2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Herkese Hayirli Kandillerrrrrr
Allah Gönlünüze Göre Versin
Eylül Anneleri Ben Derimki Ağirlaşmadan Bir Buluşsak Nederseniz
Dikkat Ettim çogumuz Istanbuldannnn çok Hoş Ve Eğlenceli Olur Valla

bencede çok güzel bir fikir :))))))
:teytey::dance:
Çocuklar doğduklarında da bir sürü arkadaşları olur... Onlarla da arada buluşuruz...
:dance::dance:

bencede çok güzel bir fikir :))))))
:teytey::dance:
Çocuklar doğduklarında da bir sürü arkadaşları olur... Onlarla da arada buluşuruz...
:dance::dance:

VALLA BENCEDE BEN 1 MART BULUŞMASINA KATILDIM KADIKÖYDEKİ
SÜPERDİ .AMA BİZİMKİ DAHA FARKLI OLUR ÇÜNKİ HEPİMİZ HAMŞİZZZZZZ:dance:
BEN ANADOLU YAKASINDA OTURUYARUM DUDULLUDA HİLARYA
VİSKİ SİZLER NEREDE :enbuyukkk:

herkesin kandili mübarek olsun arkadaşlar.paptyam geçmiş olsun dikkat et lütfen yorma kendini nolur.

kızlar şu beta hcg ile ilgili diyorlarki 50 den küçük ise erkek büyük ise kız. var mı doğruluk payı ne dersiniz yoksa tutanlar şansa mı tutuyor.
cinsiyetini öğrenen arkadaşlar yazabilir mi hcg değerlerini?

canım hayırlı olsun iyi çıkmasına çok sevindim inşallah sağlıkla devam eder hamilelliklerimiz...benim 49 çıkmış ama kız yani sanırım tutmuyor burdan...ama 2 li testten 2 hafta sonra öğrendim cinsiyetini seninde fazla yok demekki öğrenmene a.s.

VALLA BENCEDE BEN 1 MART BULUŞMASINA KATILDIM KADIKÖYDEKİ
SÜPERDİ .AMA BİZİMKİ DAHA FARKLI OLUR ÇÜNKİ HEPİMİZ HAMŞİZZZZZZ:dance:
BEN ANADOLU YAKASINDA OTURUYARUM DUDULLUDA HİLARYA
VİSKİ SİZLER NEREDE :enbuyukkk:

canım ben kadıköy de oturuyorum..

slm arkadaşlar.
pazartesi doktor randevumuz vardı, burda okuduğuma göre benim gibi bir çok kişi bebişini özlüyor bi sonraki doktor randevusuna kadar, biz bi çözüm bulduk tesadüfen :) görüntüleri cd ye kaydediyo doktorum şimdi açıyorum izliyorum bebiş el sallıyo, mutlu oluyorum :) tavsiye olunur :dance:

günaydın kızlarrr..herkese iyi kandiller benim biraz moralim bozuk doktorumun tayini çıkmış gidecekmiş yani başka bir doktora gitmem gerekecek,birine alışınca başka bir doktora geçmek de zor geliyoo sanki yanlış bişey olacak gibi..:KK43:(

Canım bende değiştirdim dr.umu tabi ben memnun olmadığım için değiştirmiştim ama sende mecburiyetten değiştireceksin,bende tedirgindim acaba yeni gittiğim için hoş olurmu filan diye kafamda bir sürü soru vardı ama sağolsun eşimle beni çok iyi karşıladı ve çokta ilgilendi,şimdi iyiki değiştirmişim diyorum,seninde hakkında hayırlısı olsun canım kendine uygun iyi bir dr.u bulmanı dilerim.Bu arada herkesin kandili mübarek olsun,bebişlerimiz için bol bol dua edelima.s.

Herkese Hayirli Kandillerrrrrr
Allah Gönlünüze Göre Versin
Eylül Anneleri Ben Derimki Ağirlaşmadan Bir Buluşsak Nederseniz
Dikkat Ettim çogumuz Istanbuldannnn çok Hoş Ve Eğlenceli Olur Valla

bencede olur.
uygun bir gün haftasonu mesela buluşabilirz.

Canım benim benimde son adet tarihim Aralıkın 23 ü seninle aramızda bir gün var doktorun bebişin doğum tarihini söyledimi bellimi

amonra canım benim internetten hesapladığında 29 eylül çıkıyordu.ilk gittiğmde doktor 7 ekim dedi çünkü benim geç döllenme olmuş dedi. 1 hafta falan geriden gidiyordum.en son 2 hafta önce gittiimde gelişimi hızlı olmuş fark 3- 4 güne inmiş dedi. benim geç döllenme olduğu iiçin eylü sonu ekim başı tam kesin bilemiyorm. cumartesi gidecem tekrar baklaım gelişimi nasıl olmuş.doğum tarihinde bir degişiklik olacakmı. sorayım tekrar..
ama tahmini doğum tarihinin bir çoğumuzda birkç gün oynayacağını düşünüyorum..önemli olan hayırlısıyla doğmalrı..
Bu arada kandiliniz mübarek olsun.. ben bebişim ve sizzlerin bebişleri için de bol bol dua edeceğimm buğün...

Selam arkadaşlar
Benim bel ağrılarım başladı, uzun süreli olmuyor, kramp giriyor gibi oluyor, eğildiğim zaman zor doğruluyorum, geceleri çok terliyorum, üst değiştirmek zorunda kalıyorum, o ağır uykumun arasında. Sizlerde var mı böyle şikayetler? bide eşimle görüşemez olduk, yemeğini hazırlıyorum, uzanıyorum 5 dak. içinde uyumuş oluyorum, akşam 9 sabah 9, 12 saat uyuyorum.
Bu arada 12+3 üm ve 7 kilo aldım, hızla kilo aldığım için hamileliğimin başından itibaren duşdayken ıslak tenime bebe yağı sürüyorum, çatlak falan olmadı, bebe yağı da badem yağı içeriyor ama kıllanma falan da olmadı, yumuşacık, güzel bir tenim oldu, tavsiye ederim.
Hayırlı kandiller, dualarınızda bizleri ve bebişlerimizi unutmayın...

X