2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

kızlarrrrrrrrr iyi akşamlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
hepiniz dikkat edin bebişlereeeeeeeeeeeeee
öpüyorummmmmmmmmmmmmmm

bende çıkıyorum kızlar hepinizi öpüyorum bebişlere ve kendinize iyi bakın
HOŞÇAKALIN :)))))

hepinize selam EYLÜLL ANNİŞLERİİİ
kader arkadaşlarım benim nasılsınız bakalım ben fazla kalamayacağım haberi olmayan vardır benim karnımda kasıklarıma inen sancılar oldu birkaç gündür 1 gece hastanede müşahede altında kaldım makinalar bağlandı göbeğime erken doğum tehtidi dendi ama çok şükür rahimde açılma falan yok 2 gün ara ile kontrole gidiyorum şimdilik .ve kesin yatak istirahatim gene başladı yata yata büyüyecek kızım benimm :)
bebeğim çok iyi ama sorun yok onda maşallah pıtır pıtır oynuyor karnımda umarım sorun devam etmez ve bebeğim sağlıkla 9 ayını tamamlayarak dünyaya gelir .aman canlarım hepiniz kendinize dikkat edinnn birden bire ne olduğunu anlamadan birşeyler oluyor valla allah hepinizi korusun.
beni merak edip buırda anan anmayan herkese teşekkür ediyorum asli ayşenur aramanıza okadar şaşırdım ve o kadar sevindimki anlatamam tekt,rar sağolunnn canlarım benim hepinizi öpüyorum sağlıcakla kalın

öncelikle çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine ve bebeğine tam gününde sağlıcakla bebeğini kucağına almanı dilerim sevgiler

Canım ya duyduğumdan bu yana kaç kişiye sordum seni ama buraya iyi olduğunu yazmışsın ya çok sevindim valla,Allah ım inşallah hepimiz kazasız belasız bebeklerimizi kucaklarız inşallah,geçmiş olsun canım Allah ım sonuna kadar sağlığınızı bozmasın öptüm senide bebişinidea.s.

merhabalar fıstıklarr
papatyam canımm iyi haberlerini okuduğuma çoook sevindim canımmm,iyişallah birdaha korkutmaz seni şu kasılmalar..

bu akşam doktora giden fıstıklar gelmemişler..artık yarın sabah alırız onların iyi haberlerinide iyişallahhh
iyi geceler güzel annelerrr

Ordamısın kız??????????????*

Geçmiş olsun canım, 3 gündür giremedim nete yeni duydum dikkat et inşallah herşey düzelir merak etme, sağlıklı bir şekilde zamanı gelince bebeğini kucağına alırsın inşallah

canım internete uzun zamandır giremiyordum şimdi duydum çok geçmiş olsun Allah acil şifa versin canım kendine çook iyi bak yeğenimizede :))) Allaha emanet olun

hicrancım canım çok geçmiş olsun hayatım .allah birdaha göstermesin arkadaşımmmm
kazasız belasız,sağlıklı bir şekilde 9 ayımızı atlatmayı nasip etsin canımmmŞeniz

kızlarrrrrrrrrr günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
hu huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu kimseler yokmu ayollllllllll

yahu seren nerelerde aceppppppppp dünde yoktuuuuuuuuuuuuuuu

Şimdi okudum canım yaa...Benim 15 gündür kasılmalarım var hiçbirşey vermedi doktorum ne istirahat ne ilaç?Bu nasıl şey anlamadım yoksa bende de mi erken doğum riski var da bu adam beni ihmal ediyor??Bugün zaten başka bir doktora gözükücem.Senin kasılmaların düzenli aralıklarla mı oluyordu?Şiddeti nasıldı?Birde sana kasılmalar için ilaç verdiler mi?Off yaa arkadaşım ne zor şeymiş bu hamilelik...Çok geçmiş olsun sanada...

günaydınnnnnnnnnn kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr
umarım herkes iyidirrrrrrrrr sizleri seviyorum hamiş arkadaşlarımmmmmmmmmmmmmm:teytey::teytey::teytey:

herkese günaydın bizde geldik kızımla :dance: biz iyiyiz bugün sizler nasılsınız inş tüm anneler ve melekler iyidir a.s.

benim kızım akşamları coşuyor gün içinde hemen hemen hiç oynamıyor akşam bir başlıyor süper birşey ya allah isteyen herkese nasip etsin.bizlerede sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…