2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

slm kızlar

son bir kaç gündür hep kötü haberler alıyorum
moralim çok bozuk aklıma hep kötü şeyler geliyor.

aynen öyle cnm hamileliğimde şunu fark ettim kimsenin bize saygısı yok klava:ben nerde hamile görsem yardımcı olurdum.ama aynı itibarı göremedim napalım sağlık olsun.
bir müşterimiz bugün hamile olduğumu fark etti faturasını veriyordum ilgilendi sağolsun
patronumda utandı da doğum nezaman diye sordu düşün 5 aylık hamişim insan hiçmi bişi sormaz ilgisizlik diz boyu klava: ayyy ayarım kaçtı yine dır dır dır ne doluymuşum beee :roflol:

slm kızlar

son bir kaç gündür hep kötü haberler alıyorum
moralim çok bozuk aklıma hep kötü şeyler geliyor.

yok canım arkadaşım yok üzülme sen:1hug: anlatmak istersen anlat rahatla.
birara benim görümcemde olumsuz şeyler yaşadı oda hamiş kaç gece uyku uyuyamadım ama korkma allahın dediği olur biz sadece dua edip elimizden geleni yapalım allah bebişlerimizi bize bağışlasın nekadar pozitif düşünürsek herşey okadar iyi gidiyor bunu öğrendim

Yok kızlar yok kimsede duyarlılık denen bişey kalmamış,3 lü test için edirneye giderken millet otobüse doluşmuş kimse yer vermedi şöför yere minder koydu minderin üzerinde 1 saat öyle gittim ne yaslanacak yer vardı ne bişey düşünün artık ve buna benzer daha bir sürü olay,inşallah şu kapalı mekanlarda sigara içme olayınında bi an önce yasaklanmasını diliyorum içim acıyo sanki bebişim zehirleniyo gibi geliyo ya hiç kalmamış gerçekten insanlarda zerre duyarlılık

canım anlatcak bişey yok aldığım haberler ya ölüm haberi yada kötü hastalıklar hemde bunlar genç insanlar çok üzüldüm yaa bebişimi üzmeyeyim diye uğraşıyorum.

canım anlatcak bişey yok aldığım haberler ya ölüm haberi yada kötü hastalıklar hemde bunlar genç insanlar çok üzüldüm yaa bebişimi üzmeyeyim diye uğraşıyorum.

Üzülme arkadaşım insan ister istemez bazı şeylere şahit oluyo ama ben artık mecbur kalmadıkça haberleri bile açmıyorum inan çünkü duyduğum haberlerden ve olaylardan çok etkilendiğimi gördüm buda benim sağlığım üzerine olumsuz etkiler yaptı şu anda yeterince uzak durmaya çalışıyorum öyle şeylerden,tavsiyem sende öyle yap bebişini düşün annesi

haklısın canım kimsede duyarlılık saygı kalmamış. sabahları işe gelirken otobüs tıklım tıklım oluyor kimse yer vermiyor boş bulunca benden önce oturuyorlar.yaşlılarada yer verilmiyor artık.hatta arkadaşım karnı burnunda yer istemiş kötüyüm oturabilirmiyim diye ona bile yer vermemişler düşünün artık.

canım doğru söylüyorsun... hiç kimsenin kimseye merhamet duygusu kalmamış...
Hele ki karnımızdaki bebeklerin yanında sigara içilince bende delleniyorum... klava:
Allah tan çalışmıyorum da uzak duruyorum öyle ortamlardan.. Hemen uyarıyorum karşımdaki kişiyi.. Bir de o kadar rahatlar ki.. O kadarcık zehrede ihtiyacı varmış bebeklerin.. Kafalarını kırmak geliyor klava:

kızlarr herkese merhaba
sabaha karsı sağ tarafımda sancıyla uyandım wc ye gittim belki sıkışmaktandır dedim afedersiniz ama sağlıkla ilgili ne de olsa çişimi yaparken cok sancım oldu ve okulda da devam etti hala da var,otururken cok değilde ayaktayken özelliklee-
dr umu aradım adamda tepki yok hıı diyip duruyo minosetiç geçmezse ara tekrar gecmiş olsun dedi
dr ların tepkileri pardon tepkisizliklerimi normal mi ben cok mu ilgi bekliyorum üstelik ilk kez arıyorum öyle zırt pırt rahatsız etmemm de
oturdum ağladım ağladım hem sinirimden hem agrımdan

Kizlar Ben Geldimmmmmmmm
Dün Akşam Hiç Uymadim Sizide Anlatip Rahatsiz Etmek Istemiyorummmmmm
Ve şimdi Herkes Bana Bakiyoooo Yrlerinden Kalkip Bir ............ Yaptiklari Yok
şimdide Aera Han.25 Gün Kaldi Biz Sizsiz Napicaz Diyorlar.
Elemanda Bulmadilar Offffffff Offffffffffff
Dertler Derya Olmuşşşşşşşşşş Bizse Bir Sandalllll

Canım geçmiş olsunn ..
Bana sanki idrar yollarıın üşütmüşsün gibi geldi... İdrar yaparken yanma ve acı oluyorsa idrar yolu enfeksiyonu olduğunu anla diyordu..
Dr un da fazla rahatmış canım.. minoset iç demiş..Sanki başın ağrıyor.. :mymeka:

