2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

ayşe sen ikili testi ultrasona girdiğin gün yaptırdın dimi??benimki 1 gün arayla yapıldı da acaba böyle olması sonucu etkiler mi??arkadaşım öyle demişti???

evet canımm aynı gün fakat 1 gün sonra olmasıda sorun olmaz canım

ayy maşallah canım nazar değmesinn şimdi benimki 61 mm kaç cm oluyor ki. ben de göremedimm yaa çok utangaçç benim bebişim yüzünü falan hep sakladı.. son anda dr kapatırkenn elini kaldırıp bay bay etmezmiii ayy yaramaza bak dedim artıkk...

canım dr dediki artık bu dönemde kasık agrısı olur dedi çünkü bebek yukarı doğru çıkacak dedii normal dedi korkucak bişey yok dedi....bana hehe benimde göbüşüm çıkıyoo bende giyinmeye başladımm bir kaçtane tunik aldım kendime bol boll valla......
:teytey:

yaa canım benimde sağ tarafıma geliyo sanırımm seviyom azcık konuşuyom sanki bağırsak hareketi gibi hem sol tarafa gidiyo ama genelde sağda duruyooo

selam sevcan hoşgeldin
inşAllah sağ salim alırız bebişlerimizi kucağımıza ben de 13 haftalığım..

günaydın anne adaylarıııı umarı bugün daha iyisinizdirrrr bu yakınlarda bebişini gören ben ve ayşeden başka kim var bakalımmm nasıldı bebeğinizin durumu anlatın

doğru yaaa ayşecim ben akşam kendi kendime güldüm zaten sanki tüm bebişler aynı boyda olmak zorundaymış gibiii neyse sağlıklı olsunda boy önemli diil gerçi benim boy 1,60 eşiminki 1,78 umarım kısa boylu olmaz yinede sırnaşık şey

HOŞGELDİN SEVCANCIMMM ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN BÜYÜTMÜŞSÜN MELEĞİNİ MAŞALLAHHHH.HADİ BAKALIMM HAYIRLISI BAKALIM CİNSİYET NE ÇIKACAKKK

kızlarrr yaaa bu arada cinsiyeti kesin öğrenen kimler var aramızdaaaa

pazartesi gunu gordum bebegimi takla atıyodu bitaneemm :dance:

ne hoşşş hareketli maşallah demekkiiii allah nazarlardan saklasın canımmm ben dün gördümm ama çok net göremedimmm ultrasonnn önceden girdiğim ultrasondan değildi ama pazartesi ikili testte doya doya göreceğim inşallah meleğimii

yaa arkadaşlarr o kadar dedim liste yapalımm
mesela

ayse &serkan 24 eylüll cinsiyet

belli olncada cinsiyet yazalım dedimm liste yapan olmamışş.. temmuz annelerine gidin bakın ne güzel şeyler paylaşmışlarr eeeeeeee üçlü testte cinsiyette belli olurr bizde yapalımm neler aldıkk neler alacagızz neler örecegizzz adını ne koyarızz herşeyi paylaşalımm olur mu

merhaba benide ekleyebilirmisin listeye
benim bebeğime kavuşacağım gün 19 eylül inşallah :teytey:

Hilarya Nerdesinnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Yada Sürekli Eylül Annelerine Giren Biri Yapsinn Liste Nasill Yapiliyoo Bilmediğim Için Yapamiyorum Ben

günaydın anne adaylarıııı umarı bugün daha iyisinizdirrrr bu yakınlarda bebişini gören ben ve ayşeden başka kim var bakalımmm nasıldı bebeğinizin durumu anlatın

merhaba arkadaşlar ;
bende 2li test için salı günü gittim ama bebeğim uyuduğu ve inatçı olduğu için istenilen pozisyonu bulamadu doktorum. Ama çarşamba günü ne kadar tatlı varsa yedim ve bi görseniz nasılda hareket ediyordu o kadar kötü oldum ki onun orda öyle hareket ettiğini görünce:) benim bebişim bugün 13 haftalık oldu çok şükür:)

Bu Arada Kizlar Kaç Kilo Aldinizzz Ben 2 Kilo Almişim Ayin 1 De 49 Kiloydumm Dün Gittiğimde 51 Olmuşumm..........

üfffff Bi Ben Varim Herşeyi Paylaşan Sanirimm Nese Artik

TÜHH KEŞKE BENDE ÇİKOLATA YESEYDİMM BENİM KİDE ELLERİYLE YÜZÜNÜ KAPADII ANAMM ÇOK UTANGAÇÇ BENİMM YAVRUMMMMMMMM

Arkadaşlar merhaba
Ben yarın ikili test için gidicem doktora. Aç karna mı gidicem? Giden arkadaşlar beni bilgilendirirsniz sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…