2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

angelay benim de öyle değişiyor .bu aslında ultrson aracının tam kesin bir sonuç vermemesinden kaynaklanıyor. yani kızlar birkaç gün oynayabiliyormuş.canınızı sıkmayın.. zaten bir çoğumuzun verieln tarihlerin birkaç gün önce veya sonrasında olacağını tahmin ediyorm.çünkü etrafımda tam zamnında doğuran doğru dürüst insan yok..
önemli olan hayırlısıyla doğmalarıı..

sweet curse........... 1 Eylül................Cinsiyet
Güldenm.................3 Eylül................Cinsiyet
eylül_annesi............10 Eylül..............Cinsiyet
Bebeğim.................11 Eylül..............Cinsiyet
Yeniyaşam..............12 Eylül..............Cinsiyet
Bires..................... 13 Eylül..............Cinsiyet
müjdes...................13 Eylül...............Cinsiyet
Delikız....................14 Eylül..............ERKEK
Kumralim................15 Eylül..............Cinsiyet
Sel-inn....................15 Eylül..............Cinsiyet
Mommy...................17 Eylül.............Cinsiyet
Bride..................... 19 Eylül..............Cinsiyet
6128......................19 Eylül..............Cinsiyet
Ariazoni...................19 Eylül..............ERKEK
cüvcüv.....................20 Eylül..............Cinsiyet
Öznur83..................20 Eylül...............Cinsiyet
hilarya.................... 21 Eylül..............Cinsiyet
Minikanniş..............21 Eylül..............Cinsiyet
Wiski.....................21 Eylül..............Cinsiyet
İzmirgüzeli22...........22 Eylül..............Cinsiyet
Frekans...................23 Eylül..............Cinsiyet
İletişim....................23 Eylül..............Cinsiyet
ayşe&serkan...........24 Eylül..............Cinsiyet
Siyah-beyaz............24 Eylül..............Cinsiyet
Gundogdus............. 24 Eylül..............Cinsiyet
alin.........................24 Eylül...............Cinsiyet
Papatyam............... 25 Eylül..............Cinsiyet
Anessa....................26 Eylül..............Cinsiyet
Dream81................ 27 Eylül..............Cinsiyet
Selin jülyen.............27 Eylül..............Cinsiyet
Kıvılcımm................27 Eylül...............Cinsiyet
Angelay................. 28 Eylül..............Cinsiyet
Amonra..................28 Eylül..............Cinsiyet
Sebek................... 29 Eylül..............Cinsiyet
Mehtapelif.............. 30 Eylül..............Cinsiyet

Merhaba arkadaşım.. Bride açıklamış bebe aspirini olayını.. doktorum bebe asprini için "Yeni taze hücre demek" bizim için demişti...
Kanı sulandırıyor..Pıhtılaşmayı önlüyormuş..

Evet canım o tarih bebeğin gelişimine göre değişiyor... doktorum oradaki tarihi çok dikkate almammamı söyledi bana.. Daha işin başındasınız dedi.. Gelecek günlerde bir önde çıkacak bir geride çok önemli değil demişti..
Bebişleri bunun için üzmeyelim

tabi canım 3 gün önce 3 gün sonra farketmez sağlıklı bir şekilde dünyaya gelsinlerde en önemli o,

Kızlar size de oluyor mu, benim bazı günler karnım şiş, herkes karnın belli olmaya başlamış diyor, bazı günlerde hiç birşey yok, inik geziyorum???

Kızlar size de oluyor mu, benim bazı günler karnım şiş, herkes karnın belli olmaya başlamış diyor, bazı günlerde hiç birşey yok, inik geziyorum???
arkadaşım dediklerin bendede oluyo ve bide takvimi değiştirdiğin için teşekkürler.

arkadaşım dediklerin bendede oluyo ve bide takvimi değiştirdiğin için teşekkürler.

Aşkolsun lafımı olur nede olsa aynı gün doğum yapıcaz belli mi olur belki hastanede karşılaşırız birbirimize tesellimiz olur yerimseniben

kızlar dr şehir dışına çıkmış 1 hafta yokmuş ikili testim çıktı ama dr göremedi sizin sonuçlar nasıl aşağı yukarı bir tahminim olsa sevinicem
raporu elinde olan varmı veya bilen kaç olmalı mesela değerler

250 de 1 ihtimal ve altı riskli sayılıyor, amniyosentez istiyorlar.Senin risk oranın kaç yazıyormu kağıtta??

Bir tanıdığımın ki 9000 de 1 çıktı, benim ki 26 binde bir çıktı.Ama 1000 de bir çıkanda çok var.Bunlar iyi rakamlar.

bende test yaptırdım ama daha sonuçları almadım
ama yaptıranların başka konularda değenlendirmelerini okumuştum onların yazdıklarına göre söylüyorum
1/..... gibi bir değer çıkıyomuş yani bölüden sonraki rakam 200 ün altındaysa risk artarmış, yani sayı ne kadar büyük olursa risk o kadar azalırmış,
senin 1:10000 değerine göre çok iyi bence yani 10000 de 1 ihtimal risk taşıması
trsomy 18 hakkında bir bilgim yok, inşallah benimkide iyi çıkar ense ölçümü 1.2 mm idi

selam kızlar nasılısınız baklaım umarım herkes iyidir ben çok fenayım yaaa başım çok ağrıyor sabahtan beri geçmedi kahvaltıdan sonra başıma bir ağrı saplandı geçmedi tansiyon 12-6 benim normalde tansiyonum 10-6 civarlarında normal seyrederdi hep ya ondan oldu baş ağrısı yada migrenim var benim hamile kaldığımdan beri hiç tutmamıştı galiba kendini göstermeye başladı yarın ikili testim var 10:30 da doktoruma sorucam bakalım migren ilaçlarım zararlı olurmu çünki ben çok fena kriz geçiriyorum allahtan bugün krizlik olmadımmm allah yardımcım olsun yaaa

sizlerde böle baş ağrısı falan oluyormu oldumu yaşayanlar bilgi verebilirmi neyapıyorlar bu konuda

Geçmiş olsun papatya migren ve hamilelik için internette bir sürü açıklama var isrersen oku. Ariazoni riskin epey azmış, gözün aydın...

oooohhhh ohhhhhh MAŞALLAH MAŞALLAH amanında lk cinsiyetler ERKEKMİYMİŞŞŞŞ diğerlerinde belli değilmi henüzzz sölesinlerde görelim cinsiyetleri eklensin listeye yawww

slm papatya.. migren ağrıları normalde hamilelikte hormonların etkisiyle olmazmış. ancak belli haftalarda yaşanırmış..migren ilaçalrını gebelikte kullanma bence.. ancak doktorunun önerdiği ağrı kesici varsa kullan..bana minoset iç dedi.( kafeinsiz olandan).. iyi geliyor..migren krizlerini çok ii bilirim..ben kriz başlamadan içtimm.kriz olmadı..zaten bebklerimiz nerdeyse 3 ay olacak veya bazılarımızda oldu bile..
zaten ilk 3. ay organ gelişimi tamamlandğı için bundan sonra kullanmak pek risk göstermiyor.. geçmiş olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…