2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

canım dogru sende haklısın daha uzakta olsa daha zorda bide bile bile insan yalnız bırakırmı yaaa çok sinirlendim valla yarın nöbetçi hafta içide hep çalışıyor şimdide gezmede bende yalnız sap gibi oturuyorum iştesenağlama

Kızlar merhaba nasılsınız.Ben çalışıyorum bugün ve dişim çok kötü ağrıyo salı günü doktorum dişimi çekicek ama çok korkuyorum ya.Hamilelikte diş çekimi zararlımıdır acba.Doğum uzmanıma sordum çektirebilirsin dedi dişçimde alalım diyo ama yinede çok tedirginim napsam acaba.

ayy canım ya kıyamam üzülme :teselli: eşin eve geldiğinde de birlikte çıkarsınız canım .. gezersiniz ne güzell ya bak benim bi gezdirenim bile yookk senağlama

geçmiş olsun canım ama dr daha bilir tabi çektir diyorsa çektir bence

ayy canım ya kıyamam üzülme :teselli: eşin eve geldiğinde de birlikte çıkarsınız canım .. gezersiniz ne güzell ya bak benim bi gezdirenim bile yookk senağlama

üzülme canım yanımda ama gelsede gezdirmez merak etme biraz rahatına düşkün bi kocam var sağ olsun.
bende sende dua et sonuçta yanına gelcek eşin öle düşün Rabim başka ayrılık vermesina.s.

iyiyiz canım sanada çok çok geçmiş olursun geçer inşallah

merhaba hoşgeldin canım .. geçmiş olsun.. diş ağrısı çok kötüdür bilirim madem dr un bi sakınca yok diyor çektir canım hem hamilelikte uyuşturma işlemi için farklı ilaçlar kullanılıyormuş için rahat olsun canım ağrı çekmek daha beter ..

sagol güldencim.. amin.. iyi dileklerin için..
sen de kendine iyi bak canım bebişimiizi de ..Allaha emanet olun..

Kızlar hepinize teşekkür ederim düşüncelerinizden dolayı şimdi çıkıyorum antibiyotik aldım çok başımı ağrıttı eve gidip uzanayım biraz öpüyorum sizleri hoşçakalın...

hiii e büyük benim sanırım 75 ocak 33 yaşındayımmm :roflol: karta kaçmama az kaldıııı:roflol:

Papatyacım senin ikinci çocuğun yanılmıyorsam geç değil ki hiç,
ben 30 yaşımdayım daha ilkini doğuracam hayırlısıyla
ikinciyide 35 yaşıma gelmeden düşünüyom kısmetse
doğurduktan sonra fikirlerim değişmezse tabiCADIARZU

evet canım 2. çocuğum yani 2.kızım geliyor nnasip kısmet olursa 1.kızımı 19 yaşımda kucağıma aldım nasip böyleymiş şimdi boyum kadar valla beni deli ediyor ama iyiki doğurmuşum diyorum şimdi valla kızdırıyor falan ama baya yardımcı oluyor bana

ikinciyide 35 yaşıma gelmeden düşünüyom kısmetse
doğurduktan sonra fikirlerim değişmezse tabiCADIARZU

yap valla allh yardımcın olsun doğum kolay olursa 2.ye karar vermesi daha kolay olur tabii bebişte yaramaz olmaz inşallahhh.aslında bende 35.imde bir tane daha düşünüyorum çok çocuk seviyorum ben bakalım kısmet olursa tabii bunu elde edene kadar uğraştık bayaaa nasip olursa olur yaniii

ne güzel papatyacım genç anne olmuşsun ikinci kızını büyütürkende sana yardımcı olur ne güzel
Allah kızlarına uzun ve sağlıklı ömürler versin analı babalı büyütmek nasip etsin inşallah

Merhaba bayanlar ben doktordan geldim,

Anlatayım hemen, bebeğim 1.479 gr.

Henüz yan duruyormuş, dönmemiş 32 den sonra döner dedi dr...

30 haftalık göründü ultrasonra, benimki böyle işte bir ileri bir geri :))

Bir gittiğimde 4 gün büyük gözüküyor, diğer gittiğimde 3 gün geride...

Tatile çıkabilirsin dedi doktor, havuza da girebilirsin dedi, havuz konusunda sizinkiler ne düşünüyor?

cüddümüsün CADIARZUnasıl olur hiç belli olmuyor yani genç kızın var yaniiiiiiiiiiiii çok şaşırdım.

hadi gözün aydın iyi haberler almışsın bu arada iyi tatiller canım a.s.

arkadaşlar göbüşüm arada bir öle sertleşiyorki niye acaba bide tabi bu eller,m parmak ucları uyuşuyor tırnaklarım bile uyuştuğunu hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…