ismimi değiştirdim..özdecan olunca benim gibiler adımı hatırlamaz diye derya yaptım...

hoşbuldum canım deryacımm ayrı bir link olarak açılmıştı hatta hicran açmıştı(papatyam)diye hatırlıyorum belki yanlış hatırlıyorda olabilirim ama. kaç kişi olduk eylül anneleri olarak görmek istedim. nasılsın inşllah iyisindir deryacım.

1 SWEET CURSE....... HALİME ............1981.............1 Eylül ERKEK
2 TUSEMG............................................ ...................1 Eylül ERKEK
3 ASLİİİ ......................ASLI ..................1976............2 Eylül ERKEK OZAN EGE
4 MAVİLİ_06 ...............EMEL................ 1981............2 Eylül ERKEK
5 GÜLDENM ..............GÜLDEN............. 1980............3 Eylül ERKEK
6 B.TUGAN .................................................. ............3 Eylül ERKEK
7 EMELGÜZEL......................................... ................ 3 Eylül ERKEK
8 GLSM32 .................GÜLSÜM............. 1987 ...........4 Eylül ERKEK
9 ÖZDECAN ...............DERYA ...............1979............5 Eylül KIZ DURU
10 EYLÜL_ANNESİ .................................................. 10 Eylül KIZ BURÇAK
11 BEBEĞİM .................................................. .........11 Eylül CİNSİYET
12 MÜJDES ................MÜJDE ..............1983 ...........11 Eylül KIZ SERRA
13 SARIKANARYA .................................................. .11 Eylül KIZ
14 YENİYAŞAM......... ESRA ..................1981 ..........12 Eylül ERKEK
15 BİRES .................................................. ...............13 Eylül KIZ
16 DELİKIZ........................................... .................... 14 Eylül ERKEK
17 KUMRALIM.......... ZELİHA................. 1983 ...........15 Eylül ERKEK
18 SEL-İNN.............. MEHTAP............... 1980........... 15 Eylül ERKEK
19 SAYRA .................................................. ..............15 Eylül ERKEK
20 MOMMY ..............GÜL...................... 1981 ...........17 Eylül KIZ
21 BRİDE ................SEDA ......................1980.......... 19 Eylül KIZ
22 6128.................. HATİCE.................... 1981.......... 19 Eylül KIZ
23 ARİAZONİ............ ELİF......................................... 19 Eylül ERKEK
24 CÜVCÜV............................................ .................. 20 Eylül ERKEK
25 ÖZNUR83 ..........ÖZNUR..................... 1983 ..........20 Eylül KIZ
26 HİLARYA........... CANSU..................... 1982.......... 21 Eylül ERKEK
27 MİNİKANNİŞ .......MERVE...................................... 21 Eylül CİNSİYET
28 WİSKİ.................. EBRU ......................1979......... 21 Eylül KIZ
29 İZMİRGÜZELİ22..................................... ................ 22 Eylül CİNSİYET
30 FREKANS........................................... .................. 23 Eylül KIZ
31 İLETİŞİM............. NAİME ......................1980......... 23 Eylül KIZ
32 GAMZELİ26 ........KÜBRA ......................................23 Eylül ERKEK
33 BETULYGT......... BETÜL...................... 1987......... 23 Eylül ERKEK
34 MDM34 ................................................. ...............23 Eylül KIZ
35 AYŞE&SERKAN .....AYŞENUR.............1985 .........23 Eylül KIZ
36 SİYAH-BEYAZ ................................................. .....24 Eylül CİNSİYET
37 GUNDOGDUS....... SELMA............... 1977............. 24 Eylül KIZ- ŞEVVAL
38 ALİN ....................EMEL.................... 1981............ 24 Eylül ERKEK
39 HETCİK83.......................................... .....................24 Eylül KIZ
40 RABİYASIN........ RABİA .........................................24 Eylül KIZ
41 PAPATYAM ......HİCRAN ..................1975 ..............25 Eylül KIZ
42 ANESSA .................................................. .............26 Eylül KIZ
43 DREAM81....... GÜLŞAH.................. 1981 ..............27 Eylül ERKEK
44 SELİN JÜLYEN .................................................. ....27 Eylül CİNSİYET
45 KIVILCIM ............NİLAY ...................1982 ..............27 Eylül CİNSİYET
46 ANGELAY .......ÖZLEM .....................1978 .............28 Eylül ERKEK
47 AMONRA....... KÜBRA .....................1982.............. 28 Eylül ERKEK
48 SEDA67............................................ .................... 28 Eylül CİNSİYET
49 ŞEBEK............ NEVRUZ ...................1978 ............29 Eylül KIZ
50 SEREN .............SEREN ........................................29 Eylül ERKEK
51 MEHTEPELİF.... ELİF......................... 1978 ...........30 Eylül ERKEK
52 KÜÇÜK BALIK... BERİL...................... 1982
53 AİŞE ..................AYŞE...................... 1988

bunu bulabildim ama kendi mesajlarımdan buldum...daha yenisi var mı bilmiyorum

teşekkürler deryacım sanırım bundan daha fazlaydı diye hatırlıyorum birde dedigim gibi burda eylül ayında dogum yapacakların içinde degil ayrı bir sayfada linkte açılmıştı diye hatırlıyorum neyse papatyam gelince birde ona sorarım benim şimdi çıkmam gerekiyor gelince görüşmek dilegiyle öptümm.

bende varım :)
çikolataprenses.......3 eylül kız burçak

ama gelişimi 1 hafta önden gittiği için erken doğabilirmiş yani ağustosa kayma ihtimalide büyük :teselli:

teşekkürler deryacım sanırım bundan daha fazlaydı diye hatırlıyorum birde dedigim gibi burda eylül ayında dogum yapacakların içinde degil ayrı bir sayfada linkte açılmıştı diye hatırlıyorum neyse papatyam gelince birde ona sorarım benim şimdi çıkmam gerekiyor gelince görüşmek dilegiyle öptümm.

görüşürüz canım..kendine iyi bak..

