2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

canımm yokk iyi kızz merak etme yapı mesele değişiyor insana göre canım.. bak 11+1 günlükkenn 41,67 mm miş bebeğim. şimdi ise 12+5 iken 61 mm olmuşş normal mi değil mi bilmiyom ama çokta sorun değil..tek sağlığı terinde olsunda ..

mommy nerelersin SEN YAAAAAA canım benim de geçen hafta sarı renkte parça parça geliyordu sanırım üşütmeden kaynaklanır... ben ayaklarıma kekik yagı sürsürdüm kocişime sıcak tuttum kendimii geçtii şimdilik sadece açık sarı akıntı oluyorr eeeeeee buda normall çünkü HAMİŞİZZZZZZZZZZZZZ CANIMMMMMMMM:teytey:

günaydın kızlar.....nasılsınız sizlere bişey sorucam ..ben çalışıyorum ve her gün makyaj yapıyorum,bu makyajın zararı olabileceği konusunda bir fikri olan var mı??

canımm çok agırr yapma makyajj kimyasal şeyler önerilmiyooo dur burda b yazı olacaktı bulursam buraya kopyalarım okiş.

günaydııınnnn...ay kalktıgımdan beri durmadan hapşuruyorumm deliricem yaa burnumda akıyoo hasta olmıyımmm lutfeeennnnn .((((

ayşe sen ikili testi ultrasona girdiğin gün yaptırdın dimi??benimki 1 gün arayla yapıldı da acaba böyle olması sonucu etkiler mi??arkadaşım öyle demişti???

günaydın kızlar .bebişleriniz nasıl benimki kocaman oldu bile teyzeleri cumartesi gittigimde bebişim 7cm olmuştu.bugünde 2li testimin sonucunu almaya gitcem acaba doktorum beni yeniden ultrasyona alıp bebişimin cinsiyetini söylermi ki.bu arada bebişinin cinsiyeti belli oolan var mı.ben cok heyacanlıyım cinsiyet konusunda.öğrensem de biran önce bebişime güzel şeyler örsem diye planlıyorum...

sweet curse ve guldenm kizlar bende 15 haftaligim bende kasik agrisi oluyor ozellikle aksamlari birde bu aralarakintim cok fazlalasti sizdede oluyormu diye merak ettim kizlar kendinize iyi bakin bebislerede

bende olmadı canım kasık ağrısı.yalnız benim göbeğim çıkmaya başladı hatta artık hamile kıyafeti giymeye başladım bile.akıntımda öncekine nazaran azaldı.:uhm: allah allah bende mi bi gariplik var acaba ? niye bende tam tersi oluyo.

günaydııınnnn...ay kalktıgımdan beri durmadan hapşuruyorumm deliricem yaa burnumda akıyoo hasta olmıyımmm lutfeeennnnn .((((

aman deyim güzelim dikkat et kendine ıhlaur fillan iç üzerine geçmesin.ıhlamurun içine 2 tanede papatya at antibiyotik açısından ama fazla degil bebişişne zararı olmasın.bu havalar insanı carpar

günaydın kumralım. değmesin bebeğine canım maşallah.inşallah sonuçlarında iyi çıkar da sağ salim kavuşursun meleğine.bebeğinin cinsiyeti belli olanlar var.ama benimki daha belli değil.

ayşe sen ikili testi ultrasona girdiğin gün yaptırdın dimi??benimki 1 gün arayla yapıldı da acaba böyle olması sonucu etkiler mi??arkadaşım öyle demişti???

wıskıcığım ya aynı gün yada en geç ertesi gün yaptırabiliyosun demişti bana dr.um.sağolsun benim doktorum bana yardımcı olmuştu orada hemen kanımı almışlardı ben hiç uğraşmamıştım. merak edilecek bişey yok yani.

günaydın kumralım. değmesin bebeğine canım maşallah.inşallah sonuçlarında iyi çıkar da sağ salim kavuşursun meleğine.bebeğinin cinsiyeti belli olanlar var.ama benimki daha belli değil.

sabnada günaydın güzelim.temennilerin için saol cnm hepimizin bebişleri saglıklı sıhhatli olur inşalah.cumartesi gitim bizimki ayak ayak üstüne atmış parmagıda ağzında ehli-keyf pozisyonda idi doktorum yapacak bişe yok dedi.bakalım bugün 11de randevum var iyi haberlerle dönerim sizlere

inşallah canım hayırlı haberlerle dönersin.eli ayağı düzgün olsun da hepimizinkinin sağlıklı olsunlarda başka bişey istemeyiz.ay canım benim ya rahatına düşkün olacak demek ki ay kimbilir ne kadar tatlıydı o pozisyondayken.

görsen karsımda canlı ama sanki oyuncak bebek gibi eşimle ben birbirimize bakamıyoruz gözlerimizi kaçırıyoruz ağlamamak için.o haldeyken doktorum renkli ultrasyon kagıdını verdi hergün muhakkak bakıp konuşuyorum bebişiimle

senin nasıl bebiş.hissetmeye basladın mı hareketlerini ben o günleri sabırsızlıkla bekliyorum

aman deyim güzelim dikkat et kendine ıhlaur fillan iç üzerine geçmesin.ıhlamurun içine 2 tanede papatya at antibiyotik açısından ama fazla degil bebişişne zararı olmasın.bu havalar insanı carpar

saol canım yaa ıhlamurda sewmem pek ama içicem mecburr

kızlar ben cıkıyorum doktoruma gitcem.dua edin bizimki göstersin cinsiyetini bana.kalın saglıcakla byy

bizde 12 haftalıkken gitmiştik en son 60 gr. 8,5 cm.di çok güzeldi bebeğim ya özledim onu.bizimkisinin duruşu hani boksörler elleriyle yüzlerini kapatırlar ya vuracakları zaman aynı öyle duruyordu hatta dr.amcası bile boksör olacak galiba dedi.parmaklarını gösterdi bize.bize de renkli ultrason resmini verdi.ben çarşamba günü hissettim canım.sağ tarafıma öyle bi dayandı ki taş gibiydi karnımın orası.inşallah sende en kısa zamanda hissedersin canım.sende izmirliymişsin sen kime gidiyosun canım dr.a?

selam hanımlar.bende eylül annesiyim. kısmet olursa 4 eylül gibi anne olacağım. bebeğim şu an 16. haftasında. önümüzdeki hafta doktora gideceğim ve cinsiyetini öğreneceğim. sağlıklı olsun diyorum başka birşey demiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…