2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

HOŞGELDİN CANIM YAA BEN BU KEDİYİ NE YAPSAM KAYINVALİDEMİN EVİNDE KEDİ VAR BENİM BEBEKTE O EVDE BÜYÜYYECEK NASİPSE AMA BEN İSTEMİYORUM KEDİ TÜYÜ FALANsenağlama

hoşbulduk sağol ayten ben olsam.. mecburen k.validem bakacak ve evinde kedisi varsa ; onun bizim evimize gelerek bebişe bakmasını rica ederdim canım kediden dolayı rahatsız olacağımı açıkça söylerdim..

evet betül tamamen koç burcu özelliklerini taşıyorum..
ama başka burç olmak isterdim .. çok fazla dost canlısı, insanlara düşkün bi yapım var ve maalesef hiç sevmem bu özelliğimi..çoğu insan değer vermeyi hak etmiyo çünkü.. :KK43:(

Konuşayimmi yani kizlar. Yaa benim Eve gelmez orasi kesin ama ben ona kedinin tüylerinden rahatsiz olduğumu söylemedim kirilir ayip olur diye çünkü hem kayinpederim hem kayinvalidem çok seviyor kediyi. Hatta bir gün kedi kayip oldu bütün gün ağladi kadin. Bir yandanda annemi çağirsam diyorum ayni şehirde otursaydik ailemle böyle bir sorunum olmazdi şimdi. 6 saat uzaktalar çok zor benim işim. Bazen acaba diyorum benmi büyütüyorum olayi ama inanin kizlar evin heryerinde kedinin tüyü kediye yasak bir yer bile yok evde nereye oturursam oturayim bir bakiyorum pantalonumun heryeri kedi tüyü olmuş. Allah bana yardim eder inşallah bir çözüm bulmamda.

BENİM BURCUM ASLAN YÜKSELENİMDE ASLAN EŞİMİN BURCU TERAZİ. EŞLERİNİZİN BURCU NEY KIZLAR? BİZİM BEBİŞLER BAŞAK OLACAK KISMETSE YAAAA BAŞAK BURCU ÇOK ALINGAN OLURMUŞ PİMPİRİKLİ OLURMUŞ DOĞRUMUDUR:sm_confused:

hımm bizim bebişler başak mı olacak ? ben de başak burcu, sakin sessiz uyumlu bi burç diye duymuştum.. benim eşim boğa burcu ve aşırı sakin bense koç .. aşırı sakinliği delirtir bazen beni sırnaşık şey

Konuşayimmi yani kizlar. Yaa benim Eve gelmez orasi kesin ama ben ona kedinin tüylerinden rahatsiz olduğumu söylemedim kirilir ayip olur diye çünkü hem kayinpederim hem kayinvalidem çok seviyor kediyi. Hatta bir gün kedi kayip oldu bütün gün ağladi kadin. Bir yandanda annemi çağirsam diyorum ayni şehirde otursaydik ailemle böyle bir sorunum olmazdi şimdi. 6 saat uzaktalar çok zor benim işim. Bazen acaba diyorum benmi büyütüyorum olayi ama inanin kizlar evin heryerinde kedinin tüyü kediye yasak bir yer bile yok evde nereye oturursam oturayim bir bakiyorum pantalonumun heryeri kedi tüyü olmuş. Allah bana yardim eder inşallah bir çözüm bulmamda.

bence kesinlikle konuş canım en azından bebeğin için bir odayı tahsis etsinler ve kedi o odaya giremesin..

ya basak ya terazi olucak benım kı 2-3 gun farkla..
benım esım boğa yukselenı de koç ama cok hareketlı ve calıskandır..
hatta ben cok hareketlı bırısı olmama ragmen onun bazen benden daha fazla hoppidi olması sınırlendırıyor benı..
mesela pazarları erkenden dıkılır ayaga banada hadı hadı ne yapıcaz hadı kahvaltı yapalım cıkalım bılmem nereye gıdelım suraya bakalım..
emlakcı gıbıyız zaten her hafta sonu mutlaka bır ev bakarız yada konut projesı gezerız..
baslarda cok sınırlenıyrdum ama ne yapayım degısıcegı yok ayak uydurmaya calısıyorum..
boğalar cok tembel hantal olur derler ama bızımkınde hıc ole bırsey yok koçun hareketlılıgı agır basmıs olsa gerek..
bırde ağırkanlı sabırlı olur derler.. bızımkı cok aceleci herseyı hızlıca yapar bırde aynı benım gıbı cok sabırsız..
Allahtan agırkanlı degıl cunku ben agırkanlı ınsanların yanında kafayı yerım cunku bende cok aceleyıcıyımdır.. :icecream:
o yuzden sadece gunes burcuyla degıl yukselenlerıde dıkkate almak gerek cok etkılıyorlar..a.s

