2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Geçmiş olsun papatya migren ve hamilelik için internette bir sürü açıklama var isrersen oku. Ariazoni riskin epey azmış, gözün aydın...

saol canım şimdi bende bakıyordummm ama acaba genelde herkeste oluyormu ve neyaptılar merak ettimmm

evet bende yarın doktoruma sorucam valla dayanılır gibi değil boyun omuzlarımmm belimin ortasına kdar kaskatı oldu bir eşim masaj yapıyor bir kızım soğuk jel poşetler varya ondan koydum ense köküme ama yine geçmez yine geçmezzz offf uykusuz kaldım 2 gündür belkide ondandırrr ağrılarım olduğundan zaten uyuyamıyom pek sağa sola dönerken uyanıyom heppp dengesiz bir uykum oluyor haliyleee neyse hepinize iyi geceler arkadaşlarrr ben kaçıyommm

Selam arkadaşlar....Geçen perşembe ikili test için kan verdim sonuçları henüz çıkmadı ama ense kalınlığı 2.3 çıktı o yüzden çok endişeliyim....Doktorum değer 2 nin altında olsaydı yorum yapabilirdim ama şimdi kan sonuçlarını beklememiz lazım deyince iyice moralim bozuldu....Bu arada cinsiyeti için %90 erkek dedi...Allahım inşallah sağlıklı bi bebeğim olur ....Dualarınıza çok ihtiyacım var arkadaşlar sonuçlar salı günü belli olacak nolur bana dua edin........

sizlerde böle baş ağrısı falan oluyormu oldumu yaşayanlar bilgi verebilirmi neyapıyorlar bu konuda

papatyam benim biz 16. haftaya gireceğiz artık;
3. ayda başladı benimde şiddetli baş ağrılarım doktoruma sordum vermidon kullanabilirsin dedi ama yine de doktoruna danış o senin için daha iyisini bilir...
baş ağrısını iyi bilirim Allah yardımcın olsun...

Allahın izniyle sağlıklıdır üzülme bebeğin ense kalınlığı el ile ölçüldüğü için dr tecrübesine bağlı bir değerdir dr un da seni boşuna endişelendirmiş eminim bebeğin sağlıklıdır üzülüp de kendini bebişini üzme a.s.

kızlar yeni birşey öğrendim doğruluk payını bilmem bu ikili testte fB-hCG yazan yerde 50nin üzeri kız 50 nin altı erkekmiş bakalım nasıl çıkacak merakla bekliyorum ve birde adet günü geçmeden testte hiç beklemeden çift çizgi çıktıysa onada kız diyorlarmış benim öyle olmuştu daha günüme varken test yaptım anında çift çizgi çıktı ve 50nin üzeri

slm kizlar nasilsiniz ben cok heyecanliyim bu yuzden uyuyamadim esim bana surpriz yapmis ve turkiyeye bilet almis ayin 21 de insallah ucacaz cok mtlu oldum yazin gidemeyecektim cunku ama yinede biraz tedirginim ucagin bir zarari yok ama yinede kuruntu oluyor insanda insallah birsey olmaz ayin 20 sinde de kontrolum var ama sadece tansiyon ve kiloma bakicak doktorum birde dopler cihaziyla bebegimizin kalp atisini dinleyecez insallah hayirlisiyla onuda atlatirsam icim rahat gidecem ailemin yanina kizlar bu arada tr de havalar nasil ben erzincana gidicemde malum orasi cok soguk

Günaydinn Arkadaşlar Nasilsinizz......... Ayyyy Ben çok Heyecanliyim Bugün Ikili Test Sonuçlarim çikiyorr Umarim Herşey Iyidir Sorunsuzz çikar Allahin Izniyle........

saol canım şimdi bende bakıyordummm ama acaba genelde herkeste oluyormu ve neyaptılar merak ettimmm

Canım Merhaba bende migren hastasıyım hemde ileri derecede tüm tahliller yapıldı ve B12 vitamin eksikliği çıktı bunun için şimdi vitamin iğnesi yaptırıyorum.Çok şükür yarı yarıya bir azalma söz konusu doktorum iğnenin gebelikte bir zararı olmayacağını söyledi zaten iki haftada bir yaptırıyorum. Ama bence sen yinede doktoruna danış canım çok geçmiş olsun...

