2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

ayten bak benden önde hamileler var...mavili var...sanırım gülden de benden öndeydi..ilk anne kim olacak baklalım hayırlısı ile...

AY EVET FARK ETTİM CANIM ASLINDA BENDE ÇOK SABIRSIZLANIYORUM KİMİNİ KİMDEN ÖNCE GELECEK BAKALIM ALLAH HEPİMİZE HAYIRLISINI VERSİN.a.s

öff bı kac sene bu bahaneyle gecermi...
vallahı bız oyle yapsak o Allah razı olsun dedıgım kayınvalıdem yaratıga donusebılırmıydı acaba bır kac sene ıcınde... :roflol:

4 sene :))) ama onun hatası canım...kayınvalidem tüm gün eşimin eczanesinde akşam 7 ye kadar eve erken gideyim yemek yapayım gibi bir şey yok...ben de hep yemek oluyordu o saatte çağırınca da kusura bakmasın gitmem yani..o saatt eya ciğer ya da yumurta yapılır..ya da kaç saat aç bekledikten sonra yemek...evimde yemek varken niye aç kalayım....

4 sene :))) ama onun hatası canım...kayınvalidem tüm gün eşimin eczanesinde akşam 7 ye kadar eve erken gideyim yemek yapayım gibi bir şey yok...ben de hep yemek oluyordu o saatte çağırınca da kusura bakmasın gitmem yani..o saatt eya ciğer ya da yumurta yapılır..ya da kaç saat aç bekledikten sonra yemek...evimde yemek varken niye aç kalayım....

sonucta oglunu her gun goruyor yanı..
anladım ben hıc gorusmedınız bı kac sene sandım.. :icecream:

hoş bulduk betül
benim kayınvalidem uzakta ben çok istiyorum yanımda olsun diye ama memleketini bırakıp gelmiyo. çok iyi bi insan ALLAH RAZI OLSUN.

tam olarak sat göre ayarlamıyolar sanırım
benim 23 temmuzda çıkmam lazım 28inde gelebilirsin dedi.

üstelik doğum tarihi her şeferinde erkene geliyo ben anlamadım ilk 21 eylüldü şimdide 10 eylül dedi.

hım anladım sana 28 dediyse banada 1 ağustos der o zaman aramızda 3 gün var ona göre eleman alcaklar ya ondan endişelendim yoksa hemen pazartesi çağırtalım elemanı:)))))))))))

kızlar ben çıkıyorum biraz uzanayım sonra el,şimle alışverişe gideceğiz akşam de istanbula arkadaşlara gideceğiz...yorucu bir gün olacak benim için ...görüşmek üzere...kendinize iyi bakın...bye........

Yaaa hanimlar bende 25 temmuzda akrabamizin düğünü var gitmek istiyorum ama ilk aylarda düşük problemi olanlarin erken doğum riski olabiliyomuş şimdi gitsem mi gitmesem mi çok kararsiz kaldim istanbuldan kirşehire gidicem olursa bana bi akil verin lütfen

neye gore canım ultrasonun verdıgı tarıhı mı dıyorsun..
o sureklı degısebılıyor.. asıl sat ı dıkkate alarak tahmını dogum tarıhını hesaplıcaksın..
son adet tarıhının ılk gununden yanı..

en guzelını yapıcaksın izmirgüzeli..
bende kendım buyutucem ınsalalh.. kımseye benden cok alısmasını ıstemıyorum..
benım dısıplınım ve sevgım altında buyuyecek ınsallah bırıcık oğluşum..

Son düzenleme:
X