Son düzenleme:
haklısın betül .. senin eşinde koç ağır geliyor demek ki.. bizde de tam tersi ben aşırı hareketliyimdir eşim bana ayak uydurmaya çalışıyor :)) sen delisin diyo ara sıra :) uyuşuk değildir ve çok sabırlıdır gerçekten.. çalışkandır iş dedin mi 7-24 çalışır bıkmaz ama.. sakinliği beni kızdırıyo.. mesela tartışacaksın ağız tadiyla bağıracaksın di mi yook sessiz kalır cevap vermez ee haliyle bağıramazsın tek başına hehe :))

Son düzenleyen: Moderatör:
ya basak ya terazi olucak benım kı 2-3 gun farkla..
benım esım boğa yukselenı de koç ama cok hareketlı ve calıskandır..
hatta ben cok hareketlı bırısı olmama ragmen onun bazen benden daha fazla hoppidi olması sınırlendırıyor benı..
mesela pazarları erkenden dıkılır ayaga banada hadı hadı ne yapıcaz hadı kahvaltı yapalım cıkalım bılmem nereye gıdelım suraya bakalım..
emlakcı gıbıyız zaten her hafta sonu mutlaka bır ev bakarız yada konut projesı gezerız..
baslarda cok sınırlenıyrdum ama ne yapayım degısıcegı yok ayak uydurmaya calısıyorum..
boğalar cok tembel hantal olur derler ama bızımkınde hıc ole bırsey yok koçun hareketlılıgı agır basmıs olsa gerek..
bırde ağırkanlı sabırlı olur derler.. bızımkı cok aceleci herseyı hızlıca yapar bırde aynı benım gıbı cok sabırsız..
Allahtan agırkanlı degıl cunku ben agırkanlı ınsanların yanında kafayı yerım cunku bende cok aceleyıcıyımdır.. :icecream:
o yuzden sadece gunes burcuyla degıl yukselenlerıde dıkkate almak gerek cok etkılıyorlar..a.s

ne güzel yaaa allah bozmasın gözümde canlandırdım bir an sizi çok tatlı bir çiftsiniz , ne güzel işte eşin pazar günüm var tatil günüm demeyip seni dürtüp uyandırıp dışarı çıkarıyor ne güzel. benimki zor çıkar evden akşama doğru da benim zorumlaa bir tek pazarım var dinlenicem diyeÇok üzgünüm çoook

kızlarrrrrr ben geldim beni kocamda ikizler burcu ay betül çok şanslısın benim kocam pazar günleri kendi çıkar gider beygirlerine yem verir gelir :)))))))))bende ev temizlerim tabiki yarında misafir varrrr offffff offfffffffff

Selam kızlar muhabbet bayağı koyulaşmış
burçlar falan, sohbetinize bende katılabilirmiyim?
ben Yay burcuyum eşimde İkizler
oğluşumda Terazi olacak ( sat a göre)
3-5 gün önce gelirse Başak burcuda olabilir
hayırlısıyla sağlıklı doğsunda burcu önemli değil
( ama teraziyi daha tercih ederim )

canlar sohbet cok guzel ancak benım cıkmam lazım esımle gezıcez bıraz..
sızee ıyı hafta sonları sevgıler muckksss... a.s.

hoşgeldin canım valla benim sat göre 22 eylül çıkıyo sınırdayız yani 23 eylül olursa annesinin burcunda olcak :)))))))

merhabalar güzel anneler bizde geldik eşimde bizi sattı bu güzel günde tek başına gezmeye gitti çok sinirlendim valla

size iyi gezmeler,
benimkide kendi çıktı dolaşıyo bende evdeyim
bu sıcakta ne işin var ev daha iyi serin otur akşam serinleyince çıkarız dedi
bakalım akşam olunca görecez

hoşgeldin gülden tek başınamı gitt :))))))) ee sende arkadaşarınla gezseydin ama gezme boşver hava sıcak

hoşgeldiniz gülden angelay ..
gülden benim de eşim yurt dışında bir haftadırr ..:KK43:( ben daha kötü durumdayım yapayalnızım sııkıntıdan patlıyorum :KK43:(..
betül sağol size de iyi hafta sonları..

hoşgeldiniz gülden angelay ..
gülden benim de eşim yurt dışında bir haftadırr ..:KK43:( ben daha kötü durumdayım yapayalnızım sııkıntıdan patlıyorum :KK43:(..
betül sağol size de iyi hafta sonları..

doğrudur canım yalnızlık zor Allah kolaylık versin tez zamanda kavuştursun inşallahh

X