Canım Kendini de bebişi de üzme.. allah ın izniyle herşey güzel olacak.. Dualarımız sen ve bebişinle...

günaydınlarrrrrr

Bugün biraz daha büyüyüp bir kutucuk daha atlamışız... :teytey::teytey::dance::dance:

Allah hepimize sağlıklı hamişlikler ve sağlıklı bebişler nasip etsin inşallahh

Ariazoni senin cinsiyet belli olmamışmıydı?
Erkek diye biliyorum, listede öyle yazıyor da...:uhm:

Arkadaşım içini ferah tut, Tam bir ölçüm yapamamıştır dr'un. Birde benim doktorum 3 mm sınırdır demişti.Seninkisi 2,3 mm çıkmış.Birde sen 13. hafta baktırmışsın e haliyle bebek büyüyor ense kalınlığı her hafta değişiyor....İyi haberlerini bekliyoruz....a.s.

Kizlarrrrr Ben çok Yorgunum Hafta Sonuu Evi Temizledik Annemler Falannn Bittimm Yaaa Resmenn Akşam Olsada Erkenden Uyusammmmmmmmm

Yagmurcumm Arkadaşlar Katiliyorumm üzme O Tatli Canini Veeeeeeee Meleğiniiiiiiiii Bak Bana Saat 4,00 Iple çekiyomm Hayirlisi Ile Suu Ikili Test Sonucu Içinnn Hayirlisiiii Artk

Kizlarrrrr Ben çok Yorgunum Hafta Sonuu Evi Temizledik Annemler Falannn Bittimm Yaaa Resmenn Akşam Olsada Erkenden Uyusammmmmmmmm

Canım yaaa sorma benimde temizlik yapmam lazım, kendimide yormak istemiyorum ama kirli eve tahammülüm yok.Malum haftasonundan çıktı ev . Annem yardım ediyor bana artık.Bugün gelmicek bari ben yapıyim ufaktan ufaktan a.s

Aman Sakinn Yorma Kendiniii...... Anneni Bekle Canimm............. Benim Meleğimm çalişkann Olacakk Daha Bu Yaştaa Başladi Bana Yardimaaa :)))))))))))))))

GÜZEL ANNİŞLER HEPİNİZE GÜNAYDIIIINNNa.s.

DUN COK MISAFIRIM VARDI SAYDIM TAM 18 KİŞİ:1ninca: BAYA BİR YORULDUM GERCI SAOLSUNLAR BANA YARDIMCIDA OLDULAR AMA EVIN INSANISIN İŞTE OTURAMIYORSUNDA:1rolleyes:

DÜN BANA BİŞEY YAPTILAR COK ILGINCTI SİZLERDE BILIYORMUSUNUZ BI SORIM DEDIM, BENIM HABERIM OLMADAN BİR MİKTAR TUZ ALIP KAFAMDAN SERPMISLER HİİÇ HİSSETMEDIM HATTA GORUMCEM YAPMIS BUNU:roflol: SONRA BENI TAKIBE ALMIS ONUDA FARKETMEDIM ELIMI BURNUMA SURERSEM ERKEK EGER AGZIMA SURERSEMDE KIZIM OLURMUS BEN BILMEDIGIM ICIN ELIMI AGZIMA GOTURMUSUM KIZIN OLACAK DIYINCE SASIRDIM NE ALAKA DEDIM E TUZ SERPTIK SENI TAKIBE ALDIK ELINI AGZINA GOTURDUN DEDILER:roflol: COK KOMIKTI YAA YANI KIZIM OLACAKMIS HAY ALLAHIM ONCELIKLE SAGLIKLI OLSUN TABIKIDE NEBILIM BEN PEK İNANMIYORUM BÖYLE ŞEYLERE ACABA SİZLER DUYDUNUZMU DOGRULUK PAYI VARMI:uhm:
ONLARIN DEDIKLERINE GORE HEP DOGRU CIKARMIS BU TÜR ŞEYLER:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…