Arkidişler selam nasılsınıız???a.s.
Ben hafta sonu annemlerdeydim,e gezme tozma hiiç vaktim olmadı siteye girmeye..
Cumartesi dokora gittik,kızımızı gördük,herşey çok normal hiç bir problem görünmüyor dedi,dr teyze bize,400 gr olmuş kızım,gelişimi haftasına göre normal dedi,kızım balık gibi yüzüyordu,su içiyordu,biz de cd istedik ama çok vaktimi alıyor,dışarısı kalabalık dedi,biz de anlayış gösterdik ne yapalım.,resimlerini aldık sadece...Çıkınca biz çekeriz kuzumu kameraya...:dilcikar:Eee benim kilolara şöyle imalı bir maşallah çekti,dikkat et,çok hızlı gitmişsin dedi..klava:.31 mayısta yine gideceğim aç karnına,şeker tahlili yapılacakmış..

Kızlar cuma günü arkadaşım doğum yaptı.Perşembe akşamı onlardaydık oturduk makarna falan yaptı hep beraber yedik hiçbişeyi yoktu. Sabah kalkmış suyu gelmiş hastaneye gitmişler. 4cm açılması olmuş sonra suni sancı falan vermişler fayda etmemiş.Sezeryana almışlar maşallah 3kilo 400 gr tatlımı tatlı bir erkek dünyaya geldi allahım o kadar şekerki anlatamam size.Arkadaşımın durumuda çok çok iyiydi özel hastanede doğum yapmıştı görmeliydiniz.O an kendimi onun yerine koydum allahım biz o günleri görcekmiyiz acaba ya hemen doğurmak istiyorum.Bebişimi kucağıma almak istiyorum.Herşeyden öncesi hayırlısıyla gününde doğması tabikide içim içime sığmadı dün hastaneden çıktılar bu akşam gitçez Arda bebeği görmeye bakalım büyümüş mü :)

CNM BANADA OLUYOR ARADA Bİ ÖZELLİKLE İDRARIMI TUTTUĞUM ZAMAN BİRED ÇOK EĞİLİP KALKTIĞIM ZAMAN.
MESELA HAFTA SONU BİRAZ İŞ YAPTIM DÜN GECE HİÇÇ UYUMADIM
İDARRRIMI YAPARKENDE BİR YANMA VE ACAYYİP BİR SANCIM VARRR
AĞRI SIRTIMA BİLE VURUYOOOOOOOO

MİNOSSETTTTT İÇ TABİ AMA BİR FAYDASI OLMAZ TATLIM
EĞER GEÇMESE BİR İDRARA TESTİ YAPTIR CANIMMMM
İÇİN RAHATLAMIŞ OLUR EN AZINDANNNNNNNNNN

İnşallah canım,biz de yavrularımızı sağlıkla kucağımıza alacağız...
O günleri bize de nasip etsin allahım allahıım...:1hug:

GÜLCÜMMM EVT CANIM BENDE 30 MAYISTA GİDİCEMMMM
ŞEKER YÜKLEMESİ YAPACAKLARRRRR TAHLİL DEĞİL ARKADAŞIMMMM
BÖYLE BİR TOZ VARMIŞ SUYA KATIP İÇİCEKMİŞİZZZZZZZZZZ
BİRDE GÜLCÜM BANA TETONOZ AŞISIDA YAPACAKLAR O GÜNNN
SANA DR BAHSETTİMİİİ?

CNM BENİM BEBİŞTE 392 GR.MAŞŞALLAH BEBEKLERİMİZE İİİİ
BAKMIŞIZ AMA BENDE ÇOK KİLO ALMIŞIM 2 GÜNDÜR AĞZIMA EKMEM KOYMUYORUM,AÇIM YANİİİİİİİİİİİİİİ:roflol:

Canım doktorum aşıdan bahsetti ol dedi ama ben geçen hafta randevum iptal oldu diye başka dr gitmiştim ve ol deyince olmuştum zaten..şutarafagitti
Bir sakıncası yok dedi bana...Esracım ekmek falan değil de ben tatlıya çok düşkünüm canım yaaa,çikolata,şeker,hamur işleri,pasta,dondurma,bunlardan kolay kolay vaz geçemem,ben gece kalkıp tatlı yeriim...:tomato:

cnm ilk önce üzülmek yok ağlayıp hem kendini hem bebişi üzme kızarım haa klava:
drun ilgisiz davranmış. benimde sağ tarafımda ağrım olmuştu yanma fln yoktu ama drum hastaneye gitmemi istedi idrar testi yaptırdı iltihap çıktı çok fazla değilmiş.ultrasonda bebeğime baktı bebişiimi görünce öyle rahatladımki ağrımı fln unuttum
başka daışabileceğin dr varsa birde ona danış yada için rahat etsin başka bir dra görün. ama endişelenme madem okadar rahat davrandı dr ciddi birşey değildir yoksa hiç hastasını riske atarmı canım

İnşallah canım ya bizde hayırlısıyla o günlere geliriz benimde içimi böyle durumlarda bi heyecan kaplıyo önemli olan inşallah vaktinde zamanında ve sağlıklı bi şekilde dünyaya gelmeleri,bebişlerimizi beklemek bile güzel,gittiğin zaman bebişi benim içinde öp kokulu kokulu kübracıma.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…