2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

bu arada bızımkıler gunu gunune aynı sende kız bende erkek kertelım mı kız bunları.. jeyyar
kızını ıstemeye gelek mi.. jeyyar

babası duysa varya beni duman eder diyo ben kızımı kimseye vermicem ama senin gibi bi kaynanası olcak o zamn bi düşünürüz :)))))))

düşün düşün ben çok iyi biriyimdir.. jeyyar :roflol:
bu arada senın burcun ne? ayrıca ısmın yazması cok uzun oluyor ızmırguzelını .. :1rolleyes:

evet canım kendim büyütcem bebeğimi çalışmıcam belki ilerde olabilir büyüyünce nasip kısmet

KEŞKE BENİMDE BÖYLE BİR TERCİHİM OLABİLSEYDİ. SENİN ADINA SEVİNDİM. ÇÜNKÜ BENİM BEBEĞİ NASİPSE KAYINVALİDEM BAKACAK ONA ÇOK GÜVENİYORUM AMA EVLERİNDE KEDİ VAR VE BEN BUNU ÇOK KAFAMA TAKTIM YERLERDE EMEKLİYCEK DİYE DÜŞÜNDÜKÇE ÇILDIRACAK GİBİ OLUYORUM YAA NE YAPACAĞIMI İŞİN AÇIĞI TAM OLARAK BİLEMİYORUM EŞİME SÖYLÜYORUM AMA ODA TV LERDE BEBEKLERİ GÖRMÜYOMUSUN EVİN KÖPEKLERİYLE ARKADAŞ BİŞEY OLMAZ DİYOR. OFFFFFFFFFFFFF.....senağlama NE YAPSAM BEN

senağlama BENDE İSTİYORUM ÖYLE OLSUN ŞİMDİDEN DAHA KISKANMAYA BAŞLADIM BEBİŞİMİ NE OLACAK BENİM BU HALİM

benı sevmezmısın yahu ben yay 'ım.. :çok üzgünüm:
benım de annem ve yakın bı arkadasım terazi.. :1rolleyes:

benı sevmezmısın yahu ben yayım.. :çok üzgünüm:
benım de annem ve yakın bı arkadasım terazi.. :1rolleyes:

YAYLARI DA SEVERİM ÖZGÜRLÜĞÜNE DÜŞKÜNDÜRLER. SONRA ÇOK BAKARLAR KENDLERİNE SÜSLÜDÜRLER. TEMİZ TİTİZ. :içelim:

YAYLARI DA SEVERİM ÖZGÜRLÜĞÜNE DÜŞKÜNDÜRLER. SONRA ÇOK BAKARLAR KENDLERİNE SÜSLÜDÜRLER. TEMİZ TİTİZ. :içelim:

evet özgürlük kısmı doğru..
cok suslu degılım dır genelde sadelıgı severım hatta ama kafama göre gıyınmeyı severım..
temızlık tıtızlık konusunda kendımı daha anlamıs degılım..
bazen cok dagınık olurum bazende yerdekı bır sac yada tuy batar bana.. :sm_confused:
ne oldugumu anlayamadım.. ama cocuklugumda cok dagınıktım annemı delırtırdım.. :smiley-cool: atlardım zıplardım yerıdme durmazdım ağaçlardan ınmezdım.. naniknanik
ama cok severım burcumu ya ne bılıyım yıne doğsam yıne yay olmak ısterdım heralde..
yukselenım akrep.. yukselenlerını bılen var mı?.. o da çok onemlı.. yerimseniben

aytencim üzüldüm durumuna keşke senin öyle bişansın olsaydı inş. olur arkadaşım
valla teraziler çok iyilerdir ayıptır söylemesi:))))))))))))

selam kızlar
ayten betül ümran nasılsınız ?
sohbet koyu ne güzel :))
ben de geldiiim..

hoşgeldin canım..
ıyıyız cok sukur sen nasılsın..
bebiş ne durumda tepüklüyomu senı..:1rolleyes:
valla uzun zamandır sakınlemıstı burası bugun daha iyi....
bu arada senın burcun nedir?.. :1rolleyes:

sagolun biz de iyiyiz çok şükür evet betülcüm yaa hiç durmuyo valla bügünlerde nedense sıcaklardan çocuk da bunaldı galiba benim gibi :)) dikkat ettim hep sabah ezanları okurken tekmelemeye başlıyo melek onlar melekk :)
ben koç burcuyum yükselenim de aslan ..

selam kızlar
ayten betül ümran nasılsınız ?
sohbet koyu ne güzel :))
ben de geldiiim..

HOŞGELDİN CANIM YAA BEN BU KEDİYİ NE YAPSAM KAYINVALİDEMİN EVİNDE KEDİ VAR BENİM BEBEKTE O EVDE BÜYÜYYECEK NASİPSE AMA BEN İSTEMİYORUM KEDİ TÜYÜ FALANsenağlama

BENİM BURCUM ASLAN YÜKSELENİMDE ASLAN EŞİMİN BURCU TERAZİ. EŞLERİNİZİN BURCU NEY KIZLAR? BİZİM BEBİŞLER BAŞAK OLACAK KISMETSE YAAAA BAŞAK BURCU ÇOK ALINGAN OLURMUŞ PİMPİRİKLİ OLURMUŞ DOĞRUMUDUR:sm_confused:

oh oh masalah bastan sonra ateş grubusun yanı merve.. :sm_cool:

ayten kayınvalıden torunu ıcın kedıyı evden cıkaramaz mı..
konusmadınız mı hıc bırsey demıyormu o konuda.. kedı daha kıymetlı degıldır heralde.. :sm_confused:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…