2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Arkadaşlar merhaba
Ben yarın ikili test için gidicem doktora. Aç karna mı gidicem? Giden arkadaşlar beni bilgilendirirsniz sevinirim.

ben doktora sordum aç tok farketmez dedi. yalnız birara kan şekeri ölçülecek işte o zamn aç karnına gitmek gerekiyor.

arkadaşlar ben bu siteyi hamile kaldığımda buldum ve o zamandan beri takip ediyorum ancak dün gece üye olmak nasip oldu bende sohbetlere katılmak istedim umarım birbirimizin bilgilerinden faydalanırız

Arkadaşlar merhaba
Ben yarın ikili test için gidicem doktora. Aç karna mı gidicem? Giden arkadaşlar beni bilgilendirirsniz sevinirim.

Merhaba;
sakın aç karnına gitme canım aç karnına çocuk hareket etmiyormur. ben ikikere gittim çünkü ilkinde hiç hareket etmiyordu. dr. yarın karnın tok ve tatlı yiyerek gel dedi. bende öğleden sonra sütlaç,çikolata bolca meyve yedim. ve ultrasyona girdiğimde dr. bu işte dedi nasılda hareket ediyor dedi. bende bunlara dikkat et canım

kızlar ben daha kilo alamadım.49 kiloyum. bgün 11. haftadayım.çünkü mide bulantılarım vardı çok kötüydüm. ancak 1 haftadır bayağı azaldı.artık birşeyler yiyebilyorm. inş. en kısa zamnda sizinde azalır.kusmak kadar kötü birşey yok bence.. herkese iyilikler diliyorm.

hayır canım aç olmana gerek yok tok git daha iyi olur
inşAllah güzel sonuçlar alırız hepimiz..

Ayşe ben de bir kilo almışım başından beri
ama benim evdeki tartıyla doktorun tartısı farklı çıkıyor :))
evdekine göre iki buçuk kilo almışım :))
biri yaanlış ama hangisi ? :)

arkadaşlar ben bu siteyi hamile kaldığımda buldum ve o zamandan beri takip ediyorum ancak dün gece üye olmak nasip oldu bende sohbetlere katılmak istedim umarım birbirimizin bilgilerinden faydalanırız

H.G ARKADAŞIMMMM ARAMIZA..

BU ARADA İLK 3 AYDA 1 İKİ KİLO ALINA BİLİRMİŞTE VEREBİLİRMİŞDE ARADAŞLAA YANİ SORUNN YOK......

KIZLARR BEN MAGAZALARA GİDİNCEE DAYANAMIYORUMM BEBEK EŞYALARI REYONUNA GİRİNCE ALASIM GELİYOO DİYORUMM SARII TURUNCU ALAYIM KIZ ERKEK FARK ETMİYOO DİYORUMMM AMA ERKEN DİYORUMM DAHA KORKU MALUMM AMA ALLAHIMA ŞÜKÜRR BİŞEY OLMAZZ ALLAHIM KORUR ONU DİYOM.
DRUMDA NİSAN İLK HAFTA 3 LÜ TEST CİNSİYETİ BELLİ OLUR DEDİİ ARTIK HAZIRLIKLARA BAŞLARSINIZ DEDİİ AYYYY Bİ HEYECANLADIM Kİİ SORMAYIN YAAAAA.....

BU ARA BEN NİSAN İLK HAFTASI ÜÇLÜ TESTİMM PEKİ SİZİN NE ZAMAN ARKADAŞLAR..?????

ben ikili testimi yaptırdım çok şükür bişey çıkmadı nisanın ikinci haftası 3lü testimi yaptırıcam

bende 12haftalık hamileyim 26eylül de kısmetse doğumum benide ekler misiniz listeye

benimde nisanın ilk haftası üçlü tarama testim yapılacak
daha ikilinin sonucunu öğrnemedim
çook merak ediyorum bir an önce bitse şu testler güzel sonuçları alsak inşAllah..

bazı doktorlar ikili test normal çıktıysa 3lü teste gerek yok diyolarmış benim doktorum böyle bişey demedi size diyen var mı

:teytey: GÜZEL HAMİİŞLEEEEEEEERR MERHABALARR,,

SİZLERE BİŞEY SORUCEM:smiley-cool:
sabahları kalkarken karnımda hafıf agrılar olusmaya basladı sankı bebegımın kollarını bacaklarını basını hıssedermısım gıbı kalkarken zorlanıyorum hıssetmem ıcın cok erken bılıyorum ama nedense hafıf agrım oluyor birde halsizlik cok yapıyor bende gecelerıde cok sık vc yr cıkıyorum acaba sızdede bunlar oluyormu:uhm: birde ben biraz iştahsızım yaa yıyorum ama calıstıgım ıcın cok beslenemıyorum sanırım gin aşırı neler yiyorsunuz banada solermısınıza.s.

buarada 11. haftamıza girdiiiikk

hoşgeldin aramıza güldenm.benimde 15 haftalık canım.ikimizde aynı haftadayız.hamileliğin nasıl geçiyor ? bir sorun yoktur umarım.

15+1 oldu canım cinsiyetini öğrenemedim halen sen öğrendinmi dr soruyorum sölemiyor 16 haftadan sonra diyor onun dışında iyi sayılır çok halsiz geçiriyorum senin nasıl geçiyor ne gibi değişiklikler var benim göbüş iyce belirginleşti ayy ne güzel aynı anda hamişiz he :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…