1 SWEET CURSE....... HALİME ............1981.............1 Eylül ERKEK
2 TUSEMG............................................ ...................1 Eylül ERKEK
3 ASLİİİ ......................ASLI ..................1976............2 Eylül ERKEK OZAN EGE
4 MAVİLİ_06 ...............EMEL................ 1981............2 Eylül ERKEK
5 GÜLDENM ..............GÜLDEN............. 1980............3 Eylül ERKEK
6 B.TUGAN .................................................. ............3 Eylül ERKEK
7 EMELGÜZEL......................................... ................ 3 Eylül ERKEK
8 GLSM32 .................GÜLSÜM............. 1987 ...........4 Eylül ERKEK
9 ÖZDECAN ...............DERYA ...............1979............5 Eylül KIZ DURU
10 EYLÜL_ANNESİ .................................................. 10 Eylül KIZ BURÇAK
11 BEBEĞİM .................................................. .........11 Eylül CİNSİYET
12 MÜJDES ................MÜJDE ..............1983 ...........11 Eylül KIZ SERRA
13 SARIKANARYA .................................................. .11 Eylül KIZ
14 YENİYAŞAM......... ESRA ..................1981 ..........12 Eylül ERKEK
15 BİRES .................................................. ...............13 Eylül KIZ
16 DELİKIZ........................................... .................... 14 Eylül ERKEK
17 KUMRALIM.......... ZELİHA................. 1983 ...........15 Eylül ERKEK
18 SEL-İNN.............. MEHTAP............... 1980........... 15 Eylül ERKEK
19 SAYRA .................................................. ..............15 Eylül ERKEK
20 MOMMY ..............GÜL...................... 1981 ...........17 Eylül KIZ
21 BRİDE ................SEDA ......................1980.......... 19 Eylül KIZ
22 6128.................. HATİCE.................... 1981.......... 19 Eylül KIZ
23 ARİAZONİ............ ELİF......................................... 19 Eylül ERKEK
24 CÜVCÜV............................................ .................. 20 Eylül ERKEK
25 ÖZNUR83 ..........ÖZNUR..................... 1983 ..........20 Eylül KIZ
26 HİLARYA........... CANSU..................... 1982.......... 21 Eylül ERKEK
27 MİNİKANNİŞ .......MERVE...................................... 21 Eylül CİNSİYET
28 WİSKİ.................. EBRU ......................1979......... 21 Eylül KIZ
29 İZMİRGÜZELİ22..................................... ................ 22 Eylül CİNSİYET
30 FREKANS........................................... .................. 23 Eylül KIZ
31 İLETİŞİM............. NAİME ......................1980......... 23 Eylül KIZ
32 GAMZELİ26 ........KÜBRA ......................................23 Eylül ERKEK
33 BETULYGT......... BETÜL...................... 1987......... 23 Eylül ERKEK
34 MDM34 ................................................. ...............23 Eylül KIZ
35 AYŞE&SERKAN .....AYŞENUR.............1985 .........23 Eylül KIZ
36 SİYAH-BEYAZ ................................................. .....24 Eylül CİNSİYET
37 GUNDOGDUS....... SELMA............... 1977............. 24 Eylül KIZ- ŞEVVAL
38 ALİN ....................EMEL.................... 1981............ 24 Eylül ERKEK
39 HETCİK83.......................................... .....................24 Eylül KIZ
40 RABİYASIN........ RABİA .........................................24 Eylül KIZ
41 PAPATYAM ......HİCRAN ..................1975 ..............25 Eylül KIZ
42 ANESSA .................................................. .............26 Eylül KIZ
43 DREAM81....... GÜLŞAH.................. 1981 ..............27 Eylül ERKEK
44 SELİN JÜLYEN .................................................. ....27 Eylül CİNSİYET
45 KIVILCIM ............NİLAY ...................1982 ..............27 Eylül CİNSİYET
46 ANGELAY .......ÖZLEM .....................1978 .............28 Eylül ERKEK
47 AMONRA....... KÜBRA .....................1982.............. 28 Eylül ERKEK
48 SEDA67............................................ .................... 28 Eylül CİNSİYET
49 ŞEBEK............ NEVRUZ ...................1978 ............29 Eylül KIZ
50 SEREN .............SEREN ........................................29 Eylül ERKEK
51 MEHTEPELİF.... ELİF......................... 1978 ...........30 Eylül ERKEK
52 KÜÇÜK BALIK... BERİL...................... 1982
53 AİŞE ..................AYŞE...................... 1988

bunu bulabildim ama kendi mesajlarımdan buldum...daha yenisi var mı bilmiyorum
BEN YOKUMMM LİSTENİZDEsenağlama

deryacım bende yıkadım haftasonu bebişimin kıyafetlerini. ütüledim sonra çok tatlı yaaaa. korktuğum gibi deterjan kalmamış çamaşırlarda :)

Günaydın kıslaaarrr..inşallah herkes iyidir...yeni bir haftaya başlıyoruz...herkese sağlıklı bol tekmeli bir hafta dilerim...a.s.

X